arzum

aleyna520

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
74
0
50
arkadaslar arzum malını kullanan varmı hem caycısını hemde tost makınasını aldım caycım 1 yılda 2 kez tamire tost makınasıda tam 5 kes gitti ama 3 yıl garantı oldunu solüyorlar kırılan parcaların sorumlulugu bize ait deil diolar nasıl oluyo anlamadım kırılmayan yeri kalmadı okadarda dikkatlı kullanıyoruz dünya kadarda para sayıyoruz şikayeti olan varmı:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

benım arkadasım arzumun caycısını kulanıyor cok memnun bende ceyızıme tost makınesını aldım ama daha kullanmadım. ama sırf arzumda degıl bız 2-3 yıl once arcelıkten buzdolabı almıştık .buzlukta kı rafı ortadan catladı ama degıstırmedıler anneme sadece motor kısmı garantılı dımısler

Son düzenleme:
benım arkadasım arzumun caycısını kulanıyor cok memnun bende ceyızıme tost makınesını aldım ama daha kullanmadım. ama sırf arzumda degıl bız 2-3 yıl once arcelıkten buzdolabı almıştık .buzlukta kı rafı ortadan catladı ama degıstırmedıler anneme sadece motor kısmı garantılı dımısler

arkadasım hayırlı olsun inşllh ii günlerde kullanırsın ama ben tost makınasını götürdüm kırılan parcasından sorumlu deilim diolar neden 3 yıl garanti yapıo anlamıom :uhm:

:1no2:arkadasım demekkı hepsi ole ya ben anlamıom dünya kadar para sayıyos sonra cope atıos ne bu ya ole bide cok pahalı satıolar benim kardeste her seferinde diokı sizin şu marka takıntınız yokmu al işte dio bende bişi diemiorum bi kere alınıo ama demi herkesin maddiatı ortada arkadasım

kesinlikle çabuk bozuluyo.kullanılmasa bile hemde.bence küçük ev eşyası üretimi yapmasın artık arzum

ketıl almıştık arzumun alt kısmından kendiliğinden elektrik kablosu çıkıp tabanını eritmeye başladı yolladık servisine 3 yıl garantili diye hiçbirşey yapmadan geri gönderdiler olan verdiğimiz 70 ytl ye oldu.

Tatlım dediğini çürütmek için yazmıyorum ama...
Bende mesela arzum un çaycısını kullanıyorum 5 yıldır. Tık demedi maşallah...benneyaptımki

Sana söyliyim elektronik ve elektrikli cihazlar biraz şans işi bütün markalarda çıkabiliyo senin başına geldiği gibi yani:bbo:

bizde cok cektik bu markadan ne aldiysak hayrini gormeden bozuldu
tovbe ettik artik yaklasmiyoruz arzuma :))

şimdi soyle acıklayım tost makınasını kullanıyorum sorun yok 1 senedir
yalnız bende elektirik süpürgesini çöpe attım resmen ya :mymeka:
4 sefer tabire gıttı geldı en sonunda sınırlendım attım:mymeka:
200 ytl çöpe gıttı ya:mymeka:
fakir aldım şimdi şükür mennunum
arkadasında belirtigi gibi şans biraz sanırım :teselli:

2003 yılında eşim hediye almıştı çaycıyı ve beklediğimden sağlam çıktı şimdi işyerine götürdüm orda kullanıyorum dahada gider ömrü sanırsan .elektirikli ev aleti bence şans işi birazda kimi uyduruk bir marka alır yıllarca kullanır, kimi kaliteli alır sürekli elinde kalır..ama arzumun son senelerde çıkardığı ürünler benim içime sinmiyo ..

küçük ev aletlerimin hepsi arzum ve hepsi dandik çıktı güya markalı kaliteli diye almıştım.
bir daha asla arzum almam.........

1 yıldır tost makinesini kullanıyorum, hem de tepe tepe, bir sorun çıkmadı henüz ben de.

bende tost makinasını kullanıyorum tostlar çok güzel oluyo ama 1 yıl sonra düğmeleri kırıldı ve ışık göstergesi eridi bunun haricinde sorun yok ama yinede çok memnun değlim dogrusu

Evet arkadaşlar yaa arzum ürünlerinden ben de şikayetçiyim...:1closedeyes:
su ısıtıcsı aldık bozuldu..:nazar:
tost makinesi 3 kez tamire gitti onuda attık en sonunda çöpe... :mymeka:

şimdi çeyiz alıyorum ama arzum ürünlerinden uzak duruyorum yasakkelime

bende arzumun ütüsünü kullandım ama hiç bi şe yaramadı 1 kere tamıre gitti şu anda çöpte. annemlere banyoda kullanılan su ısıtıcını aldılar ama bin pişmanlar.birtek saç kurutma makınesı hosuma gitti. oda yıllda bırkez kullanılıo (annemın ) sanırım o yüzden bozulmadı :)

annemlerin tost makinası,rondosu" ARZUM" 5 senedir tık demedi.

bende o yüzden mikserimi ARZUM aldım.............

benim tüm küçük ev aletleri arzumdan çok ii hiç birşey olmadı maşallah.çaycımdan tost makinam rondom haTTA rondom cam hazneli büyüktü sürekli kullanmıyordum gittim küçügünü de aldım bendekiler iyi çıktı şans demekki..

bende de çaycısı var, çalışmaya devam ediyor 1,5 senedir ama içindeki süzgeci düştü ve gösterge ışıkarından biri bozuldu. bir de diğer markaları gördükçe ne kadar dandik olduğunu anladım, bir daha almam :1no2:

X