Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Aşık olduğum adam boğa burcu. Hiç anlayamadım onu tecrübelerinize ihtiyacım var?

piticuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2015
1
0
37
Benimle flört ettiğini düşünüyorum. Kendisi okulumda bir asistan hoca. Ama o kadar az konuşuyor ki hakkında en ufak şey öğrenemiyorum. Bir asosyal hava var. Çok ağırkanlı. Beden dili sanki aşığım diyor ama tek kelime etmiyor çok mu sabırlı ya da ben mi sevdiğini sanıyorum. Öyle bir ikilemde bırakıyor ki beni. Boğa erkeği nasıl flört eder ki mesela? Ben yengeç burcuyum bu arada.. şimdiden yardımcı olacaklara teşekkürler :)

Benimle flört ettiğini düşünüyorum. Kendisi okulumda bir asistan hoca. Ama o kadar az konuşuyor ki hakkında en ufak şey öğrenemiyorum. Bir asosyal hava var. Çok ağırkanlı. Beden dili sanki aşığım diyor ama tek kelime etmiyor çok mu sabırlı ya da ben mi sevdiğini sanıyorum. Öyle bir ikilemde bırakıyor ki beni. Boğa erkeği nasıl flört eder ki mesela? Ben yengeç burcuyum bu arada.. şimdiden yardımcı olacaklara teşekkürler :)

canım erkek arkadaşlarım şansıma hep boğa burcu oldu. tecrübeme göre sır küpü gibiler duygularını içlerinde yaşıyorlar ama asla asosyal değiller. inanılmaz derecede sahipleniciler sevdiklerine karşı. belki burdan anlayabilirsin

Boğa erkegi oyle flort etmek istemez ciddi iliski ister sevdigine düskündür.tam aile adamıdır be sahiplenicidirler.Onlar icin ya hep ya hic vardır esim ve ben boga oldıgımuz icin iyi tanıyorum boğaları

X