aşık oldum olmasına da :)

kızlaaaar :) hepinize merhaba. uzun zamandır bişeyler yazmıyordum. tabi o sırada bir sürü şey oldu. öncelikle içime sinmeyen ama dur bi şans vereyim şeklinde tanımaya çalıştığım biri vardı zaten sevgili gibi değildik ve karar vermem gereken bi noktada olmayacağına karar verdim. (daha önce bununla alakalı bır konu acmıstım o yuzden ozet gectım )

gel gelelim bugünee :) lütfen fikirleriniz çok önemli yanlış bişey yapmak istemiyorum erkeklerle çok tecrübem yok yanlış değerlendirmek istemiyorum. biraz uzun olacak ama okuyup yorum yapanlara teşekkür ederim şimdiden..

bi buçuk ay önce baya kötü bi gece geçirdim. artık yılların patlamasıydı. neden kimseyi sevemiyorum neden istediğim gibi biri yok neden aşık olamıyorum vs şeklinde. ama baya kötüydüm ve dua ettim lütfen yarın bişey olsun şeklinde. ertesi gün bu çocukla tanıştım.

ve sanki onu benim için yapmışlar :) mesela ben yıllardır hep derdim hep hayatımın aşkıyla şurda tanışcam diye bu çocuk oralı, hayat görüşümüz aynı, hatta bunun dövmesini yaptırmış, hep istediğim gibi olgun 30 yaşında :) yani ben bunlardan çok etkilendim açıkçası. bu kadar da tesadüf olmaz.

neyse ben tabi hep temkinli ve kılı kırk yaran bi tip olduğum için bi aya yakın konuştuk. genel rutinlerini ve yaşayışını anlamaya çalıştım. bazı kafamı karıştıran şeyler var :

1- her cumartesi dışarı çıkıyo gece sabaha kadar ve hep aynı kızla çıkıyo. kankasıymış ? kız 92' li. nasıl bi kanka anlamadım. kızın profilini inceledim " işte bunlar hep seks" yazmış kapak fotosu bu. konuştuğum çocuğun kullandığı parfümün adını yazmış "biraz .... (parfümün adı) yeterli " yazmış. bunların arasında sevgililik yok , kız beni biliyo ve kızın yanında benle konuşuyo ama aralarında sevgililikten ziyade cinsel paylaşım olduğunu düşünüyorum ama bunun yanında kızın bundan hoşlandığını da düşünüyorum.

empati yaparsam şimdi bu adam 30 yaşında ve haftada bi gün çıkıyo ve cinsel hayatı olması normal. bunu anlayabiliyorum ama yine de yok bu kankalık olayları falan bana çok ters. seni tanıştırırım sadece arkadaşım falan dedi ama ben kesin bi dille eleştirdim ne münasebet neyiyle tanışıyım eğer böyle şeylerin olcaksa hiç başlamayalım dedim. sen 30 yaşındasın ne işin var vs vs baya ağır konuştum. bu konuşmadan sonraki cumartesi günü tekrar çıktı ama bu sefer çıktığını bana söylemedi. ben kızın profiline baktığımda gördüm kız " biz baya large large takılıyoruz" yazmış. yemin ederim kalbime kan oturdu sanki. çünkü çoktan aşık oldum
:KK43: tepkimi bildiği için bana söylemedi. ve buna devam edeceğini düşünmüyorum. sevgili olmamız kesinleşirse ? sizce?

bi yandan da bu olayın 2 gün öncesi biz buluştuk. ve bişeylere kesin başlama isteğini bi sonuca taşıyamadım. çünkü gitme durumu var. o da ikinci sorun.

2- ben mühendisim ve bir üniversitede asistanım. akademik hayata devam edicem. o polis ve ay sonunda komser olarak atanacak. nereye atanacak hiç belli değil. ama ben ankara'da kalıcam en az 1 yıl daha o kesin...

böyle bi belirsizlik olduğu için hoşlanmanın ötesinde bir şeyler olsa da bir hamle yapamıyorum kızlar. ama aşık oldum orası da kesin. bunlar aşılır mı aşılırsa nasıl...
Komiser olacak bir insanın, bu tarz bir ilişki yaşaması emniyet camiasında hoş karşılanmaz. Çünkü memuriyet vakarına yakışmayan davranış olarak değerlendirilir. Öyle kankalık da olmaz ayrıca. Erkek arkadaşın tercihini yapsın. Düzgün bir yuva kurup, mazbut bir hayat yaşamadıkça o camiada tutunamaz.

kızlaaaar :) hepinize merhaba. uzun zamandır bişeyler yazmıyordum. tabi o sırada bir sürü şey oldu. öncelikle içime sinmeyen ama dur bi şans vereyim şeklinde tanımaya çalıştığım biri vardı zaten sevgili gibi değildik ve karar vermem gereken bi noktada olmayacağına karar verdim. (daha önce bununla alakalı bır konu acmıstım o yuzden ozet gectım )

gel gelelim bugünee :) lütfen fikirleriniz çok önemli yanlış bişey yapmak istemiyorum erkeklerle çok tecrübem yok yanlış değerlendirmek istemiyorum. biraz uzun olacak ama okuyup yorum yapanlara teşekkür ederim şimdiden..

bi buçuk ay önce baya kötü bi gece geçirdim. artık yılların patlamasıydı. neden kimseyi sevemiyorum neden istediğim gibi biri yok neden aşık olamıyorum vs şeklinde. ama baya kötüydüm ve dua ettim lütfen yarın bişey olsun şeklinde. ertesi gün bu çocukla tanıştım.

ve sanki onu benim için yapmışlar :) mesela ben yıllardır hep derdim hep hayatımın aşkıyla şurda tanışcam diye bu çocuk oralı, hayat görüşümüz aynı, hatta bunun dövmesini yaptırmış, hep istediğim gibi olgun 30 yaşında :) yani ben bunlardan çok etkilendim açıkçası. bu kadar da tesadüf olmaz.

neyse ben tabi hep temkinli ve kılı kırk yaran bi tip olduğum için bi aya yakın konuştuk. genel rutinlerini ve yaşayışını anlamaya çalıştım. bazı kafamı karıştıran şeyler var :

1- her cumartesi dışarı çıkıyo gece sabaha kadar ve hep aynı kızla çıkıyo. kankasıymış ? kız 92' li. nasıl bi kanka anlamadım. kızın profilini inceledim " işte bunlar hep seks" yazmış kapak fotosu bu. konuştuğum çocuğun kullandığı parfümün adını yazmış "biraz .... (parfümün adı) yeterli " yazmış. bunların arasında sevgililik yok , kız beni biliyo ve kızın yanında benle konuşuyo ama aralarında sevgililikten ziyade cinsel paylaşım olduğunu düşünüyorum ama bunun yanında kızın bundan hoşlandığını da düşünüyorum.

empati yaparsam şimdi bu adam 30 yaşında ve haftada bi gün çıkıyo ve cinsel hayatı olması normal. bunu anlayabiliyorum ama yine de yok bu kankalık olayları falan bana çok ters. seni tanıştırırım sadece arkadaşım falan dedi ama ben kesin bi dille eleştirdim ne münasebet neyiyle tanışıyım eğer böyle şeylerin olcaksa hiç başlamayalım dedim. sen 30 yaşındasın ne işin var vs vs baya ağır konuştum. bu konuşmadan sonraki cumartesi günü tekrar çıktı ama bu sefer çıktığını bana söylemedi. ben kızın profiline baktığımda gördüm kız " biz baya large large takılıyoruz" yazmış. yemin ederim kalbime kan oturdu sanki. çünkü çoktan aşık oldum
:KK43: tepkimi bildiği için bana söylemedi. ve buna devam edeceğini düşünmüyorum. sevgili olmamız kesinleşirse ? sizce?

bi yandan da bu olayın 2 gün öncesi biz buluştuk. ve bişeylere kesin başlama isteğini bi sonuca taşıyamadım. çünkü gitme durumu var. o da ikinci sorun.

2- ben mühendisim ve bir üniversitede asistanım. akademik hayata devam edicem. o polis ve ay sonunda komser olarak atanacak. nereye atanacak hiç belli değil. ama ben ankara'da kalıcam en az 1 yıl daha o kesin...

böyle bi belirsizlik olduğu için hoşlanmanın ötesinde bir şeyler olsa da bir hamle yapamıyorum kızlar. ama aşık oldum orası da kesin. bunlar aşılır mı aşılırsa nasıl...
adamın yatak partneri var senle ciddi bir ilişkiye başlasa bile durduramazsın bana kalırsa zaten çok titizleniyorsun iyiyce ele ve doku bence ilerde pişman olma lütfen..bir şey için çok dua edersin Rabbim bu dünya da istediğin şeyi verir ama belkide hayırlı değildir ..yarın bir şey olsun diye dua etme hakkımda hayırlısı olsun diye dua et..umut hiç düşünmediğin bir anda avuçlarına konuverir ,olmadıysa ileride daha iyisi olacağı içindir..

Iste tam asık olunacak adam tıpı serserı gece sabahlara kadar surten gzu dsarda bı tıp kandınlar bunlara bayılır nerede karsının bı dedgını ıkı etmeyen onu ck seven bı adam bulsa kcamı arkadas olrk sevyrum heyecan yok dıye knu acar aferııın aferııın

Valla bacım kacarak uzaklas ck yıpranırsın snra buraya aglamalı depresynlu knular acarsın bıraak uzaklaaas bekleme yapma devam et

Offff bazı hatunların neden bu kadar kör olduğunu anlamak için kendimi zorluyorum ama anlamak mümkün değil !!! Ya guzel kardeşim hem ağzı hem yaşayış tarzı gevşek bir kızla takılan bir adam ne kadar doğru bir hayat içinde olabilir sen once otur onu bir dusun... âşık olacak başka adam mı kalmadı ortada ! Öyle bir kız ile takılan bir adamı bırak sevgili olarak görmeyi mahalle tanıdığı olarak bile kabul etmezdim.. tamam gezer tozar olabilir bekar adam da hocam gezdiği kişi bana hiç saglam gelmedi.. bir laf vardır ya bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim... uzak dur git başkasına âşık ol olacaksan...

Ben baştan, ortadan ve sondan 1er sayfa okuduğum için, yanlış anlamışım demekki :KK70:
Gece 3 te o kadar olur :)
Aman ha 6 ha 7, neticeye bakarsak durum vahim :KK57:
Vahimin de ötesinde. Yani takılabilir, f.ckbuddy de olabilir başka buddy de ama ortada belli bi niyetle konuştuğu biri varken bunu yapması iğrenç. Yoksa boşta olsa ne yaparsa yapsın. Bi de pişkin pişkin tanıştırayım demesi falan...

hiç sevmedim
gece çıkıyor
cinsellik normal vs
bunlar aleni konuşulmaz
ar damarı yırtık erkek gibi

Vahimin de ötesinde. Yani takılabilir, f.ckbuddy de olabilir başka buddy de ama ortada belli bi niyetle konuştuğu biri varken bunu yapması iğrenç. Yoksa boşta olsa ne yaparsa yapsın. Bi de pişkin pişkin tanıştırayım demesi falan...
Bence sevgilimsi şey, olsa da olur olmasada olur kafası yaşıyor konu sahibi için..
Nasıl olsa kız seviyor diye düşünebilir..
Umarım konu sahibi bırakır bu tip bir karaktersiz adamcığı..

Beğenmedim F*** buddyler arsız ve dengesiz seni bu tipler üzer 30 yaşında ve halen bekar ,egosu yüksek ki bir kızı beğenipte evlenmemiş karekterde bozuktur bunda yoksa şimdiye sevgili,nişan,evlilik olurdu

bende bunu sordum sonuçta 7 yıldır çalışıyormuş neden bu zaman kadar evlenmedin dedim çok seçiciyim dedi, biraz da tip var tabii hayatını yaşamış sanırım.

Seks konusunda evet, bir sürü kız var ki biri de elinin altındaymış, takılıyorlarmış...

Ama sizin gibi şu yaşananlara rağmen onu midesi kaldıracak yani "ortada düşüp kalktığı bir kız var ama zorunluluktan, bir şeylere doymuştur artık" vs diyecek, çocuğun rahatlığı ve vurdumduymazlığına rağmen kendisini ciddiye aldığını düşünecek, ciddiye almayı sanki evlendikten sonra kimse karısını aldatmazmış, evde gül gibi eşi varken sağda solda avlanmazmış gibi "ben istesem hemen evleniriz" bakış açısına indirgeyecek, o kızın varlığını geçici olarak yorumlayıp o kız gibi daha niceleri olduğunu/olacağını düşünemeyecek bu denli pembe gözlüklüsünü bulamaz.

Hayret verici bir haliniz var gerçekten, bu tipler için öyle idealsiniz ki böyleleri bu naneleri gizli saklı yemek için akla karayı seçer, bu çocuk sizin "iyi niyetiniz" sayesinde hiç gizleme zahmetine girmek zorunda kalmıyor ne de olsa her şeyi normalleştiren bir bakış açınız var, sonradan habersiz takılmış bir de large hatunla, o da sırf dırdırdan kaçma isteğinden mütevellit yoksa en başta gizlerdi yaptıklarını...

İşin özü ben bu kadar kaybetmekten korkmayan hatta bunu umursamayan, saygı duymayan, densizliğini açıkça yapan ve diğer kızın da bunu yapmasına seyirci kalmakta sakınca görmeyen, her erkeğin rüyası olan bir kızı evde diğerini dışarda ve birbirinden haberdar olarak idare etme hevesini gerçekleştiren buna rağmen de esas kız tarafından bu kadar olağan bir gidişat gibi sunulan bir ilişki görmedim, dışarıdan baksanız siz de inanamazsınız.

tam tersine realist bakıyorum. cinsel hayatı olması normal. evet keşke olmasa ama yok diyen erkeğinde yalan söylediğini düşünüyorum. bunlar yaşanıyor. bunu kabullendim açıkçası karşıma çok namuslu bir erkeğin çıkacağına inanmıyorum çünkü öyle bir erkek yok. sizinde dediğiniz gibi evlendikten sonra bile aldatabiliyorlar.

normalleştirmek zorunda kalıyorum... sonradan habersiz takılması dediğiniz gibi dırdırdan kaçmak için bile olabilir haklısınız. baştan gizlmemesi zaten ona normal geldiğini gösteriyor :KK43:

kaybetmekten korkup korkmadığını bilemiyorum ama senin gibi birini bulamam tarzı konuşmalar yapmıştı ondan emin olamıyorum..

Bence bu adamla bir yola girerseniz üzülürsünüz. Benim buradan gördüğüm senaryo böyle. Zor hoşlanan biri olduğun için hoşlanacağın birisi çıkınca fazla iyi niyetli oluyorsun ister istemez.

30 yaşında düzenli hayat isteyen bir erkek olsam, karşıma mis gibi akademisyen bir kız çıkmış olsa o 92 li kızla kesinlikle görüşmeyi keserdim. Kaldı ki sen istemediğin halde habersiz görüşmüş bide.

İyi birisi olabilir sana karşı ama bence hiç yola çıkma bu adamla derim.

evet zor hoşlanan biri olduğum için bu kadar tereddüt içindeyim. yoksa daha yakışıklısı daha karakterlisi daha kariyerlisi vs mutlaka daha iyisi bulunur ama hoşlanmak bi anda olan bişey. o hissi değerlendirmek istedim. aşık olmadan evlenmek istemiyorum :KK43:

Kız oğlanla large takılıyormuş
seninlede short mu takılacak kurt kuzunun peşine düşmeyi sever , anladı masum olduğunu

ya evet bunu anladı sanırım. anladığına eminim artık çünkü üstümde taktik yapmaya çalışıyomuş gibi hissediyorum. daha fazla aşık etmek için.

Viyyy
Keske hayirlisi icin dua etseymisisniz illa asik olayim yerine.
Neresi oturakli olgun adamin?
Kanki demek seks arkadasi demek mi ki bunlar cinsellik oaylasiyor demissin ve buna normal demisin. 92 li nerede 30 yasinsaki adam nerede? Biri 85 biri 92 li. 13 yas fark var sanirim.
Hic kendimden 13 yas kucuk biriyle kiz yada erkek kanki olmadim ki her yastam kisi ile anlasirim.
Neyse.. senin hazmetmene kalmis birsey. Ben asla yapamazdim.
Cinselligi paylasiyorlar derken neyi kast ettin tam olarak anlamadim.

kız biraz yırtık bi tip ve haftada bi kez cumartesi geceleri sabah 4 e kadar takılıyorlar ve benzeri bir takım detaylar var anlaşılıyor cinsel bişeyler olduğu...

konuyla alakasız olacak ama polısler dovme yaptıramaz dıye bılıyorum..bıde komser yardımcısı olabılır galıba, oda şuan zamanı deıl sankı....polıs oldugundan emın mısın canım...konumuza donersek :) ya ben ya o de...

evet eminim canım ondan. yo baya dövmesi var hatta eski kız arkadaşı da polis ve onun da dövmesi var. kesinlikle eminim. yasak olabilir ama bir şekilde yaptırmışlar demek ki, görünen yerlerinde değil.

Komiser olacak bir insanın, bu tarz bir ilişki yaşaması emniyet camiasında hoş karşılanmaz. Çünkü memuriyet vakarına yakışmayan davranış olarak değerlendirilir. Öyle kankalık da olmaz ayrıca. Erkek arkadaşın tercihini yapsın. Düzgün bir yuva kurup, mazbut bir hayat yaşamadıkça o camiada tutunamaz.

çok haklısınız. umarım niyeti odur ama bilemiyorum her şey o kadar belirsiz ki...

oy iğrenc. ben sevmedım senın cocugu. biraz fazla rahat ve edepsiz. heleki paylaşımlara işte bunlar hep s.e.x die yazacak kadar iğrenç. 30 yaşına gelmiş ama bence olgunlaşmamış daha.
onun senın icin yapmamışlar , sen öyle gormuş olabilir misin ? . yanı ne bileyim tuhaf geldi bana cocuk. bak cocuk diom adam demıom :)

:) evet fazla rahat bende buraya yazana kadar farketmemiştim

X