aşık oldum olmasına da :)

çok haklısınız. umarım niyeti odur ama bilemiyorum her şey o kadar belirsiz ki...
o camiayı iyi bildiğim için söylüyorum. herkes herkesin ne olduğunu bilir. Emin olun erkek arkadaşınızın gece hayatını kuşlar uçurmuştur gerekli yerlere. Gece hayatını ıvır zıvırı bırakmazsa, işi çok zor. Çünkü hemen komiser olarak atanmıyorlar. 3 yıl komiser yardımcılığı yapıyorlar; 3 yılın sonunda alacakları sicil ve başarı puanları ile birlikte komiserliğe atanıyorlar. Bu şekilde yaşamaya devam ederse, komiserliğe atanamaz. Aile yaşantısı çok önemli orada.

o camiayı iyi bildiğim için söylüyorum. herkes herkesin ne olduğunu bilir. Emin olun erkek arkadaşınızın gece hayatını kuşlar uçurmuştur gerekli yerlere. Gece hayatını ıvır zıvırı bırakmazsa, işi çok zor. Çünkü hemen komiser olarak atanmıyorlar. 3 yıl komiser yardımcılığı yapıyorlar; 3 yılın sonunda alacakları sicil ve başarı puanları ile birlikte komiserliğe atanıyorlar. Bu şekilde yaşamaya devam ederse, komiserliğe atanamaz. Aile yaşantısı çok önemli orada.

komiserlik sınavını kazanmıştı ve akademide eğitim alıyordu ve ay sonunda direk o şekilde atanacak diye biliyorum. ama geçen gün rütbesi takıldı rütbesine baktım komiser yardımcısıydı yani tek yıldız. dediğiniz gibi olabilir. aslında düzenli, bi hayat istiyor gibi ama şuan sürdürdüğü hayat yanlış..

kız biraz yırtık bi tip ve haftada bi kez cumartesi geceleri sabah 4 e kadar takılıyorlar ve benzeri bir takım detaylar var anlaşılıyor cinsel bişeyler olduğu...
Sorun kız degilki adam. Hem seni isteyip hem baskasiyla cinsel iliskide bulunması ve hatta sorun cinsel iliski olmasa bile o kizla rutin olarak takilmasi. O kiz veya baskasi. Seven hic kimse kaldiramaz bunu.

komiserlik sınavını kazanmıştı ve akademide eğitim alıyordu ve ay sonunda direk o şekilde atanacak diye biliyorum. ama geçen gün rütbesi takıldı rütbesine baktım komiser yardımcısıydı yani tek yıldız. dediğiniz gibi olabilir. aslında düzenli, bi hayat istiyor gibi ama şuan sürdürdüğü hayat yanlış..
Yanlışından dönmesi için henüz geç değil. Derhal evlenmeli :))) biliyorsun iktidar çok muhafazakar. içkiye zinaya müsaade etmiyor. Akademide eğitim alması birşey değiştirmez; komiserlik için yeterliğini verdirmezler. Çok basit bir işlem emin ol. Kanunda da yeri var zaten: "memur vakarına uymayan davranış" der geçerler. Ama evlenirse imajını düzeltir. Tabi ki herkesin özel hayatı kendini ilgilendirir; isterse ömür boyu yalnız yaşar. Ama bu tarz işlerde özel yaşantıya çok dikkat ediyorlar.

aykumsal .!.:
Kıza herkes ergen demişte bildiğin 24 yaşında kadın yani şimdiye ermiştir diye düşünüyorum
Yaş olarak değil, facebookta yaptığı paylaşımlarına göre ergen denildi. Ergence paylaşımları varmış yani yoksa 24 yaş tabi ergen değil. A aykumsal

cinsel hayatı olması normal. evet keşke olmasa ama yok diyen erkeğinde yalan söylediğini düşünüyorum. bunlar yaşanıyor. bunu kabullendim açıkçası karşıma çok namuslu bir erkeğin çıkacağına inanmıyorum çünkü öyle bir erkek yok.

kaybetmekten korkup korkmadığını bilemiyorum ama senin gibi birini bulamam tarzı konuşmalar yapmıştı ondan emin olamıyorum..

Realist baktığınızı söylemişsiniz ama ben hala öyle düşünmüyorum.

Her erkek "senin gibi birini bulamam" der ama pek azı bunun bilincindedir ve buna göre davranır, bu bir kaybetme korkusu göstergesi değildir, zaten kaybetme korkusu sözlerden değil tavırlardan anlaşılır yani kaybetmekten korkan insan aranızda bir şeylerin başlama evresinde onun yaptığı gibi seks arkadaşını gözünüze sokmaz, bizim okurken midemiz bulandı burada.

"Cinsel hayat normal, olmasa keşke ama bunlar yaşanıyor" demişsiniz.

Hiçbirimiz cinsel hayata karşı değiliz yani kendimizden önce yaşananlara mahkeme kurmuyoruz, keşke olmasa demişsiniz ama olması da problem değil burada sizin göremediğiniz ya da kabul etmek istemediğiniz şey aranızda ileriye dönük muhabbetler dönen birinin hala aktif cinsel hayatının devam etmesi ve bu konudaki genişliği, onlarin tabiriyle "large takılmaları".

Onun cinsel hayatı hala devam ediyor hatta o kız bile yine buradan bizim bile anladığımız gibi size göndermeler yapıyorsa siz onun için bir "kanka" ya da asker arkadaşı konumundasınız, kim sevdiği kadını böyle bir genişliğe muhatap eder? Öncesine sünger çekmekten bahsetmiyoruz bakın, adam hala aktif ve sizin bundan haberdar olmanız onun nazarında sözleriyle fikrinin çelişkisinin yani duygularınızın karşılıksızlığının ispatı...

"Öyle bir erkek yok"demişsiniz karşınıza çok namuslu bir erkeğin çıkma ihtimaline karşı, inanın bundan daha namuslusu yaklaşık üç milyar erkek eder, bir tanesi de çıkar herhalde karşınıza.

Önceki yorumumu tekrarlıyorum ben böyle geniş davranan bir adama bu kadar olağan yaklaşan kız görmedim, "normalleştirmek zorunda kalıyorum" yazmışsınız, öyle bir zorunluluğunuz yok, duygularınızdan arınıp bakabilseniz, bu konuyu başkası açsa "yuh" diyeceğiniz insanın bu garabetini normalleştirmek kendinize büyük haksızlık olur.

tam tersine realist bakıyorum. cinsel hayatı olması normal. evet keşke olmasa ama yok diyen erkeğinde yalan söylediğini düşünüyorum. bunlar yaşanıyor. bunu kabullendim açıkçası karşıma çok namuslu bir erkeğin çıkacağına inanmıyorum çünkü öyle bir erkek yok. sizinde dediğiniz gibi evlendikten sonra bile aldatabiliyorlar.

normalleştirmek zorunda kalıyorum... sonradan habersiz takılması dediğiniz gibi dırdırdan kaçmak için bile olabilir haklısınız. baştan gizlmemesi zaten ona normal geldiğini gösteriyor :KK43:

kaybetmekten korkup korkmadığını bilemiyorum ama senin gibi birini bulamam tarzı konuşmalar yapmıştı ondan emin olamıyorum..
Zaten sorun adamın cinsel hayatının olması değil. Bekar adam, istediğini yapar, kime ne? AMA ortada şu an sen varsın. Seninle bir yola girmeye hazır olan bir erkeğin (sevgili olmanız şart değil şu durumda) hala daha başka bir kadınla cinselliğe dayalı bir arkadaşlık kurması. Sana saygısı yok işte. Ya da adam hem pastam dursun hem karnım doysun kafasında. O evlenene kadar ne isterse yaşayacak ama evlendiği kişi bunları yaşamış olmayacak. Her ne kadar şu an sevgili olmasanız bile yaptığı şeye devam etmesi sana saygısızlık. Seni ciddiye almıyor belki de hayatında bir yerin yoktur bile. Bunları görebilmek önemli.

bana söylememesini ilerde bırakıcak olarak değerlendirdim açıkçası.

o ilerde bırakma niyeti değildir ama, sana söylememesi seni saf yerine koyup arkandan iş çevirmesidir, ilişkin olunca da bırakmayacak bir şekil bir şekil gidecek demektir. bırakacak olan adam bırakır zaten 2 kere 2 dört, erkek dediğin lafının eri olacak. bilmiyorum yani benim gördüğüm adam olan net olandır.

kızlar dün gece bana bugün için taylandlı kızlara masaj yaptırıcam dedi kaplıcaya gitti( yanında aileside var ) ayaklarında sorun var bunun içinmiş ve ben cinnet geçirdim çok kötüyüm sabaha kadar uyuyamadım buna.. bir de benim akşam dışarı çıkamamı sorun etti. ya ben çıkarım çıkmasına ama babamı üzmek istemiyorum. ayrıca akşam yapılan her sey gunduz de yapılabılır. yok çok yogunmusum da. bu dönem için yoğunum ama bu dönemden sonra

"biz senınle uygun değiliz, ben senın hayatına uyum saglayamıyorum. ben senın gece kızlarla dısarı cıkmana , masaj yaptırmana böyle seylerıne katlanamıyorum y. ok olmuyo çok normallestırmeye calıstım basaramıyorum. bence sen o gece sabaha kadar takıldıgın gıbı bır kızla evlılık yapsan daha mutlu olursun. " yazdım. daha görmedi mesajımı...

kızlar dün gece bana bugün için taylandlı kızlara masaj yaptırıcam dedi kaplıcaya gitti( yanında aileside var ) ayaklarında sorun var bunun içinmiş ve ben cinnet geçirdim çok kötüyüm sabaha kadar uyuyamadım buna.. bir de benim akşam dışarı çıkamamı sorun etti. ya ben çıkarım çıkmasına ama babamı üzmek istemiyorum. ayrıca akşam yapılan her sey gunduz de yapılabılır. yok çok yogunmusum da. bu dönem için yoğunum ama bu dönemden sonra

"biz senınle uygun değiliz, ben senın hayatına uyum saglayamıyorum. ben senın gece kızlarla dısarı cıkmana , masaj yaptırmana böyle seylerıne katlanamıyorum y. ok olmuyo çok normallestırmeye calıstım basaramıyorum. bence sen o gece sabaha kadar takıldıgın gıbı bır kızla evlılık yapsan daha mutlu olursun. " yazdım. daha görmedi mesajımı...
İyi yazmışmışsın canım

Mesajına dönerse yaz lütfen konunu takipteyim

En doğrusunu yapmışsınız bence. Hayat görüşleriniz birbirinize benzemiyorsa ve asgari müşterekte buluşamıyorsanız, zorlamanın anlamı yok.

X