Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim aşık oluyorumm

quantumkizi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
1.778
891
kızlar uzun bir süreden sonra galiba aşık oluyorum. ben ruh eşliliğine inanan biriyim. benim zıttı. ben zıttımdaki kişilerle pek uyum sağlayamıyorum. kendisi terazi erkeğiymiş. burçlara ilgim vardır genel olarak karakterlerini bilirim ama daha önce çevremde ne bi terazi kadını ne de bi terazi erkeği tanıdım.
onunla tanışma aşamasındayız. bazen öyle mükemmel davranışları oluyor ki sanki o bana bakmazmış gibi geliyor. bana ilgi duyuyor bunu da belli ediyor sözleriyle falan ama çevresinde benden çok güzel kızlar var. ben kova kadınıyım. aramızda olumsuz birşey hiç olmadı. ben rüya aleminde miyim yoksa gerçekten kova kadınıyla terazi erkeği mükemmel bir çift olabilirlermi.

burçları yorumlayamıycam ama kendine güven çevresindeki kadınlara da takılma :) sana ilgisi varsa gözü başkasını görmez zaten :) bu arada aşık olmak güzeldir :) :)

burçları yorumlayamıycam ama kendine güven çevresindeki kadınlara da takılma :) sana ilgisi varsa gözü başkasını görmez zaten :) bu arada aşık olmak güzeldir :) :)

umarım öyledir. çünkü ben görünüş olarak çok iyi olduğumu düşünmüyorum. ama birbirimizle sohbet ederken büyük keyif alıyoruz. yalan söylemediyse o da keyif alıyor. terazi erkeklerini nasıl etkilemeli? bi haller oldu bana panik içindeyim :0

X