Asilama 13 gün

melek5755

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2023
355
133
25
Merhaba hanımlar aşılama 9 mayısta yapıldi salı günü test günüm ama çok korkuyorum sadece hafif kasik ağrım var başka belirtim yok belirti olmadan öğrenen var mi

Merhaba hanımlar aşılama 9 mayısta yapıldi salı günü test günüm ama çok korkuyorum sadece hafif kasik ağrım var başka belirtim yok belirti olmadan öğrenen var mi
Benimde Çarşamba günü benmde hiç biri yok sadece arada kasik ağrısı ve batması oda adet olacakmisim gibi

Aynen böyle bi şişkinlik gibi her an olacakmışım gibi geliyo asilama yapıldığı hafta goguslerim hassaslasmisti kasik bel ağrısı vardi zaman geçtikçe onlar bitti sadece kasiklarda kaldı

merhaba aşılamada 5. günüm çok şiddetlı bel agrım var kasıklarmda öyle bunu yasadınmı canm

Ben 13. Gün test yapmıştım çıkmıştı. Su gibi akıntım vardı

Benimde beş gün oldu gögüslerim vs cok ağrıyor progestan fitil kullandıgım için ilaç mı akıyo akıntımı tam kestiremiyorum belimde cok ağrıyor 8 haziran test günüm 2 haziranda yapsam mı bilmiyorum overtillenğn etkisi ne kadar sürüyor onu bilmiyorum iğneyi pazartesi günü vuruldum

Benimde beş gün oldu gögüslerim vs cok ağrıyor progestan fitil kullandıgım için ilaç mı akıyo akıntımı tam kestiremiyorum belimde cok ağrıyor 8 haziran test günüm 2 haziranda yapsam mı bilmiyorum overtillenğn etkisi ne kadar sürüyor onu bilmiyorum iğneyi pazartesi günü vuruldum
10 günden sonra etkisi gidiyo diyolar ben test gününe kadar bekledim hiç yapmadım ama maalesef olmadi bu ay tekrar deniyoruz Allahın izniyle inşallah bi sefer tutar

X