Aşılama 5.gün belirtileri kızlar toparlanın bilgi akışı sağlayalım 💞

Yanlış alarm kızlar hala pozitifim negatife düşmemiş hala ilaç etkisi devam ediyor :)

Eklentiler

• IMG_0353.jpeg
    IMG_0353.jpeg
    109,6 KB · Görüntüleme: 79
Gün gün yaptığım testler bunlar bugün de silikleşmedi yorumlayalım :)

Eklentiler

• IMG_0363.jpeg
    IMG_0363.jpeg
    77,8 KB · Görüntüleme: 74
Doktorum normalde en az 1 hafta dedi ama 10 gün geçti diyince verebilirsin 11 gün garantidir diyor :)

Eklentiler

• IMG_0364.jpeg
    IMG_0364.jpeg
    142,5 KB · Görüntüleme: 72
Valla yarın sabah gebelik testini tekrarlicam eğer ki yine silikte olsa gözle görülür birşey çıkarsa gidip kan vereceğim eğer ki çıkmazsa hiç gitmem :)))

Valla yarın sabah gebelik testini tekrarlicam eğer ki yine silikte olsa gözle görülür birşey çıkarsa gidip kan vereceğim eğer ki çıkmazsa hiç gitmem :)))
Siz de 22 martta aşılama yaptırdınız değil mi? Aynıydı sanki 🙂sizin sonucundan cesaret alırsam ben de yaparım belki🙈

Yarın mı vereceksiniz? Sonucu paylaşın bizimle🙏 benim salı günü hastanede işim olduğu için o güne kadar beklicem ama sabırsizlanıyorum🙈
Eğer ben yarın pozi
Siz de 22 martta aşılama yaptırdınız değil mi? Aynıydı sanki 🙂sizin sonucundan cesaret alırsam ben de yaparım belki🙈

Ayyy tamam yazıcammmmm

Kızlar koskoca bir negatif ben elendim şimdi adet zamanını beklicem tüp bebeğe başlamak için :) insallah diğer bekleyenlerin çıkar :)

Eklentiler

• IMG_0366.jpeg
    IMG_0366.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 70
Kızlar koskoca bir negatif ben elendim şimdi adet zamanını beklicem tüp bebeğe başlamak için :) insallah diğer bekleyenlerin çıkar :)
Ümitsizliğe kapılmayın hwrseyin hayırlısı bunu demek için erken daha hersey gönlünüzce olsun ne zamandır deniyorsunuz

X