Aşılama tutmadı

uye-123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2024
67
13
26
Merhabalar ilk başarısız aşılamam bende olan belirtileri anlatacagım ilk iki gün hiç bir şeyim yoktu agrı sızı doktorum agrı ve Minik kanamalar olabilir işlem sonrası demişti iki gün herhangi birşey yasamadım sonrasında ağlama krizleri Gögüs agrısı Bel kasık ağrısı başladı sol kasıgımda şişlik vardı bazen hafif bazen şiddetli oldu daha sonra 3 gün hiç agrım olmadı akşam bi baktım kahve rengi hafiften bir akıntı geldi baktım Ve Tutunma bile olabilir yazıyordu çevrem öyle söylüyordu erken olduğunu bildiğim halde 8 gün mecbur test yapmak zorunda kaldım belli sebeplerden Ve hiç birşey cıkmamıştı evet dedim normal ama çatlatma ignesinin etkisinin gittiğini gördüm sonra agrılarım tekrar başladı ama sadece kasık agrısıydı bugün 12 günümdü ve 1.20 çıktı beta Doktorum diğer ay tekrar görüşelim dedi bende durumlar böyle oldu hanımlar ama illaki Herkeste farklılık gösterebilir Umut olmak isterdim Rabbim vardır bi bildiği diyip isyan etmedim hiçbir zaman bizim hiç bir sorunumuz da yok Rabbimin vermesini bekliyoruz Rabbim bu sürecte bekleyip hala ögrenmeyenler varsa sizlere nasip etsin inşallah 😇 evlat sahibi olmak isteyen herkeseeee

Üzülme bende 3 aşılama yaptım olmadı son aşılamadan 2 ay sonra kendim hamile kaldım gerçi nasip olmadı ama

X