Aşılama fiyat

Merhaba kizlar tup bebek seruvenimi tamamladigim icin yazmak istedim kayseride 4 hocayla gorustum zeki yilmaz mustafa tas cahit gozuakca ahmet emin ve gokalple görüşmeye yetisemedigim icin benden kaynakli bir ertelenme olmustu gerekte kalmadi sonra iclerinde icime en cok sinen Mustafa hoca oldu baslayacaklara soyleyeyim oyle oturup ozel telefonundan yok hocam ben adet oldum yok kacinci gun geleyim diye hemsire gibi adamla muhabbet edemiyorsunuz cunku hic vakti yok ama muanelerde her sorunuza cevap veriyor geri kalan isi de ilac hemsireleri hallediyor gece gunduz donus sagliyorlar size cok kibar ve ilgililerdi sorun yasamadim. Sonrasinda embriyoloji bolumu bana karsi oldukca sabirli ve ilgiliydi oda onemli bir noktaydi benim icin islem yapacak hemsire ve gorevlilerde cok kibardi her soruya tek tek yanit veriyorlar hatta transfer asamasi sohbet kivamindaydi 3 arkadas birlikte basladik mustafa hocaya 3 umuzunde kullandigi ilaclar degiskenlik gosterdi. (Ama baslangicta herkese onerdigi vitaminler var onun dışında) zeki hocanın da hastasiydim cok konusuyor hatta azarliyor biraz 😊 ama icime sinmeyen şeyler vardi cahit hoca ise ilk doktorumdu sol tupum kapaliyken solda yumurta gelistigi ay bana asilama yapmaya calisinca vazgectim😂😂 toplamda 12.500 verdim hastaneye onun disindada 7 bin civarida ilaclar tuttu ekstra biseyler istemedi doktor benden sonrasida artik nasip, olmadi ise bu doktorun hatasindan kaynakli diyecegim hic bir sey olmadi cok sukur bende tedavi boyunca kafama bisey takmadim tedaviyi sorgulamadim herkes kendi isini yapsin dedim ve simdi bekliyorum ❤️ aklima gelenleri yazdim sorusu olana yardimci olabilirim
İnşallah pozitif sonuç alırsın canım. Bende Mustafa taşa gitmeyi düşünüyorum bi kaç topikte olumsuz şeyler okudum o yüzden kararsızım😏

İnşallah pozitif sonuç alırsın canım. Bende Mustafa taşa gitmeyi düşünüyorum bi kaç topikte olumsuz şeyler okudum o yüzden kararsızım😏
Acikcasi ben gokalp beyinde tercih etmeyi cok isterdim hakkinda olumsuz seyler kafami karistirri ama aynisi mustafa bey içinde gecerliydi benim icin nasip isi oldu verdigim kararda bir yandan biran da tamam bu doktor olsun deyiverdim eger icime sinmese gokalp beye israrla giderdim semih bey var mesela onunlada gorusurdum yani gorusme sirasinda aldigin guven enerjisi cok onemli 😊 geri kalani nasip zaten doktorlarin bizzat bile isteye yaptigi hatalar disindaki seylere bu gozle bakiyorum kuzum ben sen gorus hepsiyle

Acikcasi ben gokalp beyinde tercih etmeyi cok isterdim hakkinda olumsuz seyler kafami karistirri ama aynisi mustafa bey içinde gecerliydi benim icin nasip isi oldu verdigim kararda bir yandan biran da tamam bu doktor olsun deyiverdim eger icime sinmese gokalp beye israrla giderdim semih bey var mesela onunlada gorusurdum yani gorusme sirasinda aldigin guven enerjisi cok onemli 😊 geri kalani nasip zaten doktorlarin bizzat bile isteye yaptigi hatalar disindaki seylere bu gozle bakiyorum kuzum ben sen gorus hepsiyle
İki tedavim Semih beyle oldu ilgisinden tavrından gayet memnundum ama ikiside negatif olunca değiştirmek istedim hala aklımın bi köşesinde duruyor Semih bey ama 😊Gökalpe hiç gitmem öngörüsmeye gittiğimde suratıma bile bakmadı yani doğru düzgün. Yarın Mustafa taşla görüşmem var bakalım enerji alabilecek miyim

İki tedavim Semih beyle oldu ilgisinden tavrından gayet memnundum ama ikiside negatif olunca değiştirmek istedim hala aklımın bi köşesinde duruyor Semih bey ama 😊Gökalpe hiç gitmem öngörüsmeye gittiğimde suratıma bile bakmadı yani doğru düzgün. Yarın Mustafa taşla görüşmem var bakalım enerji alabilecek miyim
Gokalp bey için oyle deniyo evet cok yakin arkadaşım onun gebelerinden 8 yildan sonra onunla pozitifi gördüler ona gidiceksen hic bisey sorgulamayacaksin tam teslimiyet diyodu oda insani ister istemez korkutuyor tabi 🙈

Kızlar ben bir şey soracağım.
Bu devlette aşılama ya da tüp bebek ucretsiz yapma olayı her şehirde yok değil mi?
BeN Hatay'da yaşıyorum. Ama devlette öyle bir imkan yok diye biliyorum.
Daha büyük şehirler Istanbul,Ankara,Izmir fln için mi geçerli acaba?

Kızlar ben bir şey soracağım.
Bu devlette aşılama ya da tüp bebek ucretsiz yapma olayı her şehirde yok değil mi?
BeN Hatay'da yaşıyorum. Ama devlette öyle bir imkan yok diye biliyorum.
Daha büyük şehirler Istanbul,Ankara,Izmir fln için mi geçerli acaba?
Devlette de yaptırsan ücretsiz diye bı olay yok canım, rapor çıkartabilirsin o da daha ucuza yaptirmani sağlar

Devlette de yaptırsan ücretsiz diye bı olay yok canım, rapor çıkartabilirsin o da daha ucuza yaptirmani sağlar
Anladım, ama ben çok araştırdım Hatay'da öyle bir imkan yokmuş. Yani devlet hastanelerinde yapılıyormuş burda.Tahminimce daha büyük şehirlerde bu imkan sağlanıyor.

Anladım, ama ben çok araştırdım Hatay'da öyle bir imkan yokmuş. Yani devlet hastanelerinde yapılıyormuş burda.Tahminimce daha büyük şehirlerde bu imkan sağlanıyor.
Devlet hastanelerinde yapilmiyormus olacakti o yanlış yazmisim kizlar.🙏🏻

Öncelikle teşekkür ederim. Asilama maddi açıdan ilaçlar muayene testler vs evet 10 bin tutuyo aşağı yukarı ama tüp bebek desteği için yaptırmak istedik. Bide biz kastamonu dayız burda en yakın devlet ankarada vardır sanırım. Mecbur özelde yaptırıyoruz. Zaten negatif sonuçta tüp bebek içi bi doktorumuz var ankara yoluna dusucez. Bir miktar destek olur diye 2. Yi yaptıralım dedik. Her türlüsü yıpratıcı süreç. Cok umutlanmamakla birlikte bir miktar ümit var içimde belki tutar 🤭 kaybınız içinde çok üzüldüm benim hiç gebelik olmadi sanirim 4. Yılımız evlilikte. Tedavilerin her aşaması stresli. Velhasıl suan olan koşullar ve imkanlar için biz böyle yol izledik he ama geçmişe dönüp baksam hic ilac asilama yumurta takibi hic birini yaptırmadan tüp denerdim ama yasanilmasi gerekmiş diyorum. Mevlam güzel eylesin 🍀
Merhaba bende aşılama derdine düşenlerdenim. Kastamonuda anadolu hastanesi dursun baştığ hocaya gitmeyi düşünüyorum kendisi hakkında bilginiz var mı chip aşılama için önümüzde ki ay ona gitmeyi düşünüyorum

X