Aşılama hakkında...

bahar496

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
175
62
38
Kızlar benim bu ayda olmadı sanırım 😔 doktorum önümüzdeki ay kesinlikle aşılama demişti ne olduğunu bilmiyorum çok tecrübesizim bu konuda hemen gebe kalabilir miyim acaba? Bu şekilde gebe kalanlar varmı ?Bu arada bende ve eşimde hiçbir problem yok

Kızlar benim bu ayda olmadı sanırım 😔 doktorum önümüzdeki ay kesinlikle aşılama demişti ne olduğunu bilmiyorum çok tecrübesizim bu konuda hemen gebe kalabilir miyim acaba? Bu şekilde gebe kalanlar varmı ?Bu arada bende ve eşimde hiçbir problem yok
Nerde oluyorsun tedavini

Merhabalar benim ilk aşılamam tuttu çok şükür stres yapmayın korkmayın inşallah size de nasip olur
İlk olarak iğneler başlıyorsunuz sonra aşılamadan 1 buçuk gün önce çatlatma iğnesini yapıyorsunuz kendiniz yapabilirsiniz o kadar acımıyor korkmayın göbekten zaten sonra aşılama günü eşiniz test veriyor alıp doktora gidiyorsunuz yapıyor işlem 2 dakika sürüyor sadece o makas gibi Bi alet var ya alttan koyuyorlar büyütmek için o rahatsız ediyor insanı acı ağrı yok 20 dakika doktorum yatırdı beni kaldırmadı sonra normal hayatıma devam ettim fazla ağırlık kaldırmamak şartı ile ve tehecüde kalktım Meryem süresi enbiya süresi okudum sürekli Zekeriya duası dinledim size de tavsiye ederim 🥰

İkinizde de problem olmaması çok güzel bende çikolata kisti vardı yumurtam yavaş çalışıyordu eşimde sorun yoktu ama oldu şükür

İkinizde de problem olmaması çok güzel bende çikolata kisti vardı yumurtam yavaş çalışıyordu eşimde sorun yoktu ama oldu şükür
Sizin adınıza çok sevindim rabbim bizleri de sevindirsin inşallah 🤲🏻 içime su serptiniz ağrı acı falan yaşarım diye çok korkuyodum açıkçası gerçi sonu güzel olacaksa onu da çekerim

Sizin adınıza çok sevindim rabbim bizleri de sevindirsin inşallah 🤲🏻 içime su serptiniz ağrı acı falan yaşarım diye çok korkuyodum açıkçası gerçi sonu güzel olacaksa onu da çekerim
Ağrı acı hiç yok ve kısa sürüyor zaten 2 dakika felan sadece dediğim o alttan koyulan alet rahatsız ediyor sadece insanı o yani

X