aşılama için hazırlık

Rahim ağzına taktığı sepekulum canımı çok yaktı bide hareket ettirdi yoksa aşılama sırasında sadece hafif adet sancısı gibi ağrı oldu. Şuan hafif kanamam var arada karnım ağrıyor başka bişey yok şuanlık . Sende durumlar nasıl ?
Benim ilk gün az miktarda kanama oldu. Gaz ağrım ve ishal oldum. Onun dışında arada sağ kasığımda hafif ağrı var onun dışında belirtim yok iyiyim

Ben çarşamba günü 23:00 da çatlatma iğnesi vurdum cuma yani bugün sabah 11 de aşılama oldu. Forumlarda herkes acımıyor demiş ama benim canım çok yandı 😢 inşallah ikinciye gerek kalmaz bu aşılamam tutar hayırla afiyetle
İnşallah güzel şekilde tutunur canım. Acı olabilir kanama olabilir o işlem kaynaklı herkesin acı eşiği farklı herkes farklı hisseder. Benim aşılamam iptal edildi. Ama yarın çatlatma iğnesi yapıcam kendim pazartesi iftar sonrasına ayarlamaya calısıcam bakalım.

İnşallah güzel şekilde tutunur canım. Acı olabilir kanama olabilir o işlem kaynaklı herkesin acı eşiği farklı herkes farklı hisseder. Benim aşılamam iptal edildi. Ama yarın çatlatma iğnesi yapıcam kendim pazartesi iftar sonrasına ayarlamaya calısıcam bakalım.
İnşallah Rabbim bu ramazanı şerifte herkesin gönlüne göre versin ❤️ senin neden aşılama iptal edildi

Benim 5. Aşılamam yapılacak usta oldum artık 😄 merak ettiklerini sorabilirsin. Yumurta kontrolü yapacaklar iyi olgunlasan yumurtan varsa eğer akşamına çatlatma iğnesi yaptıracaklar iğneden 36 saat sonrası aşılamayı yapıyorlar
Ben bugün gittim ultrasona ama 8mm sağ ve solda yumurta var ama büyümemiş dedi üzüldüm şimdi napcam bilemşyorum ama halledilmicek bişe değil dedi doktor cuma günü tekrar gelmemi istedi yani yine büyümediyse nolcak peki öbür ayamı kalcak rabbim yardımcımız olsun gerçekten yıpratıcı bir süre ama takmamaya çalışıyorum herşey olcağına varsın hayırlısı olsun

Benim 5. Aşılamam yapılacak usta oldum artık 😄 merak ettiklerini sorabilirsin. Yumurta kontrolü yapacaklar iyi olgunlasan yumurtan varsa eğer akşamına çatlatma iğnesi yaptıracaklar iğneden 36 saat sonrası aşılamayı yapı

Benim 5. Aşılamam yapılacak usta oldum artık 😄 merak ettiklerini sorabilirsin. Yumurta kontrolü yapacaklar iyi olgunlasan yumurtan varsa eğer akşamına çatlatma iğnesi yaptıracaklar iğneden 36 saat sonrası aşılamayı yapıyorlardün u

Benim 5. Aşılamam yapılacak usta oldum artık 😄 merak ettiklerini sorabilirsin. Yumurta kontrolü yapacaklar iyi olgunlasan yumurtan varsa eğer akşamına çatlatma iğnesi yaptıracaklar iğneden 36 saat sonrası aşılamayı yapıyorlar
Usg çektirdim dün ama sağ ve sokda 8mm ama büyümemiş dedi üzüldüm öyle söyliyince ama halledilmicek bişey değil dedi cuma tekrar gel dedi büyümesse nolcak veya büyümesi için napmalıyım cuma günüde bi gelişme olmassa öbür aya nasıl tedavi uygulancak merak ediyorum ama hyırlısı süreç yorucu ama karşılığı güzel

Usg çektirdim dün ama sağ ve sokda 8mm ama büyümemiş dedi üzüldüm öyle söyliyince ama halledilmicek bişey değil dedi cuma tekrar gel dedi büyümesse nolcak veya büyümesi için napmalıyım cuma günüde bi gelişme olmassa öbür aya nasıl tedavi uygulancak merak ediyorum ama hyırlısı süreç yorucu ama karşılığı güzel
Emin değilim ama senin gibi bende ilaçsız yumurta takibi yaparak çatlatma iğnesi oldum sonrası aşılama oldu ama benim 21 ml oldu büyüdü öyle yaptı. Büyümez ise birdahaki ay ilaç kullanacağız öyle devam ederiz dedi

İptal ediyorlar canım yumurta cok olsada kücük olsada

Ben gecen inositol destekli bir vitamin kullanmıstım pcosa özel incir kürü diyenler olmustu ama inciride kür yapmadım sadece 1 veya 2 gün 1 tane yedim cok iyi olmasada ufak yürüyüs yaptım 9 yumurtam vardı. Bence yumurta kalitesi beslenme düzeniyle cok bağlı ve aktif sporla keşke hergün yürüsem hergün yararlı şeyler yiyebilsem ama umursamıyorum bile

Ben gecen inositol destekli bir vitamin kullanmıstım pcosa özel incir kürü diyenler olmustu ama inciride kür yapmadım sadece 1 veya 2 gün 1 tane yedim cok iyi olmasada ufak yürüyüs yaptım 9 yumurtam vardı. Bence yumurta kalitesi beslenme düzeniyle cok bağlı ve aktif sporla keşke hergün yürüsem hergün yararlı şeyler yiyebilsem ama umursamıyorum bilmiyorum
Bende bugün ultrason gittim 8di biri diğeride 9olmuş pazartesi tekrar gel dedi çok geç büyüyor ya normalde 12 13 felan olması lazımdı bence incir bende denicem bakalım belki fayda eder birde çörekotu bal tarçın karışımı duydum onuda kullancam

Bende bugün ultrason gittim 8di biri diğeride 9olmuş pazartesi tekrar gel dedi çok geç büyüyor ya normalde 12 13 felan olması lazımdı bence incir bende denicem bakalım belki fayda eder birde çörekotu bal tarçın karışımı duydum onuda kullancam
İnşallah olumlu olur büyür. Çok stresli sürecler bende büyüsün diye uğrastım. Bu seferde çok diye iptal ettiler nasip olmayınca olmuyor işte biz ne yaparsak yapalım

İnşallah olumlu olur büyür. Çok stresli sürecler bende büyüsün diye uğrastım. Bu seferde çok diye iptal ettiler nasip olmayınca olmuyor işte biz ne yaparsak yapalım
Evet malesef yorucu bugün tekrar gittim yumurtanın büyüklüğü 10 olmuş istersen durduralım öbür ay farklı tedavi uygulayalım dedi bi ihtimal çarşamba yinede bakalım dedi bu arada bal çörekotu tarçın denedim 2gün bıraktım ama incir kürünü uyguladım 13 günden itibaren pek etkili olmadı

Merhaba ilaçsız aşılama yaptınızmı? Benim de yumurtlama problemim yok kendiliginden büyüyor catlıyor düzenlü adet görüyorum eşimde sperm sorunu var tüp bebek öncesi denesem mi diyorum
Benim de eşimde sorun var bende yok Ben de aşılama yaptırmayı düşünüyorum araştırıyorum Sanırım yine de kullanılıyor Şimdi eşim ilaç tedavisi görüyor onda bile doktor bana verdi çatlatma ilacı

X