aşılama için ilk iğnemi oldum

E

EU3

Ziyaretçi
beyazceylan geçen senede ben aşılama yaptırdım ama olmadı daha da yaptırmadım ama inşallah senin ki tutar canım dikkat et ağır falan kaldırma yataktan kalkarken dikkat et olur mu.rabbim gönlüne göre versin inşallah.

tramissu

göbiş değl artık bebiş :)
Pro Üye
21 Kasım 2008
1.974
2
34
canım allah yar ve yardımcınız olsun b u mübarek günlerde allah dualaımı kabul etsin benimde 2 aşılamam negatifti ama inşallah seninki tutar pozitif haberını beklicem haber vermeyı unutma .....

beyazceylan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
43
0
kızlar bu sabah ultrasona gittim 20 mm lik bir tane yumurtam var ve arkadan gelenler de varmış hormon için kan verdim hastaneden aramalarını bekliyorum gerekirse bir doz daha gonal-f yapıcam bu akşam yarın yine takibe gitcem hepimize bol şans inşallah en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz

svd06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
142
3
kızlar bu sabah ultrasona gittim 20 mm lik bir tane yumurtam var ve arkadan gelenler de varmış hormon için kan verdim hastaneden aramalarını bekliyorum gerekirse bir doz daha gonal-f yapıcam bu akşam yarın yine takibe gitcem hepimize bol şans inşallah en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz

çok güzel maşallah..inşallah tutar canım..Allah yardımcın olsuna.s.

seyno

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2009
45
0

maşallah çok güzel olmuş yumurtan.. inşallah oda tutarda bu ay kavuşursun meleğine..
kan sonucu belli olmuştur.. aramadılarmı??

PAPATYAM

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
9 Kasım 2007
16.543
14.826
kızlar bugün aşılama için ilk iğnemi yaptım gonal-f kullanıyorum lütfen dua edin:ecrin_bebek:

inşallah rabbim gönlüne göre verir bebişine kavuşursun canımm a.s.

nevbaharmina

acimak yok rocky.....
Pro Üye
17 Şubat 2009
5.665
74
39
bende22 ağustosta aşılama oldum....1. olmaıştı inşallah bu sefer olur ....çünkü insan her işlemde cok yıpranıyo....

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2336 gün geçti.

beyazceylan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
43
0
kızlar dün ğneden sonra bu sabah tekrar ultrasona gittim yumurtam 24mm olmuş bu gece çatlatma iğnemi yaptıracağım cumartesi de aşılalma yapılacak hepimize bol şanslar