Aşılama aşılama için ilk iğnemi oldum

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
beyazceylan geçen senede ben aşılama yaptırdım ama olmadı daha da yaptırmadım ama inşallah senin ki tutar canım dikkat et ağır falan kaldırma yataktan kalkarken dikkat et olur mu.rabbim gönlüne göre versin inşallah.

canım allah yar ve yardımcınız olsun b u mübarek günlerde allah dualaımı kabul etsin benimde 2 aşılamam negatifti ama inşallah seninki tutar pozitif haberını beklicem haber vermeyı unutma .....

kızlar bu sabah ultrasona gittim 20 mm lik bir tane yumurtam var ve arkadan gelenler de varmış hormon için kan verdim hastaneden aramalarını bekliyorum gerekirse bir doz daha gonal-f yapıcam bu akşam yarın yine takibe gitcem hepimize bol şans inşallah en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz

kızlar bu sabah ultrasona gittim 20 mm lik bir tane yumurtam var ve arkadan gelenler de varmış hormon için kan verdim hastaneden aramalarını bekliyorum gerekirse bir doz daha gonal-f yapıcam bu akşam yarın yine takibe gitcem hepimize bol şans inşallah en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz

çok güzel maşallah..inşallah tutar canım..Allah yardımcın olsuna.s.

maşallah çok güzel olmuş yumurtan.. inşallah oda tutarda bu ay kavuşursun meleğine..
kan sonucu belli olmuştur.. aramadılarmı??

bende22 ağustosta aşılama oldum....1. olmaıştı inşallah bu sefer olur ....çünkü insan her işlemde cok yıpranıyo....

kızlar dün ğneden sonra bu sabah tekrar ultrasona gittim yumurtam 24mm olmuş bu gece çatlatma iğnemi yaptıracağım cumartesi de aşılalma yapılacak hepimize bol şanslar

çok üzgünüm bugün beta_hcg baktırdım sonuç sıfır ağlamaktan gözlerim çıktı

üzme kendini canım mutlaka nasip edecektir bebeğini sana rabbim.bende 2.aşılamamda hamile kalabilmiştim hem daha kolaylaştırıyor ilk aşılama sen içini ferah tut iyi düşün hep kendini strese soka bu tarz olaylarda iyi bir ruh hali sakindik herzaman işe yarar bende ilkinde acayip stres yapmıştım hergün herkese herşeyi soruyordum sonuç negatif çıkınca çok üzülmüştüm bende ama 2. sinde nedense çok sakindim hatta olmayacak diye düşünüp olmazsa tüp yaparız nolcak olur elbet diye düşünürdüm böyle sakin olmam işe yaradı ve hamile kaldım inşallah darısı başına olura.s.

Son düzenleme:
çok üzgünüm bugün beta_hcg baktırdım sonuç sıfır ağlamaktan gözlerim çıktı

hayırlısı olsun canım ya sıkma canını benim de 1.aşılamam tutmamıştı ben de çok üzülmüştüm ve yıpranmıştım ama şimdi 2.aşılamaya başlıyorum her ay yeni bir umut hepimiz için Allah kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah:emir_bebek:

emeklerinizin karşılığını alırsınız hepiniz inşallah ama tavsiyem moralinizi bozmayın sakin olmaya fazla düşünmemeye çalışın sanki normal bir sağlık işlemi gibi düşünmeye gayret edin göreceksinizki mutlaka olacak allahın izni ile bebeğiniz size ultrasondan erhaba diyecek ve tabii manevi yöndende destek alın meryem suresini okuyun mesela ben hergün yasin ve meryem suresi okudum aşılamaya gittiğim gün arabada bile meryem suresini okuyup gittim bu dua çok tesirli bence

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ilk şoku atlattım şimdi daha iyiyim. bu ay olur inşallah Allah hepimizin kucağını doldursun inşallah:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

X