Aşılama Aşılama ile Hamile kalanlar destek bekliyorum...

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Kaçıncı Aşılamada Hamile Kaldınız ?

• Ankete Katılan
    34
Kızlar mrb
bende aşılama yaptırdım ayın 14 ünde ama tutmadı galiba adet olacakmısım gibi sancı var asılaması tutanlar böyle bir agrı yasadınızmı bilgilendirirmisiniz beni:KK43::KK43::KK43::

Son düzenleme:
Inşallah canım. Yok sanırım

canım ben bugun idrar testi yaptım biri silik cıktı.emın olmak ıcın hastaneye gıttım kan verdım deger 16.01 yanı hamileyımmmmmmm....asılamamın daha 5. gunu.sanırım oncesınde kalmıs olabılırım bılmıorum.ama cok mutluyum allah ısteyen herkese nasıp etsın:emir_bebek:

Kızlar mrb
bende aşılama yaptırdım ayın 14 ünde ama tutmadı galiba adet olacakmısım gibi sancı var asılaması tutanlar böyle bir agrı yasadınızmı bilgilendirirmisiniz beni:KK43::KK43::KK43::

canım benımde asılama oldu.ama daha bes gun oluo.bugun kan verdım cıktı kanda. belkı onceden kaldım bılmıorum.deger 16.01 cıktı.o agrılar oluo cok normal benım hala agrım var.normalde sonucu hazıran 6sında almam gerekıodu.ıdrarda cıktı emın olmak ıcın kanda baktırdım.allah ısteyen herkese versınnnnnnn....kucaklarımızı meleklerle doldursunn insallah...

canım ben bugun idrar testi yaptım biri silik cıktı.emın olmak ıcın hastaneye gıttım kan verdım deger 16.01 yanı hamileyımmmmmmm....asılamamın daha 5. gunu.sanırım oncesınde kalmıs olabılırım bılmıorum.ama cok mutluyum allah ısteyen herkese nasıp etsın:emir_bebek:

canım seni üzmek istemem ama.. verilen ilaçlarda da beta hcg yüksek çıkıyo.. 5.gün için çok erken ama inşallah hamişsindir.. doktorunu arayıp söyledin mi

canm 5.gün çok erken..en azından 12.gün belli olur.sen vücuduna hamilelik hormonu yüklüyorsun o yüzden değerin öyle görünüyor.doktorun sana söylemedi mi hangi gün test yapacağını? üzgünüm..:KK50:

canm 5.gün çok erken..en azından 12.gün belli olur.sen vücuduna hamilelik hormonu yüklüyorsun o yüzden değerin öyle görünüyor.doktorun sana söylemedi mi hangi gün test yapacağını? üzgünüm..:KK50:

insan bazen yasamak istedıklerını böyle hayalde olsa yasadıgını sanıyo.evet kan sonucum düştü acele etmişimmmm..test sonucum düştü.. gercı umut herzaman var daha 6 gunum var normal test tarıhıme.allah hepimizin yardımcısı olsun:KK43:

insan bazen yasamak istedıklerını böyle hayalde olsa yasadıgını sanıyo.evet kan sonucum düştü acele etmişimmmm..test sonucum düştü.. gercı umut herzaman var daha 6 gunum var normal test tarıhıme.allah hepimizin yardımcısı olsun:KK43:

yavaş yavaş vücudundan bu hormonu atıyorsun.10 gün vücudunda kalıyor...tam 12.gün yaptırmıştım ben çıkmamıştı gerçi ama inşallah seninkinde çıkar..

Kızlar mrb
Ne oldu canim adet oldun mu

Üzülme canım çok erken davrandin sabret biraz daha umut var adetin geçene kadar da tahlil yapma

serophene diye bi ilac içtim 5 gün sabah akşam aşimede argı diye bir ilaç verdi sperm arttırmak için yarın kontrol var ne yapacagımıza karar verecegiz:)

Ne oldu canim adet oldun mu

Üzülme canım çok erken davrandin sabret biraz daha umut var adetin geçene kadar da tahlil yapma

yarın test gunum ve cok korkuyorum negatif sonucunualmaktan hiç içimden gelmio gitmek... allahım ne zor bı dönemm:Scok agrım var kasıklarımda ve karnımda..adet olacakmısım gıbı gelıo kahverengı gbı akıntım var bende anlamadım...offffffffffff canım cok sıkılıo.......

yarın test gunum ve cok korkuyorum negatif sonucunualmaktan hiç içimden gelmio gitmek... allahım ne zor bı dönemm:Scok agrım var kasıklarımda ve karnımda..adet olacakmısım gıbı gelıo kahverengı gbı akıntım var bende anlamadım...offffffffffff canım cok sıkılıo.......

Canım çok stres yapıyorsun sakin ol. Aşılamadan sonra kaçıncı günün bugün canım. Hadi inşallah güzel haberlerini alacağız :)

X