Aşılama Aşılama İle Hamile Kalanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

tubix

Guru
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2009
76
40
slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve yarın aşılamam yapılacak.aşılama sonrası özllikle yaptığınız bir şeyler var mı?bu benim ikinci aşılamam ilki tutmamıştı.ama bu kez nedense çok umutluyum.şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.:ecrin_bebek:

cnm bende bu ay çatlatma iğnesi olcam inşallah hamiş olurum ama olmasam yaşılama olcaz bakalım kısmet

canım Allah inşallah gönlüne göre verir.bende çatlatma iğnesi vuruldum bakalım bi kaç gün sonra sonuç belli olacak.ama hissediyorum hastalanacağım galiba bu ayda bişey yok anlaşılan.doktorum babada bu tedavi bittikten sonra aşılamaya geçeceğini söyledi.bakalım hayırlısı.inş.burada bir sonraki ay güzel haberlerin yer alır.

cnm bende bu ay çatlatma iğnesi olcam inşallah hamiş olurum ama olmasam yaşılama olcaz bakalım kısmet

sağolun hanımlar Allah cümle evlat sahibi olmak isteyenlerin yardımcısı olsun.inşallah bende sizlerin güzel haberlerini alırım.dualarım sizinle:Saruboceq:

ben aşılamayla değil ama,
hemen aşılamdan soınrakı ay kendılığımden hamıle kaldım.dr um kendınız denemeye devam edin yumurtalar uyarılmış durumda demişti.bildiği varmış adamın:)) şimdin 37 hftalık hamıleyım kısmetse 3 haftam kaldı.darısı başınıza inşallah.

Rabbim eli ayağı düzgün hayırlı bir evlat versin inşallah.bizlerde bu mutluluğu yaşarız umarım.peki aşılamadan hemen sonra ilişkiye girdinizmi?

Rabbim eli ayağı düzgün hayırlı bir evlat versin inşallah.bizlerde bu mutluluğu yaşarız umarım.peki aşılamadan hemen sonra ilişkiye girdinizmi?

amin canım sağol.valla hayır girmedık.çünkü ben o ay ev taşıdım.ramazan bayramı tatılınde.habire eşimle ev yerleştirdik,e tabı umudumuz da yok ya hiç takmadık yumurtlama günü falan:) ama şundan emınımkı o bilinen klasık yumurtlama günlerinde hamıle kalmadım bence asıl o telaşta kafamdan çıkarmış olmamdı.hep dıyolar atın şu bebek fikrini kafanızdan dıye,hepinize ev taşıyın demıyorum tabı :)) ama gerçekten zihninizi başka bişiyle meşgul edin.haa bi de ben aşılama tutmayıp dsa regl olduğum ılk gun adaçayı içmeye başlamıştım,onu da burda okumuştum gene.etkısı var mı bilemem ama içtiğim ay hamıle kaldım.a.s.:nazar:

amin canım sağol.valla hayır girmedık.çünkü ben o ay ev taşıdım.ramazan bayramı tatılınde.habire eşimle ev yerleştirdik,e tabı umudumuz da yok ya hiç takmadık yumurtlama günü falan:) ama şundan emınımkı o bilinen klasık yumurtlama günlerinde hamıle kalmadım bence asıl o telaşta kafamdan çıkarmış olmamdı.hep dıyolar atın şu bebek fikrini kafanızdan dıye,hepinize ev taşıyın demıyorum tabı :)) ama gerçekten zihninizi başka bişiyle meşgul edin.haa bi de ben aşılama tutmayıp dsa regl olduğum ılk gun adaçayı içmeye başlamıştım,onu da burda okumuştum gene.etkısı var mı bilemem ama içtiğim ay hamıle kaldım.a.s.:nazar:

amin canım inşallah bugün aşılamam yapıldı bekliycez artık.ama ev taşımıycaz :)))inşallah kalırsam hamilelik deneyimlerini paylaşırsın artık :ecrin_bebek:

meraba arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım..benimde bir yıldır bebişim olmuyo::KK43:çok istiyorum bende..inş. isteyen herkese verir tez bi vakitte Allahım..unutmak çok zor bu konuyu ya..bi türlü kafamdan çıkarıp atamıyorumki..hep aklımda..her ay hamile kaldım zannediorm:eek:

denemediğim şey kalmadı benimde..adaçayı,keçiboynuzu pekmezi, çörekotu-bal-tarçın karışımı,soğan suyu............

amin canım inşallah bugün aşılamam yapıldı bekliycez artık.ama ev taşımıycaz :)))inşallah kalırsam hamilelik deneyimlerini paylaşırsın artık :ecrin_bebek:

hadi bakalım Allah rast getirsin,hayırlı haberını alalım inşallah.ama olmazsa da üzülme.biz yaklaşık 2,5 yıl bekledık bebeğimizi.her ay ağlıyodum regl olduğumda,en ufak belırtıyı hamılelığe yoruyodum,halbukı şimdi ne kadar komık gelıyo gerçeğini yaşadıktan sonra:) yanı şunu demeye çalışıyorum gerçekten dıyolar ya herşeyin vaktı var dıye.yaşım 30 ama demekki Allah bu yaşta yazmış alnıma anne olmayı dıyorum.onun dışında hepsi hıkaye varsa kısmet de zamanı gelınce oluyor.ve inan çektiğin butun o sıkıntılar uçup gidiyor ınsanın aklından.

hadi bakalım Allah rast getirsin,hayırlı haberını alalım inşallah.ama olmazsa da üzülme.biz yaklaşık 2,5 yıl bekledık bebeğimizi.her ay ağlıyodum regl olduğumda,en ufak belırtıyı hamılelığe yoruyodum,halbukı şimdi ne kadar komık gelıyo gerçeğini yaşadıktan sonra:) yanı şunu demeye çalışıyorum gerçekten dıyolar ya herşeyin vaktı var dıye.yaşım 30 ama demekki Allah bu yaşta yazmış alnıma anne olmayı dıyorum.onun dışında hepsi hıkaye varsa kısmet de zamanı gelınce oluyor.ve inan çektiğin butun o sıkıntılar uçup gidiyor ınsanın aklından.

doğru diyorsun arkadaşım herşeyin vakti zamanı var.ben zaten çocuğum olmuyo diye kendini eve kapatanlardan değilim aksine arkadaşlarımın çocuklarını çok seviyorum çokta vakit geçiririm onlarla.her zaman Allah'ım hayırlısıysa bana evlat ver diye dua ederim.ama ne varki adet zamanları yaklaşınca düşünmeden edemiyor insan eee okadar da olsun artık dimekaydirigubbakcemile5

denemediğim şey kalmadı benimde..adaçayı,keçiboynuzu pekmezi, çörekotu-bal-tarçın karışımı,soğan suyu............

aramıaza hoşgeldin.canım senin telaşlanman için çok erken normalde doktorlar bile bir sene bekleyin diyor.bir senen dolduğuna göre bence bir uzmana görün sorun varsada erkenden tedavine başlarsın.ama inşallah bir sorun yoktur sende hamişler kervanına tez zamanda katılırsın.:)

canım ben aşılamayla hamile kaldım 2. denemede tuttu biraz dikkat et kendine zaten doktorun sana söyler neler yapıp yapmaman gerektiğini
bu ayda arkadaşım ayın 11 de aşılama oldu ve tuttu dikkat etmen gerekiyor
inşallah tutar canım benim bende ikinci bebeğim için ocak ayında aşılama olmayı düşünüyoruz ALLAH hepimizin hakkında hayırlısını versin

selam kızlar bnde dün gece iğnemi oldum yarın 12de aşılamam yapılacak hayırlısıyla.....Allahımmm inş.gelir bebişlerimiz.bu benim ilk aşılamam olcak korkuorum azııckkkkkk ayyykaydirigubbakcemile3

canım ben aşılamayla hamile kaldım 2. denemede tuttu biraz dikkat et kendine zaten doktorun sana söyler neler yapıp yapmaman gerektiğini
bu ayda arkadaşım ayın 11 de aşılama oldu ve tuttu dikkat etmen gerekiyor
inşallah tutar canım benim bende ikinci bebeğim için ocak ayında aşılama olmayı düşünüyoruz ALLAH hepimizin hakkında hayırlısını versin

ne güzel .bende bu sefer umutluyum valla iş bile yapmıyorum:)eşim sağolsun herşeyi ben yaparım sen yat dinlen diye hayırlısı artık

selam kızlar bnde dün gece iğnemi oldum yarın 12de aşılamam yapılacak hayırlısıyla.....Allahımmm inş.gelir bebişlerimiz.bu benim ilk aşılamam olcak korkuorum azııckkkkkk ayyykaydirigubbakcemile3

hiç korkma arkadaşım çok basit bir işlem.inşallah senin ilkinde tutar.15 gün sonra falan tutup tutmadığı belli olcak tutar inşşallah bizlerinkide:ecrin_bebek:

bende klomen kullanmaya başladım bugün bitiyor pazartesi dr gidecem bakalım nolacak

X