Aşılama mi tüp Bebek mi

Bana 25000 TL fiyat verdi doktorum. olsun yeniden denersin bu kez olmazsa bir sonrakine belki olur. sana bir umut olsun; bir örnek vereyim 5 kez tüp bebek deneyen bir arkadaşım vardı. hiçbirinde tutmadı. sonrasında doğal yoldan hamile kaldı. çocuğu büyüdü bile. yani Rabbim ol derse olur.
Benim de aşılama yaparken doktor rahim ağzı kapanmış dedi. Noldu bilmiyorum o ne demek anlamadım. Açtı ve aşılama yaptı. Acaba o mu engeldi gebeligime. Çok teşekkür ederim ♥️ hep dua ediyorum

Ne zaman yaptiracaksiniz. Normalde bana da herkes tüp bebek önerdi ama bizim memkette yapan yok. Farklı şehre git gel olacak. Maddi olarak biraz guclenmemiz gerek. Birikim yapıp seneye tüp bebek deneyecegiz
sana tavsiyem umreye giden birilerinden hurma poleni iste . orjinal saf balla karıştır. çok faydası varmış.

Benim de aşılama yaparken doktor rahim ağzı kapanmış dedi. Noldu bilmiyorum o ne demek anlamadım. Açtı ve aşılama yaptı. Acaba o mu engeldi gebeligime. Çok teşekkür ederim ♥️ hep dua ediyorum
benim hsg yani rahim filmi çekildi 2 ay öncesinde. tüpler kapalıysa direk tüp bebek dedi doktorum. Eğer hsg çekilmediyse onu çektirin. çünkü hsg sonrası hamile kalma ihtimali de artıyormuş. hemde görmüş olursunuz tüpler ne durumda. benim tüpler açıktı. korkulacak birşey de yok anestezilli yaptırın filmi

benim hsg yani rahim filmi çekildi 2 ay öncesinde. tüpler kapalıysa direk tüp bebek dedi doktorum. Eğer hsg çekilmediyse onu çektirin. çünkü hsg sonrası hamile kalma ihtimali de artıyormuş. hemde görmüş olursunuz tüpler ne durumda. benim tüpler açıktı. korkulacak birşey de yok anestezilli yaptırın filmi
Hsg çekildi. Tüplerden biri tamamen kapalı çıktı açılmadı da . Ama aşılama yaparken de rahim ağzı kapalı çıktı

Tanidiklarimizdsn kimse umreye gitmiyo ve çevreme söylemedim kimse bilmiyo canım
bak benim kulladığım birşey yazayım sana. salpin gıda.
helal gıda diye geçer.
bu firmanın sayfasında hurma polenli macun var. 1000 tl fiyatı. bunu kullanıyorum. ordan da alabillirsin. güvenilir yerdir. ben direk dükkandan aldım. ama internet mağazaları da var. arayıp bilgi de alabilirsin.

bak benim kulladığım birşey yazayım sana. salpin gıda.
helal gıda diye geçer.
bu firmanın sayfasında hurma polenli macun var. 1000 tl fiyatı. bunu kullanıyorum. ordan da alabillirsin. güvenilir yerdir. ben direk dükkandan aldım. ama internet mağazaları da var. arayıp bilgi de alabilirsin.
Ne zaman tüketecegim onu canım

Hsg çekildi. Tüplerden biri tamamen kapalı çıktı açılmadı da . Ama aşılama yaparken de rahim ağzı kapalı çıktı
tüpler kapalıysa direk tüp bebek dedi doktorum. yani o sırada açılmadıysa; bazen açılıyormuş çünkü. boşuna aşılama yaptırma derim. çünkü benim doktorum bu konuda çok iyi. doçent.
doktorda çok önemli biz beraber sevinip beraber üzülüyoruz doktorumla. Rabbim ondan razı olsun

tüpler kapalıysa direk tüp bebek dedi doktorum. yani o sırada açılmadıysa; bazen açılıyormuş çünkü. boşuna aşılama yaptırma derim. çünkü benim doktorum bu konuda çok iyi. doçent.
doktorda çok önemli biz beraber sevinip beraber üzülüyoruz doktorumla. Rabbim ondan razı olsun
Benim doktorum hiç iyi değil. Burada adam akıllı doktor da yok. Bana ne yumurtamin çapını söylüyor, ne sayısını söylüyor. Sorunca da azarlıyor stres yapma yeter gerisi benim işim diye

Ne zaman tüketecegim onu canım
günde 2 kez sabah akşam bir tatlı kaşık çok koyu kıvamlı zaten macun. ama yumurtayı arttırıyormuş. araştır görürsün zaten hurma poleni de bulabilirsien saf bala katıp yemelisin. eşine de yedirebilirsin.

Benim doktorum hiç iyi değil. Burada adam akıllı doktor da yok. Bana ne yumurtamin çapını söylüyor, ne sayısını söylüyor. Sorunca da azarlıyor stres yapma yeter gerisi benim işim diye
bu süreçte doktor çok önemli iyi değilse gitme. Başka doktora git. enerjiye ihtiyacın var. hangi şehirdeydin?

Bugün daha 8.gun canım aşılamanin. 1 Mart regl günü. Ve regl ağrılarım başladı 🥺 bugün ağladım gün boyu. Normalde regl den önce başlardı ağrılar bir de ayaklarım üşürdu. Başladı yine 🥺😭
Dur daha hiç bişey belli değil ki bu kadar olumsuz olma lütfen ya

bu süreçte doktor çok önemli iyi değilse gitme. Başka doktora git. enerjiye ihtiyacın var. hangi şehirdeydin?
Bu üçüncü doktorum. Diğerleri daha beterdi. İlk gittiğim ultrasonla bile bakmadı vitamin yazıp gönderdi. Diğeri tüp bebek olacaksın direkt ama burada yapan yer yok dedi. Üçüncü doktorum aşılama deneyelim dedi . En iyisi bu aralarında

mesela doktorum tahliller ve sonuçlarla çok ilgilenmez. Muayene sırasında ben görüyorum zaten diyor. yani yolun iyi insanlar çıksın inşallah.

X