Aşılama Aşılama Serüvenim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Evet yine ben ☺️ Dün iğnenin 13. Günü aşılamanın 11. Günü evde erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi hemen çıktı yani 5 dk içinde .. bu sabah kan verdim yarın çıkacak sonuç kandan sonra bide kaset test aldım yalnız markası değişti oda tek çizgi çıktı .. bakalım yarın sonucu yazıcam sizlere 🥸

Eklentiler

• FA40FCDF-733D-4B62-BDA5-846166A06904.jpeg
    FA40FCDF-733D-4B62-BDA5-846166A06904.jpeg
    47,3 KB · Görüntüleme: 53
Belirtiler devam ediyor hala eve süpürge atayım dedim hemen bel ağrıdı kasıkta batma oldu . Hafif gaz var krem rengi ve sarı akıntı mevcut hala tabi psikolojikte olabilir 😁
Sonuç n olursa olsun ben gibi araştıranlara ışık olur belki 🌺

Evet yine ben ☺️ Dün iğnenin 13. Günü aşılamanın 11. Günü evde erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi hemen çıktı yani 5 dk içinde .. bu sabah kan verdim yarın çıkacak sonuç kandan sonra bide kaset test aldım yalnız markası değişti oda tek çizgi çıktı .. bakalım yarın sonucu yazıcam sizlere 🥸
Yaa hamilesin bence 😍 aynen merak ettim sonucu yarın yaz

Belirtiler devam ediyor hala eve süpürge atayım dedim hemen bel ağrıdı kasıkta batma oldu . Hafif gaz var krem rengi ve sarı akıntı mevcut hala tabi psikolojikte olabilir 😁
Sonuç n olursa olsun ben gibi araştıranlara ışık olur belki 🌺
Akıntım yok denecek kadar az benim ama batma bende de var banyoyu temizlerken bi yere uzanmaya çalıştım kasığımda batma hissettim baya bi şiddetli hissettim hemde. Bu arada erken gebelik testini kaç TL’ye aldın ben genelde netten alıyorum uygun diye yarın bende mi alsam acaba eczaneden

Akıntım yok denecek kadar az benim ama batma bende de var banyoyu temizlerken bi yere uzanmaya çalıştım kasığımda batma hissettim baya bi şiddetli hissettim hemde. Bu arada erken gebelik testini kaç TL’ye aldın ben genelde netten alıyorum uygun diye yarın bende mi alsam acaba eczaneden
Bende netten aldım cnm 10 liraya . İnan belirti olmayıp gebe kalan çok var belirti olup boşa çıkanda hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤲🤲 biran önce nasip olaydı KESK’e ☺️🌺
Çok var mı test gününe

Ya bunda çok belirgin ama bu erken diye iğneden kalan hchyi mi ölçtü ya? 😢

Ya bunda çok belirgin ama bu erken diye iğneden kalan hchyi mi ölçtü ya? 😢
İşte bacı baya da belirgindi bende var sanırım dedim çünkü belirtiler de var ama kaset testte çıkmadı yarını iple bekliyorum bakalım eşimde diyor hastaneye gidek ama yarın belli olacak ya dursun bakalım

İşte bacı baya da belirgindi bende var sanırım dedim çünkü belirtiler de var ama kaset testte çıkmadı yarını iple bekliyorum bakalım eşimde diyor hastaneye gidek ama yarın belli olacak ya dursun bakalım
İnşallah pozitif olur sonucun. Beni etiketle mutlaka. 🤗

Mesajlarınızı okudum inşallah güzel bir sonuç alırsınız. Kan verdim demişsiniz e nabizda sonuç çıkmıyor mu ?

Mesajlarınızı okudum inşallah güzel bir sonuç alırsınız. Kan verdim demişsiniz e nabizda sonuç çıkmıyor mu ?
Çok teşekkür ederim inşalalh 🤲🌺 e nabızdan çıkar ama sonucta yarın çıkar sanırım ondan bakıyorum daha 0 diyor

Bugün iğne olalı 13. Gün aşılama olalı 11. Günüm ..
belirtilerim : bel kasık ağrısı , göğüs ucu hassaslığı
,kokusuz Koyu sarı akıntı ve beyaz kremsi akıntı
Benim de en belirgin ve en erken belirtim gogus ucu hassasiyetiydi. Umarim pozitif olur sonucun.

X