Aşılama Aşılama Serüvenim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Çok teşekkür ederim inşalalh 🤲🌺 e nabızdan çıkar ama sonucta yarın çıkar sanırım ondan bakıyorum daha 0 diyor
Normalde gün içinde çıkar ya da yarın sabah da çıkar da o sonucu bekleyene kadar zaten doktora gitmiş olursunuz sanırım ☺️ Rabbim kimseye o mutluluğun eksikliğini vermesin . Ben de letu kullandım 5 gun sonra çatlatma iğnesi vuruldum adetime 10 gün falan var öyle bekliyoruz bakalım

Bende netten aldım cnm 10 liraya . İnan belirti olmayıp gebe kalan çok var belirti olup boşa çıkanda hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤲🤲 biran önce nasip olaydı KESK’e ☺️🌺
Çok var mı test gününe
Pazartesi 14. Günüm o zaman yapsam iyi olur aslında ama beklemek zor😬 ilk aşılamamda da 14. Gün yapmıştım kan testini. Bir kızım var benim oda aşılama bebeği. 2. Bebeği istiyoruz olmuyor 2 senedir

İnşallah hepimiz alırız cnm sen nasıl yaptın peki ?
Ben klomen kullanarak yaptırdım aşılamayı 2 yumurtam vardı sol çatlamadı sağ da aşılama olduğu gün çatladı galiba eve gelince çok şiddetli bi ağrı hissettim sağ tarafta. İlk aşılamamı başka bi doktor yapmıştı gonal f kullanarak yapmıştı o nedense klomenden dolayı pek ümitli değilim😬

Normalde gün içinde çıkar ya da yarın sabah da çıkar da o sonucu bekleyene kadar zaten doktora gitmiş olursunuz sanırım ☺️ Rabbim kimseye o mutluluğun eksikliğini vermesin . Ben de letu kullandım 5 gun sonra çatlatma iğnesi vuruldum adetime 10 gün falan var öyle bekliyoruz bakalım
Kendi doktorum aradı ısrarla şimdi teste git dedi geldim acilde zor bela verdim testi 😅 bakalım 1 saate çıkar inşallah sonuç 🌺🤲 rabbim inşallah hepimize nasip eder inşalalh ya 🤲🤲🤲

Kaset test mi negatif çıktı? Onlar çok geç sonuç verir onlara takılma
Evet canım değişik bir markaydı zaten ve doktorum aradı ısrarla şimdi git test ver dedi acile geldim zorla verdim testi yalvar yakar bakalım 1 saate çıkacakmış 🤲🤲🤲

Ben klomen kullanarak yaptırdım aşılamayı 2 yumurtam vardı sol çatlamadı sağ da aşılama olduğu gün çatladı galiba eve gelince çok şiddetli bi ağrı hissettim sağ tarafta. İlk aşılamamı başka bi doktor yapmıştı gonal f kullanarak yapmıştı o nedense klomenden dolayı pek ümitli değilim😬
Bende klomen kullandım ve 1 yumurta tek gelişmişti oda 18 mm ondan bende pek ümitli değilim ya ama dediğim gibi nasip işi kuzum inşallah hepimize nasip olacaktır 🤲🤲🤲🌺🌺

bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı akıntım da var

Bugün iğne olalı 13. Gün aşılama olalı 11. Günüm ..
belirtilerim : bel kasık ağrısı , göğüs ucu hassaslığı
,kokusuz Koyu sarı akıntı ve beyaz kremsi akıntı
Hayirli olsumm canimmm🤩kuzum bu gögüs ucu hassasligi sürekli mi yoksa gelip geciyomu ? Benim yumurtlamam 10.gündü 17.gün bugün yumurtlamayla baslayan beyaz kremsi akintim var bazen su gibi de oluyo bildigin su geliyo, ama 2 gün öncede gögüs uclarim öyle sizladiki 2 gün boyunca resmen kendimi geri cektim montum degdikce siziyi hossettim ama elleyincr bisi yok böyle bisi mi oluyo yoksa elleyincede aciyomi ? Elleyince bisi yok ama degme olunca sizliyo durduk yerdede sizliyo

Evet canım değişik bir markaydı zaten ve doktorum aradı ısrarla şimdi git test ver dedi acile geldim zorla verdim testi yalvar yakar bakalım 1 saate çıkacakmış 
Evet canım değişik bir markaydı zaten ve doktorum aradı ısrarla şimdi git test ver dedi acile geldim zorla verdim testi yalvar yakar bakalım 1 saate çıkacakmış 🤲🤲🤲
Ben de aşılama yaptırdım. Merakla sonucunuza bekliyorum

Bende klomen kullandım ve 1 yumurta tek gelişmişti oda 18 mm ondan bende pek ümitli değilim ya ama dediğim gibi nasip işi kuzum inşallah hepimize nasip olacaktır 🤲🤲🤲🌺🌺
Benim de 19 mm tek yumurta klomenlre yaptım bugün 6.gün aşılamanın. Beyaz peynirimsi akıntım var. Adet olacağım korkusu var. Sizi umutla bekliyorum tabii sonucunuza da

X