Aşılama Asilama sonrasi

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Belki de ..
akşama doğru falan yükseliyor mu acaba değer bi anda
Bilemiyorum ki
Ama mesela senin ilkinde 30 üstüymüş oyle olanlar var bi anda da öyle olur mu
Ya da çatladıktan sonra 24 saat canlı kalabilme olayından dolayı mı valla bilemiyorum herşeyı düşündüm ama
Sen yine progesteron kullanıyorsun belki onunla yukselır
Bana onu bile gerek yok dediler
Hiç bilmiyorum ki sırf yapmak için mi yaptılar yoksa gün içinde yükselir diye mi düşündüler bilemiyorum bi de bize aşılamanın ikinci gününden itibaren gün aşırı ilişki olsun dediler o zaman da çatlama olabilir belki bilemiyorum şuan ne desek boş herşey kan testinde belli olur.İnşAllah progestan bir işe yarar. Herhangi bi belirtin var mı senin

Hiç bilmiyorum ki sırf yapmak için mi yaptılar yoksa gün içinde yükselir diye mi düşündüler bilemiyorum bi de bize aşılamanın ikinci gününden itibaren gün aşırı ilişki olsun dediler o zaman da çatlama olabilir belki bilemiyorum şuan ne desek boş herşey kan testinde belli olur.İnşAllah progestan bir işe yarar. Herhangi bi belirtin var mı senin
İlşkiyi bana de demişlerdi canım yok valla hiçbir şeyim adet tarıhım 14 mart çok var valla

İlşkiyi bana de demişlerdi canım yok valla hiçbir şeyim adet tarıhım 14 mart çok var valla
Her şeyimiz hemen hemen aynı benim adetlerim düzensiz ama şimdi yumurtlama olduğun için bat 15-16 diye düşünüyorum . Aynı şeyleri yaşamışız inşAllah aynı şekilde pozitifi görürüz 🥰

Evert canım inşallah öyle olurda paylaşırız sevincimizi 😍test yapmayı düşünüyor muusn
Aslında kan testi de yaptırmayı düşünmüyorum adet günüme kadar beklemeyi düşünüyorum ama o anki psikolojim ne olur bilmiyorum 😂😂 şuanda çatlama olmamış diye düşündüğüm için hamilelikte olmaz diye düşünüyorum hevesim kırıldı

Aslında kan testi de yaptırmayı düşünmüyorum adet günüme kadar beklemeyi düşünüyorum ama o anki psikolojim ne olur bilmiyorum 😂😂 şuanda çatlama olmamış diye düşündüğüm için hamilelikte olmaz diye düşünüyorum hevesim kırıldı
Aynı ben😂😂eve testte almadım
Çatlamayan yumurtayla olmaz diyorum bende

İdrar testini zaten yapmam ama kanı da kolay kolay vermeyi düşünmüyorum adetimi bekleyeceğim ama sen yaparsan yaz olur mu inşAllah seninki pozitif çıkarsa bana da bi umut olursun 🤲
Yok kuzum kesin yapmıycam yanı emınım
Sen gibi beklemeyı düşünüyorum ama haberleşelim 😍

Bende canm haftaya Perşembe 14 gun olıyor benım
Ama hiç umudum yok
Benimde hiç umudum yok. Seninle aynı şekilde benimde haftaya perşembe 14.gün olacak 16 sonda adet olmam gerekiyor o yüzden iki gün daha beklemeyi düşünüyorum adetim gecikirse test yaptırırım . Hiç belirtin var mı canım?

Benimde hiç umudum yok. Seninle aynı şekilde benimde haftaya perşembe 14.gün olacak 16 sonda adet olmam gerekiyor o yüzden iki gün daha beklemeyi düşünüyorum adetim gecikirse test yaptırırım . Hiç belirtin var mı canım?
Aynı kuzum benmde 16 adet
Herşeyımız aynı
Gaz var sadece bide ayakalrım çok üşüyor
Ama ayak üşümesi benm hep var
Bunlarda belirti değil yanı
Zaten çatlamayan yumurtaya aşılama tutması saçma olurdu

Herşeyımız aynı
Bende öyle düşünüyorum da rabbimin gücü herşeye yeter belki umudumuzun kırıldığı yerde verecek rabbim. Hayırlısı olsun 😘

Herşeyımız aynı
Ayak usumesi belirtimi merak ettim benim hiç olmaz bikac gundur çok oluyor 🤗

X