Aşılama süreci sizce ne yapmalıyım.

alisss13

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
32
2
26
Merhaba 👋
Benim de ilk aşılamam negatif ile sonuçlandı. Şimdi tekrar tedaviye başladık 13 Şubat'ta fer... İlaçına başladım 5 gün kullandım ve 22 şubat bugün doktora gittim sağ kasıgımda hiç yumurta büyümemişti. Solda yumurtalarım vardı ama büyümemişti. Küçüktüler salı günü bir daha gel dedi sizce büyürler mi? Ekstra ne yapmalıyım Bu arada PCOS var ve malum kilo da çok

Merhaba 👋
Benim de ilk aşılamam negatif ile sonuçlandı. Şimdi tekrar tedaviye başladık 13 Şubat'ta fer... İlaçına başladım 5 gün kullandım ve 22 şubat bugün doktora gittim sağ kasıgımda hiç yumurta büyümemişti. Solda yumurtalarım vardı ama büyümemişti. Küçüktüler salı günü bir daha gel dedi sizce büyürler mi? Ekstra ne yapmalıyım Bu arada PCOS var ve malum kilo da çok
Femara ile büyütüyor doktorun? Sadece 5 gün kullanıp bıraktın mi? Büyür canım. Ben transfer süreci için 5 gün femara kullandım sonra bir daha hiç kullanmadım adetimin 18. Günü 19mm yumurtam vardı. Sadece geç olgunlasiyor. Ama tepki vermezse başka bir şekilde devam eder sürece. Ben aşılamada gonal f kullanmistim.

X