Aşılama Aşılama süreci ve aşılama ile hamilelik elde edenler?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ogrtminee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2021
42
8
27
Herkese merhaba🌿

ilk kez aşılama yaptıracaklar, aşılama yaptıranlar, aşılama ile hamile kalanlar; ne kadar endişeli bir Süreç olduğundan bahsetmeme gerek yok kafada bir çok soru işaretinin dolaştığı, web sayfalarını aramaktan bi hal olduğumuz zamanlar düşündüm ki bu süreci yaşayanlar tecrübelerini, sorunlarını, sorularını yazarsa birbirimize fayda sağlar 💐
Benim ilk aşılamam ve bu gün itibari ile 1. Haftam tüm merak ettiklerinizi neler yaşadığımı sorabilirsiniz 🌸

inşAllah hepimiz güzel haberlere, hayallerimizin de ötesinde bir hayata kavuşuruz🙏🏻

Böyle bi topik var zaten siz de oraya yazın istereniz.

Merhaba 💐 umarım sağlıkla, huzurla atlatırsınız bir an önce kavuşursunuz bebeğinize genelde hiç bir sorun yoksa aşılamanın başarı oranının arttığını, çoğul gebelik olayının gerçekleştiğini duydum

Herkese merhaba🌿
ilk kez aşılama yaptıracaklar, aşılama yaptıranlar, aşılama ile hamile kalanlar; ne kadar endişeli bir Süreç olduğundan bahsetmeme gerek yok kafada bir çok soru işaretinin dolaştığı, web sayfalarını aramaktan bi hal olduğumuz zamanlar düşündüm ki bu süreci yaşayanlar tecrübelerini, sorunlarını, sorularını yazarsa birbirimize fayda sağlar 💐
Benim ilk aşılamam ve bu gün itibari ile 1. Haftam tüm merak ettiklerinizi neler yaşadığımı sorabilirsiniz 🌸
inşAllah hepimiz güzel haberlere, hayallerimizin de ötesinde bir hayata kavuşuruz🙏🏻
[/
Herkese merhaba🌿

Merhaba inşallah güzel sobuclar alırsınız bende Pazartesi ilk kez gidicem aşılama için süreç nasıl ilerliyo pcos var bnde çok umitliyim heyecanlıyım ilk tedavim direk aşılama dedi bana bayramda geliyor kontroller i yapamazzsa iptal eder diye korkuyor kay aydır bu anı bekliyorum şehir hastanesi gidiyorum bu arda devlet hastanesi

Herkese merhaba🌿

kaç günde ve kaç tane yumurta büyütüldü çatlatma iğnesinden kaç saat sonra aşılama yapıldı öğrenebilir miyim benim ilki tutmadı ikinci kez düşünüyoruz Rabbim kucağımızı boş bırakmasın hayırlı evlatlar nasip etsin bize

kaç günde ve kaç tane yumurta büyütüldü çatlatma iğnesinden kaç saat sonra aşılama yapıldı öğrenebilir miyim benim ilki tutmadı ikinci kez düşünüyoruz Rabbim kucağımızı boş bırak
kaç günde ve kaç tane yumurta büyütüldü çatlatma iğnesinden kaç saat sonra aşılama yapıldı öğrenebilir miyim benim ilki tutmadı ikinci kez düşünüyoruz Rabbim kucağımızı boş bırakmasın hayırlı evlatlar nasip etsin bize
Amin Allahım isteyen herkese nasip etsin 💐 size ayrıntılı bir şekilde anlatayım 21 Haziran günü Adetimin 3. Günü yumurta büyütme iğnelerimi vurulmaya başladım 28 Haziranda çatlatmayı vuruldum 10 adet yumurtam vardı 30 Haziran günüde aşılama yaptırdım daha sonucum belli değil ama hiç bir belirti yok regl olmadan önce başım çok ağrır şuan başım yine çok ağrıyor ümidim de yok açıkcası

Amin Allahım isteyen herkese nasip etsin 💐 size ayrıntılı bir şekilde anlatayım 21 Haziran günü Adetimin 3. Günü yumurta büyütme iğnelerimi vurulmaya başladım 28 Haziranda çatlatmayı vuruldum 10 adet yumurtam vardı 30 Haziran günüde aşılama yaptırdım daha sonucum belli değil ama hiç bir belirti yok regl olmadan önce başım çok ağrır şuan başım yine çok ağrıyor ümidim de yok açıkcası
test inşallah pozitif çıkar ümitsiz olmayın sakın zaten adet belirtileri yine oluyormuş bebek olsada zilhicce ayına giriyoruz yarın bol bol dua edin birbirimizin dualarında olalım inşallah müjdeli haberler veririz birbirimize ben bu ay doğum kontrol kulllanıyorum ufak kist olduğu için verdi ilaçlar kistlerde büyüme yaptığı için riske atmıyorlar bakalım ağustos ayında nasipse yaptıracaz ilkinde hüsran oldu bizim ümidimiz ikincisinde

test inşallah pozitif çıkar ümitsiz olmayın sakın zaten adet belirtileri yine oluyormuş bebek olsada zilhicce ayına giriyoruz yarın bol bol dua edin birbirimizin dualarında olalım inşallah müjdeli haberler veririz birbirimize ben bu ay doğum kontrol kulllanıyorum ufak kist olduğu için verdi ilaçlar kistlerde büyüme yaptığı için riske atmıyorlar bakalım ağustos ayında nasipse yaptıracaz ilkinde hüsran oldu bizim ümidimiz ikincisinde
Çok teşekkür ederim inşAllah güzel haberler alırız zaten ilk aşılamada başarı elde eden neredeyse yok bizde Ağustos da ikinciyi düşünüyoruz süreci birlikte atlatalım inşAllah 🌸💐

BİZ ÇOK ÜMİTLİYDİK HERŞEYDEN ÖNCE
BENİM YUMURTALARIMIN BÜYÜME SÜRECİ BİRAZ UZUN OLDU NORMALDE SANIRIM 8 - 10 GÜNDE BÜYÜMESİ GEREKEN YUMURTA BENİM 12 GÜNDE BÜYÜDÜ BİDE ÜZERİNE 36 SAAT ÇATLATMA EKLENİNCE BEN O YÜKSEK DOĞURGANLIK GÜNÜNÜ KAÇIRMIŞ OLDUM AMA YİNEDE ÜMİDİMİ HİÇ KAYBETMEDİM.TABİ 10. GÜN SABAH KARIN AĞRISIYLA KALKTIM BİR BAKTIM REGL OLMUŞUM YİNEDE REGLE YORLAMADIM BELKİ YERLEŞME KANAMASIDIR DİYE DÜŞÜNDÜM 15 DK SONRA BAKTIM Kİ REGL OLMUŞUM TUTUMADI YANİ BU AY DOĞUM KONTROL KULLANIYORUM KİST OLMASIN DİYE AĞUSTOSTA NASİPSE YAPTIRACAZ İNŞALLAH TUTAR DİYE ÜMİTLİYİZ.

İnşAllah 🙏🏻🙏🏻 İkinci aşılamada başarı elde ederiz Nasip Allahım kırmasın ümidinizi ama 10. Günde erken regl olmuş olmuyor musunuz? Gerçi duymuştum aşılamada 1 hafta erken 1 hafta geç regl olunabiliyormuş progesteron falan kullandınız mi?

AMİN İNŞALLAH İKİMİZDE ZAMAN GELİR DOĞUM SÜREÇLERİMİZİDE BÖYLE KONUŞURUZ.EVET NORMALDEN 4 GÜN ERKEN REGL OLDUM. PROGESTAN KULLANDIM OLDUĞUM GÜN BIRAKTIM.BELKİ YUMURTA REZERVİM DÜŞÜK ONDAN BELKİ GÜNÜ OLMADI NASİP BUNLAR BAHANESİ ALLAH A NASİP EDERSE BU ZAFER BİZİM OLACAK

AMİN İNŞALLAH İKİMİZDE ZAMAN GELİR DOĞUM SÜREÇLERİMİZİDE BÖYLE KONUŞURUZ.EVET NORMALDEN 4 GÜN ERKEN REGL OLDUM. PROGESTAN KULLANDIM OLDUĞUM GÜN BIRAKTIM.BELKİ YUMURTA REZERVİM DÜŞÜK ONDAN BELKİ GÜNÜ OLMADI NASİP BUNLAR BAHANESİ ALLAH A NASİP EDERSE BU ZAFER BİZİM OLACAK
Kesinlikle öyle amin inşAllah 🌿 biz elimizden geleni yapalım gerisi Allah’tan

Kızlar merhaba dün aşılamadan sonra 11. Günümdü kan verdim merak ettim 0,113 çıktı 16. Güne kadar beklediğimde yükselme olurmu acaba ?

10 yumurta olduğuna emin misin canım aşılamada en fazla 3 isteniyor sonrası iptal

Kızlar merhaba dün aşılamadan sonra 11. Günümdü kan verdim merak ettim 0,113 çıktı 16. Güne kadar beklediğimde yükselme olurmu acaba ?
Merhaba ümidini kırmak istemem hepimiz aynı yollardan geçiyoruz 1.20 idi benim Her hangi bir Artış olmadı maalesef ama Allahtan her şey 13. Gün verdim ben kan testimi

X