AŞILAMA SÜRECİM 2024

16 bin özel klinikte yaptım yaşım 23 olsaydı doktorum devletin iğneleri karşılayacağını söyledi ama ben 22 olduğum için tamamen kendi paramla yaptım beklemedim
Çok fazla harcama yapmışsınız ben faküldede raporlu yaptırdım hepsi dahil 5 bin tutmuştur

Çok fazla harcama yapmışsınız ben faküldede raporlu yaptırdım hepsi dahil 5 bin tutmuştur
Devlete gidecek vakit yok izin alamıyor eşim beni tek göndermiyor bazen hayat mecbur kalıp özele gidiyoruz bide bildiğimiz yılların doktoru tüm akrabalar gidiyor diye onu tercih ettik iyi ilgili bilgili Bi doktor halen bide ödediğimiz muayeneler ilaçlar en az 60 bin harcadık çok zorluyor bu aralar bizi zaten muayene ücreti devlete gitsek kurtuluruz işte

Devlete gidecek vakit yok izin alamıyor eşim beni tek göndermiyor bazen hayat mecbur kalıp özele gidiyoruz bide bildiğimiz yılların doktoru tüm akrabalar gidiyor diye onu tercih ettik iyi ilgili bilgili Bi doktor halen bide ödediğimiz muayeneler ilaçlar en az 60 bin harcadık çok zorluyor bu aralar bizi zaten muayene ücreti devlete gitsek kurtuluruz işte
Doğrudur sizde kendinizde sebebleriniz var ben toplam 3 gün gitmişimdir

Herkese merhaba arkadaşlar benim çok kafamı karıştıran Bi süreç olduğu için sizinle paylaşmak istedim aşılama yapmak isteyenlere fikir olsun diye. Ben yaklaşık 2 yıldır evliyim 8 aydır gibi Bi süre denedik olmadı doktora gittim çikolata kistin var dedi rahim filmi, tahliller vs derken Bi sürece girdimfemare ve çatlatma iğnesi denedik olmadı sonra o iğne bende kist yaptı 2 ay ara verdim ilaç kullandım vs aşılamaya karar verdim çok yorum okudum Bi çoğu aşılama zaman kaybı para kaybı direkt tüp bebek yazan vardı moralim çok bozulmuştu pişman olmuştum, çikolata kisti olanlarda da tutmaz aşılama diyende vardı siz benim gibi kafaya takmayın öyle birşey yok herkesinki farklı herkesin Bi kısmet ve zamanı var, aşılama süreci şöyle oldu iğneler alındı evde kendiniz yapıyorsunuz sonra aşılamadan Bi buçuk gün önce çatlatma iğnesini vuruyorsunuz aşılama günü eşiniz test veriyor o testi alıp doktora gidiyorsunuz 2 dakikalık acısız ağrısız bir işlem sonra 20 dakika yatırdı doktorum normal hayatıma ağırlık kaldırmadan çok ağır iş yapmadan döndüm hiç yatmadım aklınıza takılan varsa yazın cevaplarım :))
Sonuc ne oldu acaba?

X