Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Sizin de ilk aşılama galiba benim gibi ☺ aşılama işlemi çok zor degil. Yalnizca bir alet varya kullandıkları rahimi genişletmek icin olan onu kullanırken gerildim ben ister istemez. Onun dışında işleme baslamasi ve bitirmesi 1 dakika falan anca sürüyor sayılır. Sadece bir anlık ufak bir sızı gibi bisey hissediliyor İşlem esnasında. İşlem bitince de bacak bacak üstüne atıp bir süre yatmanızı istiyorlar. 30 dk kadar. Sonra İşlem bitmis oluyor. Progestan ilac verdi birde onu kullan dedi bana sabah aksam biraz o zorluyor insanı alışık olmayinca. Ama hic korkmayın kısa ve ağrısız bi işlem 😊
Evet benimde ilk olucak inşallah ilkinde pozitifleri yakalarız ☺ size tavsiye olarak günlük bir tane avakado bi avuç ceviz tüketin avakado yerleşmesi için iyi geliyor diye duymuştum incir de aynı şekilde belki yararı olur 🥰

Evet benimde ilk olucak inşallah ilkinde pozitifleri yakalarız ☺ size tavsiye olarak günlük bir tane avakado bi avuç ceviz tüketin avakado yerleşmesi için iyi geliyor diye duymuştum incir de aynı şekilde belki yararı olur 🥰
Ayy inşallahhh 🥰 ceviz ve incir tüketiyorum da avokado beni çok zorluyor 😁 bir sevemedim onu. Ama aldim bende sizin dediğiniz gibi faydali oldugunu duyunca ilaç niyetine yiyeyim diye. İnşallah başarılı olurum 😁

Merhaba bende iki senelik evliyim sadece 2-3 ay korundum sonra bıraktım sadece bir kere kimyasal gebelik oluştu. Bir seneye yaklaşınca doktora gittim tahlillerimizde bi sıkıntı çıkmadı derken bir süre sonra femara+otrivelle tedavisi uygulandı iki ay yine gebelik olmayınca rahim filmi çekildim sorun çıkmadı. Film çekildiği ay korunmamı söyledi doktor o ay boş geçti bir ay daha femara+otrivelle kullandım yine olmadı. Doktorum bir ay ara verelim dedi ben iki ay ara verdim belki kendiliğinden olur diye ama yine olmadı. Bu ay aşılama yapalım dedi doktorum femara yazdı ancak ilacı piyasada bulamadığım için doktoruma danışarak letu kullanmaya başladım bugün 3. Günüm. Haftaya muhtemelen aşılama olacağım. Gerçekten psikolojik olarak zor bir süreçten geçiyorum burada yazılanları okumak deneyimi olanlarla konuşmak çok iyi geliyor. Birbirimizden haberdar olalım. Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın umutlarını soldurmasın inşallah 🙏🏻
Merhabalar Kesinlikle burada ayni yollardan geçmiş birileri ile konuşmak insana iyi geliyor katılıyorum size ☺ size femara ve catlatma ignesi kullandirdiktan sonra neden aşılama önermedi acaba doktorunuz siz mi istemediniz yoksa dr tercihi miydi. Çünkü zaten aşılama yapıyorlar ve sonrasında yine birliktelik öneriyor drlar. İlacı hic duymamıştım umarım olumlu ve güzel sonuçlar alırsınız sizde. İlaç yan etki vs yaptı mı peki sizde ? Birde çok çok amiiiinnn 🙏 Allahım isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın 😊

Benim ilk aşılamam 1,5 senedir sebepsiz infertite dediker yasım 24 eşimin 29. Bizde asılama deneyelim dedik bana adetin 5. Günğ klomen baslattı 12. Gün kontorle cagırdı 3 tane yumurtam büyümüs o gece çatlatma ignesi oldum 36 saat sonra yani bugün öğlen asılama yapıldı. Simdi evde dinleniyorum umarım güzel sonuc aliriz hepimiz cok merakla bekliyorum benim adet tarihim normalde 30 mayıs yani haftaya, bana adet gecikince 1-2 gün sonra kan testi yaparız dedi

Benim ilk aşılamam 1,5 senedir sebepsiz infertite dediker yasım 24 eşimin 29. Bizde asılama deneyelim dedik bana adetin 5. Günğ klomen baslattı 12. Gün kontorle cagırdı 3 tane yumurtam büyümüs o gece çatlatma ignesi oldum 36 saat sonra yani bugün öğlen asılama yapıldı. Simdi evde dinleniyorum umarım güzel sonuc aliriz hepimiz cok merakla bekliyorum benim adet tarihim normalde 30 mayıs yani haftaya, bana adet gecikince 1-2 gün sonra kan testi yaparız dedi
Güzel haberler alırsınız sizde inşallah 😊 maşallah baya yumurtanız olmus birde hepsi tutarsa gelsin üçüzlerr 😁 yardıma geliriz artık 🙃 bol bol dinlenin ben 7 gündür dogru düzgün bir is yapmadım yemek dışında. Zaten bel ve kasık ağrılarım var yapamıyorum pek bir iş. Bu belirtiler de inşallah gebelik belirtisidir bunca emeğimiz karşılık bulur umarım 🙏 bende de pcos var mesela ama gebeliğe engel degil sadece kilo vermek gerek diyor dr. O ver dedikçe veremiyorum sanki öyle değişik bir döngü 💆‍♀️ siz benden daha az bekleyeceksiniz o zaman daha şanslı oldugunuzu düşünelim 😁 daha 12 veya 14.gün test yapacakmisim ben

Ay insallah sizin ne zaman test gününüz . Doktor bana zaten cogul gebelik olabilir dedi kabul ettim belki olur kısmet 🙏🏻 sizin icinde dua edicem insallahh bebeginiz suan sizinle böyle düsünün güzel düsünün olmaması icin bi sebep yok 😊 hic kiloyu da takmayın siz ve bebeginiz saglıklı oldyktan sonra hic biseyin önemi yokk ❤️

Ay insallah sizin ne zaman test gününüz . Doktor bana zaten cogul gebelik olabilir dedi kabul ettim belki olur kısmet 🙏🏻 sizin icinde dua edicem insallahh bebeginiz suan sizinle böyle düsünün güzel düsünün olmaması icin bi sebep yok 😊 hic kiloyu da takmayın siz ve bebeginiz saglıklı oldyktan sonra hic biseyin önemi yokk ❤️
Benim 27 mayıs 12.günüm oluyor o gün en erken yapmam gereken gün ama tabi dayanabilirsem o zamana kadar ☺ çok çok sagolunn inşallah bebiş simdi bizimledir sonrada sizin güzel haberleriniz gelir inşallah 🙏 zaten aşırı kg degilim sadece doktor 3-5 kg bile versen yeter dedi ya vücudum direnç gösteriyor adeta 😁 öyle tabi önce sağlık mutluluk ☺ birde bebişş 🥰

Merhaba bende salı günü 21mayısta ilk aşılama mı oldum,bekliyorum,1.5 yıldır evliyim hiç korunmadım ama olmadı sebebsiz infertilite

Merhaba bende salı günü 21mayısta ilk aşılama mı oldum,bekliyorum,1.5 yıldır evliyim hiç korunmadım ama olmadı sebebsiz infertilite
Aramiza hosgeldiniz ☺ Hadi inşallah sizde güzel haberler alırsınız 🙏 bekleyen herkesin pozitifleri görmesini yürekten isterim 🙏😊 sizde hic değişiklik var mi. Bende direk bel ağrısı ve kasık ağrısı başlamıştı 1-2 gün sonra. Hangi ilaci kullandınız

Aramiza hosgeldiniz ☺ Hadi inşallah sizde güzel haberler alırsınız 🙏 bekleyen herkesin pozitifleri görmesini yürekten isterim 🙏😊 sizde hic değişiklik var mi. Bende direk bel ağrısı ve kasık ağrısı başlamıştı 1-2 gün sonra. Hangi ilaci kullandınız
Hoş bulduk,inşallah hepimiz güzel haberler alalim🙏kaşıklarım şiş ve gaz var gibi sanki,ağrı yok gibi arada ufak sancı giriyor okadar,gonal f kullandım günlük 75 doz 8 gün boyunca 9.gün çatlama iğnesi bir gün evde durdum ertesi günde aşılama oldu

Hoş bulduk,inşallah hepimiz güzel haberler alalim🙏kaşıklarım şiş ve gaz var gibi sanki,ağrı yok gibi arada ufak sancı giriyor okadar,gonal f kullandım günlük 75 doz 8 gün boyunca 9.gün çatlama iğnesi bir gün evde durdum ertesi günde aşılama oldu
Iiiinsallahhh 🙏😊Aynı his bende de olmuştu Kasıklar şişmiş gibi. Bende ekstradan bel agrisi yogun yaşanmaya başladı. Bide 2 gündür falan sırtımın üst tarafları da agrimaya başladı artik belirti sayılıyor mu yada ilaç etkisi gibi bisey bilemiyorum tabi. Sizin kaç yumurtanız olmuş peki

Iiiinsallahhh 🙏😊Aynı his bende de olmuştu Kasıklar şişmiş gibi. Bende ekstradan bel agrisi yogun yaşanmaya başladı. Bide 2 gündür falan sırtımın üst tarafları da agrimaya başladı artik belirti sayılıyor mu yada ilaç etkisi gibi bisey bilemiyorum tabi. Sizin kaç yumurtanız olmuş peki
3 adet yumurta vardı,aşılama salı günü oldu,pazar günü yani 2 gün önce kontrolde 3 yumurta var 17m16m14m dedi

Sizle aramızda 6 gün var sizinki önce belli olacak Allahım inşallah pozitif görmeyi nasip etsin bize de umut olsun

Sizle aramızda 6 gün var sizinki önce belli olacak Allahım inşallah pozitif görmeyi nasip etsin bize de umut olsun
Ayy amiiiiinnn 🙏🙏 inşallah pozitifi görürüm de burda sizinle de paylaşırım. Güzel şeyler bir anda olurmuş bizlerinde öyle olsun inşallah 😊😇

3 adet yumurta vardı,aşılama salı günü oldu,pazar günü yani 2 gün önce kontrolde 3 yumurta var 17m16m14m dedi
Maşallah 🤩 güzel sonuçlar da alırsanız iste o zaman daha güzel olur hersey 😊 sadece biraz sabır lazım öğrenmek icin 🙃

Merhaba bende bu ay aşılama yaptırdım klomen kullandım 27 mayısta test yapıcam ama belirtim yok ıkıncı aşılamam eşimde bıraz sıkıntı var .inşallah aşılamanız tutar

X