Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Aslinda bu aşılama sonrasinda direk tüp bebege gecis yapsaniz. Madem acele etmelisin dedi dr. Ama olumlu sonuçlanır bir bakarsiniz sevinçli haberi alırsınız stres yapmayın 🙏
Evet aslında bende öyle istiyorum maddi olarak kendimizi ayarlayabilirsek bu aşılama olumsuz olursa tüp bebeğe geçmeyi düşünüyorum

Evet aslında bende öyle istiyorum maddi olarak kendimizi ayarlayabilirsek bu aşılama olumsuz olursa tüp bebeğe geçmeyi düşünüyorum
İnşallah hic gerek kalmaz da o aşamalara ☺ devlette de yapiyolar aslinda ama sanirim 3 aşılama sonrasinda yapiyorlar diye biliyorum. Olmadi o sekilde denersiniz

Aşılamadan çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yaptınız doktor bana hiç bir bilgi vermedi sadece duphaston diye bir ilaç yazdı günlük hayatınıza devam edin dedi devlet hastanesinde yaptırdım birde geç yumurtladım adetime 8 gün kala bilgi verebilir misin
Amin inşallah 🥰😍 aynen öyle sabırla beklicez
çatlatma değil aşılamanı yaptırdığın günden 2 hafta sonra kan testi verisceksin testin inşallaah pozitif çıkar negatif çıkarsa duphastonu bırakıcaksın bi kaç güne adet olursun inşallaah pozitif çıkar

İnşallah hic gerek kalmaz da o aşamalara ☺ devlette de yapiyolar aslinda ama sanirim 3 aşılama sonrasinda yapiyorlar diye biliyorum. Olmadi o sekilde denersiniz
Aşılamayı da devlette yaptırdım yoksa diğer türlü çok tutuyor ,karşılayamam zten,sizin aşılamanın kaçıncı günüydü

Inşallah tutunur,Allah güzel mutlu haberler almayı nasip etsin,benimde ilk aşılamam tutmazsa ikinci aşılama ve ardından tüp bebeğe geçeceğim,ama benim görüştüğüm doktorların hiç biri ilk aşılamanın tutma olasılığı az yada çok gibi bir açıklama yapmadı,ilki de 2. Ve 3. Sü farketmez tutacaksa tutar,tüp bebeğe göre aşılamanın tutma olasılığı daha az tabiki,nasip olacağı varsa olur
Aşılamanın hepsinin tutma olasılığı aynı ama ilkinin ki çok düşük inşallaah hepimiz güzel haberler alırız amin 🙏🙏♥️

Aşılamayı da devlette yaptırdım yoksa diğer türlü çok tutuyor ,karşılayamam zten,sizin aşılamanın kaçıncı günüydü
Devletle uğraşamam ilgi çok sıfır özeldede para yiyolar ben fakülteye gidiyorum evet pahalı ama ilgi var en azından inş hiç birimizin tüp bebeğe kalmaz rabbim hayırlı sağlıklı bebişler verir ♥️♥️

Merhabalar 🌸 evet gerçekten cok yorucu bir süreç emek veriyoruz ilaclar igneler olumlu sonuc almak için. Pozitif sonuclar alamamak cok daha zor. İnşallah güzelce cabucak cift cizgileri görürüz. Sizin de hayırlısı olsun inşallah. Ilkinde kac gün sonra öğrenmiştiniz negatifi

Amin canım iki hafta sonra test yapmamı söylemişti duphaston vermişti negatif olunca duphastony bıraktım üç güne adet oldum zaten ama çok zordu gerçekten umudun çok yüksek oluyor çünkü

Allah kolaylıklar versin bu yoldaki herkese. Gercekten psikolojik olarak da oldukca zor süreçler. Güzel haberler umuduyla çıkılıyor bu yola... ama haklisiniz bazilari icin hamile kalmak cok kolayken bazilari icinse uzun ve çaba isteyen bir süreç. Her zaman daha güçlü olmak lazım. Sizde sıkıntı etmeyin icinizi ferahlatin bu defa bebisiniz sizinledir belki de 🙏
Amiiin inşallaah öyledir çokteşekkür ederim 🥺🥺

Benim bugun 10.gündü. bakalim daha bekleyeceğim. Dr 12.gün gel demişti ama galiba gitmeyecegim.

Amin canım iki hafta sonra test yapmamı söylemişti duphaston vermişti negatif olunca duphastony bıraktım üç güne adet oldum zaten ama çok zordu gerçekten umudun çok yüksek oluyor çünkü
Amiiin inşallaah öyledir çokteşekkür ederim 🥺🥺
Insallah bu defa pozitif olur. Hepimiz pozitifleri görelim gercekten insan kendini güzel seylere hazirliyor. Umarim güzel haberler alırız

Devletle uğraşamam ilgi çok sıfır özeldede para yiyolar ben fakülteye gidiyorum evet pahalı ama ilgi var en azından inş hiç birimizin tüp bebeğe kalmaz rabbim hayırlı sağlıklı bebişler verir ♥️♥️
Ben devlete gitmeden önce özele gittim hormon testlerim rahim filmi hepsini özelde yaptırdım ama ilgi alaka açıklama yok hep daha fazla para nasıl alırız derdindeler,sonra arkadaşım şehir hastanesine gidiyordu bana o tavsiye etti gittim ilk gittiğimden buyana çok ilgili davrandılar hemşresinden tutun da doktora kadar,dr da prof üstelik,yumurta takibini muayeneyi yapıyor sonrada uzun uzun anlatıyor,muayene en az yarım saat 40 dk sürüyor her ayrıntıya bakıyor,her gittiğimde güler yüzle karşılıyor halimi hatrımı soruyor,özeldeki direk tüp bebek dedi hiç bir sorun olmamasına rağmen,şehir hastanesindeki dr da sorun yok sizde herşey guzel bence aşılama deneyelim en son tüp bebeğe geçeriz dedi,ben çok memnunum o yüzden,fakulteye de giden arkadaşlarım var ama hiç memnun olan yok asistanlar öğrensin diye bazı işlemleri ona yaptırıyorlar yada muayene de asistanlar oluyor bir sürü rahatsız oluyorum dedigi için gitmedim,google yorumlarina da baktım memnun olan yoktu,ben benim yaşadığım şehir için bahsediyorum tabi her yerde aynı olmayabilir

Benim bugun 10.gündü. bakalim daha bekleyeceğim. Dr 12.gün gel demişti ama galiba gitmeyecegim.
Aaa neden gitmeyeceğim dediniz,erken diyemi yani daha mı geç gitmek istiyorsunuz,ben 10.gün evde kendim bakarım muhtemelen duramam heralde

Aaa neden gitmeyeceğim dediniz,erken diyemi yani daha mı geç gitmek istiyorsunuz,ben 10.gün evde kendim bakarım muhtemelen duramam heralde
Yani bugun test yaptigimda cok belirgin bir sey göremedim testte. 10.günüm bugun benim. O yuzden biraz daha bekleyeyim de negatif bir sey duymayayim belki pozitifi görme şansım artar diye. Zaten 15 16 gün beklemek mantikli diyorlar.

Yani bugun test yaptigimda cok belirgin bir sey göremedim testte. 10.günüm bugun benim. O yuzden biraz daha bekleyeyim de negatif bir sey duymayayim belki pozitifi görme şansım artar diye. Zaten 15 16 gün beklemek mantikli diyorlar.
Evet doğru,15 günde net çıkıyormuş öyle yaparsınız,inşallah pozitif çıkar da mutlu oluruz 🌼

Hanımlar merhaba bugün aşılamamın 7. Günü falan 20 sinde yaptırmıştım. Dün gece regl olacakmışım gibi yoğun kasıklarımda ve belimde ağrı yaşadım 😔 sizlerde de bu durumu yaşayan var mı ? Normalimden farklı olarak aşılamadan beri progestan kullanıyorum acaba onunla ilgili olabilir mi?

Hanımlar merhaba bugün aşılamamın 7. Günü falan 20 sinde yaptırmıştım. Dün gece regl olacakmışım gibi yoğun kasıklarımda ve belimde ağrı yaşadım 😔 sizlerde de bu durumu yaşayan var mı ? Normalimden farklı olarak aşılamadan beri progestan kullanıyorum acaba onunla ilgili olabilir mi?
Aşılamanızın 5.günü sayiliyor dr lar aşılamadan sonraki gün saymaya başlıyor. Bu süreçte genelde bel ve kasık agrilari baya yogun yaşanıyor. Hatta normal regl döneminden bile cok ağrım oldu benim. Zamanla iğnenin etkisi gectikce agrilariniz azalacaktir reglinize daha var dimi gün olarak

X