aşılama vakit kayıbı diyenler.......

E

EU3

Ziyaretçi
zemuszemusBencede vakit kaybı ben 1 defa yaptırdım dahada yaptırmam zaten yaptırmak istesemde doktor yapmazz.Benim dr 1.aşılamadan taraftr 2.kez denemeye gerek yok diyorr.Zaten aşılama bir mucize değill %6 lık bir şans dıyor:)))canım doktorum

Saboli

Miniğim..
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
4.080
96
3 kez yaptırış ve pişman olmuş biri olarak bende gereksiz buluyorum
en azından 2.ve 3
.yü

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1657 gün geçti.

sl34

Evli mutlu çocuklu
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
1.224
0
3 kez yaptırış ve pişman olmuş biri olarak bende gereksiz buluyorum
en azından 2.ve 3
.yü

tatlım ben hatta ileri gidip bunu isteyen herkesin yapamaması gerektiğini düşünüyorum bence bunlar doktorlar yaşımıza bakıp tamam diyorlar 35ine az kalmış risk grubuna giriyorsunuz bir an önce kadar vermelisiniz ben tüp bebek tavsiye ediyorum ama önce bir aşılama deneyelim yani biz zaten 6 milyarlık birer banknotuz bunu nasılsa verecez ama bundan önce bizden 2şer milyar daha almak için şansın düşük olduğunu bile bile bunu yapıyorlar yani hakkaten ayıp çok ayıp diyorum

E

EU3

Ziyaretçi
tatlım ben hatta ileri gidip bunu isteyen herkesin yapamaması gerektiğini düşünüyorum bence bunlar doktorlar yaşımıza bakıp tamam diyorlar 35ine az kalmış risk grubuna giriyorsunuz bir an önce kadar vermelisiniz ben tüp bebek tavsiye ediyorum ama önce bir aşılama deneyelim yani biz zaten 6 milyarlık birer banknotuz bunu nasılsa verecez ama bundan önce bizden 2şer milyar daha almak için şansın düşük olduğunu bile bile bunu yapıyorlar yani hakkaten ayıp çok ayıp diyorum

Bu yazıdan sonra doktoruma koca bir alkışş yapıyorumalkisalkisalkisalkisalkisalkisBenim dr 1 tane yaptım daha yapmam sana dedi.Aslında istese defalarca yapardıı sonuçtaa para almak içinn.Ama benim doktorum bambaşkaa:)))

sl34

Evli mutlu çocuklu
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
1.224
0
Bu yazıdan sonra doktoruma koca bir alkışş yapıyorumalkisalkisalkisalkisalkisalkisBenim dr 1 tane yaptım daha yapmam sana dedi.Aslında istese defalarca yapardıı sonuçtaa para almak içinn.Ama benim doktorum bambaşkaa:)))

bana da başka aşılama yapmayalım tüp bebek yapalım dedi ama ben artık başka alternatifleri de düşünmeye başladım

iklim

canim kizlarim
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
10.089
15
ben henüz öyle diyemiyorum ilk bidahaki aya olucak kısmetse eğer cevap alamazsam vakit kaybı olur derim cnm

Herada

Balparmağın Annesi
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
1.860
1
Yok arkadaşlar. Niye vakit kaybı olsun. Neticede doktorunuza güveniyorsanız aşılamayı yaptırın. ınanın tüpteki hayal kırıklığı aşılamaya benzemiyor. Ben bir negatif tüp deneyiminden sonra aşılama yaptırdım ve ilk aşılamada hamile kaldım. Hamileliğim devam etmedi ve geçen hafta 2. aşılamamı oldum.

Olmaz diyerek başlamayın. Doktorunuza güveniyorsanız aşılamayı gözü kapalı yaptırın derim.

iklim

canim kizlarim
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
10.089
15
Yok arkadaşlar. Niye vakit kaybı olsun. Neticede doktorunuza güveniyorsanız aşılamayı yaptırın. İnanın tüpteki hayal kırıklığı aşılamaya benzemiyor. Ben bir negatif tüp deneyiminden sonra aşılama yaptırdım ve ilk aşılamada hamile kaldım. Hamileliğim devam etmedi ve geçen hafta 2. aşılamamı oldum.

Olmaz diyerek başlamayın. Doktorunuza güveniyorsanız aşılamayı gözü kapalı yaptırın derim.

çok haklısın güzelim evet bencede:lepi:

ISPANAK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
256
3
aynen öyle 3 kez yaptırdım ve vakit kaybı hem de şansın az olduğunu bile bile para tuzağı bencede. Kesinlikle önermiyorummm

nevbaharmina

acimak yok rocky.....
Pro Üye
17 Şubat 2009
5.665
74
39
evet arkadaşlar bencedevakit laybı bide beklemek allah verecekse her halukarda verir diye düşünüyorumm....bakalım bende tüp bebk için para biriktiriyorum...burda bi arkadaşın lafına hala gülüyorum millet bedava yapıyo bide biz üstüne para veriyoruz hey benim güzel allahım...sen yardım et....

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2338 gün geçti.

banusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2009
407
155
Bence infertilitenin sebebine göre değişir.Çünkü kadında problem varsa tedavi sonucu aşılama sonuç verebilir.Ama ağır bir erkek vakası varsa yani hareket ve sayı çok az ise aşılama olmadan tüp bebeğe geçilmelidir diye düşünüyorum.