Aşılama aşılama vakit kayıbı diyenler.......

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
zemuszemusBencede vakit kaybı ben 1 defa yaptırdım dahada yaptırmam zaten yaptırmak istesemde doktor yapmazz.Benim dr 1.aşılamadan taraftr 2.kez denemeye gerek yok diyorr.Zaten aşılama bir mucize değill %6 lık bir şans dıyor:)))canım doktorum

3 kez yaptırış ve pişman olmuş biri olarak bende gereksiz buluyorum
en azından 2.ve 3
.yü

tatlım ben hatta ileri gidip bunu isteyen herkesin yapamaması gerektiğini düşünüyorum bence bunlar doktorlar yaşımıza bakıp tamam diyorlar 35ine az kalmış risk grubuna giriyorsunuz bir an önce kadar vermelisiniz ben tüp bebek tavsiye ediyorum ama önce bir aşılama deneyelim yani biz zaten 6 milyarlık birer banknotuz bunu nasılsa verecez ama bundan önce bizden 2şer milyar daha almak için şansın düşük olduğunu bile bile bunu yapıyorlar yani hakkaten ayıp çok ayıp diyorum

tatlım ben hatta ileri gidip bunu isteyen herkesin yapamaması gerektiğini düşünüyorum bence bunlar doktorlar yaşımıza bakıp tamam diyorlar 35ine az kalmış risk grubuna giriyorsunuz bir an önce kadar vermelisiniz ben tüp bebek tavsiye ediyorum ama önce bir aşılama deneyelim yani biz zaten 6 milyarlık birer banknotuz bunu nasılsa verecez ama bundan önce bizden 2şer milyar daha almak için şansın düşük olduğunu bile bile bunu yapıyorlar yani hakkaten ayıp çok ayıp diyorum

Bu yazıdan sonra doktoruma koca bir alkışş yapıyorumalkisalkisalkisalkisalkisalkisBenim dr 1 tane yaptım daha yapmam sana dedi.Aslında istese defalarca yapardıı sonuçtaa para almak içinn.Ama benim doktorum bambaşkaa:)))

Bu yazıdan sonra doktoruma koca bir alkışş yapıyorumalkisalkisalkisalkisalkisalkisBenim dr 1 tane yaptım daha yapmam sana dedi.Aslında istese defalarca yapardıı sonuçtaa para almak içinn.Ama benim doktorum bambaşkaa:)))

bana da başka aşılama yapmayalım tüp bebek yapalım dedi ama ben artık başka alternatifleri de düşünmeye başladım

ben henüz öyle diyemiyorum ilk bidahaki aya olucak kısmetse eğer cevap alamazsam vakit kaybı olur derim cnm

Yok arkadaşlar. Niye vakit kaybı olsun. Neticede doktorunuza güveniyorsanız aşılamayı yaptırın. ınanın tüpteki hayal kırıklığı aşılamaya benzemiyor. Ben bir negatif tüp deneyiminden sonra aşılama yaptırdım ve ilk aşılamada hamile kaldım. Hamileliğim devam etmedi ve geçen hafta 2. aşılamamı oldum.

Olmaz diyerek başlamayın. Doktorunuza güveniyorsanız aşılamayı gözü kapalı yaptırın derim.

Yok arkadaşlar. Niye vakit kaybı olsun. Neticede doktorunuza güveniyorsanız aşılamayı yaptırın. İnanın tüpteki hayal kırıklığı aşılamaya benzemiyor. Ben bir negatif tüp deneyiminden sonra aşılama yaptırdım ve ilk aşılamada hamile kaldım. Hamileliğim devam etmedi ve geçen hafta 2. aşılamamı oldum.

Olmaz diyerek başlamayın. Doktorunuza güveniyorsanız aşılamayı gözü kapalı yaptırın derim.

çok haklısın güzelim evet bencede:lepi:

aynen öyle 3 kez yaptırdım ve vakit kaybı hem de şansın az olduğunu bile bile para tuzağı bencede. Kesinlikle önermiyorummm

evet arkadaşlar bencedevakit laybı bide beklemek allah verecekse her halukarda verir diye düşünüyorumm....bakalım bende tüp bebk için para biriktiriyorum...burda bi arkadaşın lafına hala gülüyorum millet bedava yapıyo bide biz üstüne para veriyoruz hey benim güzel allahım...sen yardım et....

Bence infertilitenin sebebine göre değişir.Çünkü kadında problem varsa tedavi sonucu aşılama sonuç verebilir.Ama ağır bir erkek vakası varsa yani hareket ve sayı çok az ise aşılama olmadan tüp bebeğe geçilmelidir diye düşünüyorum.

Valla yumoşlarda sapa sağlamdı benim .eşimin spermleride istenilen hızdaydıı:eek:olmayınca olmuyorrr:eek:şimdiki aklım olsa hayatta yaptırmazdımaman geçti gitti aklıma bile gelmiyor unuttum gitti:eek:

Bence infertilitenin sebebine göre değişir.Çünkü kadında problem varsa tedavi sonucu aşılama sonuç verebilir.Ama ağır bir erkek vakası varsa yani hareket ve sayı çok az ise aşılama olmadan tüp bebeğe geçilmelidir diye düşünüyorum.

aynen canım her hastayı aynı kefeye koymak doğru değil her hastanın infertil sebebi farklıdır...amaaaaaaaaaaaaan ne desek boş vercek olan rabbim bunlar birer sebep..dön dolaş aynı yargı..

bnece vakıt kaybı. stres olunuyor ıstemeden. abna asılama dedıler dırek tüp bebek oldum suan hamıleyım.zaten asılamada tutma sansım cok düşükmüş:KK43:

bencede vakit ve nakit kaybı :) benim doktorumda aşılama şansınız düşük ama isterseniz deneyelim dedi biz direk tüp denemek istiyoruz dedik.bakalım artık allahtan hayırlısı..
görelim mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler...

ben 4 aşılama yaptırdım.her defasında yeniden yıkıldım.ilaçlardan sanırım hep hamileyim sandım.bu çok yıpratıcı bir süreç.üstelik benim normal yoldan bir çocuğum var.sanırım herşey ticari düşünülüyor.aşılamalara verdiğim para ile tüp bebek yaptırsam belki de sonuca çoktan ulaşmıştım.bunun da ötesinde benim bir yılımı alıp götürdü

X