Aşılama Aşılama Yapan Devlet Hastaneleri - İstanbul

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

in_cim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2016
900
506
Merhaba Arkadaşlar,

Forumda böyle bir başlık varmı göremedim ama benim istediğim bu başlık altında toplanıp değerlendirelim.

Uzun bir vajınusmus geçmişim sonrası hala rahat ilişikiye giremiyorken yaş 33 olunca kontrole gittik . Benim ve eşimin sonuçları aşağıdaki gibi.

Aşılama yaptıranlar değerlerini yazarak tuttu yada tutmadı yazabilir mi ?

Bizi tüp bebeğe yönlendirdiler , açıkcası önce aşılama yaptırmak istiyorum , kafam çok karışık.

Eşimde 3.seviye varikosel var. Şuan Keçiboynuzu kürü yapıyorum. Bir süre daha kendim deneyip olmazsa haziran gibi doktor ne derse onu yapmayı düşünüyorum.

İstanbulda olup aşılama \ tüp bebek merkezi olan devlet hastanesi var mı ? Yaklaşık maaliyeti ne kadar?

Birbirimize destek olalım inşAllah:KK200:

1. Erkek Spermiogram Değeri

Morfoloji: 1
Sperm sayısı : 3,5 milyon

2. Kadın Değerleri :

AMH:3,06
FSH: 5,44

Esin keçi boynuzu pekmezi ile ek olarak Proxeed kullanabilir fiyatı biraz yüksek ama eşimde bı sıkıntı olmamasına rağmen aşılama yapacağız diye kullandı 12 günde değerlerinde yükseliş vardı

Merhaba Arkadaşlar,

Forumda böyle bir başlık varmı göremedim ama benim istediğim bu başlık altında toplanıp değerlendirelim.

Uzun bir vajınusmus geçmişim sonrası hala rahat ilişikiye giremiyorken yaş 33 olunca kontrole gittik . Benim ve eşimin sonuçları aşağıdaki gibi.

Bizi tüp bebeğe yönlendirdiler , açıkcası önce aşılama yaptırmak istiyorum , kafam çok karışık.

Eşimde 3.seviye varikosel var. Şuan Keçiboynuzu kürü yapıyorum. Bir süre daha kendim deneyip olmazsa haziran gibi doktor ne derse onu yapmayı düşünüyorum.

İstanbulda olup aşılama \ tüp bebek merkezi olan devlet hastanesi var mı ? Yaklaşık maaliyeti ne kadar?

2. Kadın Değerleri :

Merhaba varikosel ameliyatı olmazsa olmaz gibidir.Benim eşimin değerleri ameliyat sonrası takviyelerle morfoloji 0-1 den 10 ileri hareketilik 19 dan 41 yükseldi sayı 21 milyondu aynı kaldı.Bu değerlerle aşılama zor zaman kaybı olur benden uyarması.Rabbim herkese hayırlsını nasip eylesin(Varikosel ameliyatı her doktora yaptırılmaz)

Merhaba varikosel ameliyatı olmazsa olmaz gibidir.Benim eşimin değerleri ameliyat sonrası takviyelerle morfoloji 0-1 den 10 ileri hareketilik 19 dan 41 yükseldi sayı 21 milyondu aynı kaldı.Bu değerlerle aşılama zor zaman kaybı olur benden uyarması.Rabbim herkese hayırlsını nasip eylesin(Varikosel ameliyatı her doktora yaptırılmaz)

ağrı yoksa ameliyat önermiyorlar birde vakit kaybı olarak görülüyor suan. Bilemedik bizde

siz devlette mi ameliyat yaptrısınz ?

ağrı yoksa ameliyat önermiyorlar birde vakit kaybı olarak görülüyor suan. Bilemedik bizde

siz devlette mi ameliyat yaptrısınz ?
Bizede aynı şeyler dediler yok hafif, ameliyata gerek yok, boşuna bıçak altına yatmayın.Eşimin Özel Üroloğu var ameliyatı o yaptı açıkçası devletin doktorlarına pek güvenemedik.Tercih ve maddiyat meselesi yaptığımıza hiç pişman olmadık en azından kafamızdan soru işareti kalktı.Gerisi Allahın takdirine kaldı

Merhaba Arkadaşlar,

2. Kadın Değerleri :

Merhaba benimde eşimin değeri düşüktü Başakşehir çam ve sakurada Perşembe günü aşılama oldum doktorum harika biri kesinlikle bi araştırmanızı tavsiye ederim tedavi yanı sıra moral ve bilgilendirmede özeller kadar iyidir ( Muzaffer Zeki Duman )

Merhaba benimde eşimin değeri düşüktü Başakşehir çam ve sakurada Perşembe günü aşılama oldum doktorum harika biri kesinlikle bi araştırmanızı tavsiye ederim tedavi yanı sıra moral ve bilgilendirmede özeller kadar iyidir ( Muzaffer Zeki Duman )
Merhabalar tedaviniz hayırlı olsun inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız hastaneden ve doktordan memnun kaldınızmı tedaviye nasıl başladınız ilerleme nasıl oldu neler istediler bende aynı doktora gitmeyi düşünüyorum bilgi verirseniz memnun olurum Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın

X