Aşılama yapanlar tecrübelerinizi bizimle paylaşır mısınız

Canım bişey soracağım sana aşılama günü sende sıkışık mi girdin işleme bana hemşire dedi Perşembe sabah gelin sıkışık olman lazım dedi
Evet yani girmeden önce su içtim iki bardak o kadar çünkü sonrasında tuvalete bir kaç saat cikmaman gerekiyor

Merhaba kizlar bende persembe gunu asilamam olacak iki kutu gonalf kullandim yarin son ignemi olacagim gecesinde de catlatma ignesi persemde de gel dedi oncesi icin kontrole cagirmadi. Asilamadan once iliski nasil olacak dedim gun asiri devam edin dedi ayrica sizin verdiginiz idrara sikisik bi sekilde gel de demedi bilemedim

Evet yani girmeden önce su içtim iki bardak o kadar çünkü sonrasında tuvalete bir kaç saat cikmaman gerekiyor
İşte bende o yüzden sordum normalde bile ilişkiye girmeden önce lavobaya gidiyorum ki hemen sıkışıp lavabo ihtiyacim olmasın diye aşılamadan hemen sonra da lavobaya gitmek istemiyorum o yüzden sana da bi sorayım dedim

İşte bende o yüzden sordum normalde bile ilişkiye girmeden önce lavobaya gidiyorum ki hemen sıkışıp lavabo ihtiyacim olmasın diye aşılamadan hemen sonra da lavobaya gitmek istemiyorum o yüzden sana da bi sorayım dedim
Evet canım valla çevremde aşılama olanlarda sonrası çıkma dedi ben iki bardak su içtim ama yani aşılama sonrası 4 saat felan çıkmadım tuvalete. Eğer sen hemen okuyorsan bir bardak tek iç bence arkadaşlar tercubeliler öyle dedi

Evet canım valla çevremde aşılama olanlarda sonrası çıkma dedi ben iki bardak su içtim ama yani aşılama sonrası 4 saat felan çıkmadım tuvalete. Eğer sen hemen okuyorsan bir bardak tek iç bence arkadaşlar tercubeliler öyle dedi
Anladım canım teşekkür ederim sıkışık olman gerekir deyince bi merak ettim genel bi yöntem mi diye

Valla bilemedim ben şu içmiştim o kadar çok şey yapmadım zaten direk aşılama yaptılar rahat ol canım

X