Aşılama yapanlar tecrübelerinizi bizimle paylaşır mısınız

Benim daha tazecik yapıldı, çok ağrılıydı, 2. Günüm ama yüksek ihtimalle olmayacak, aşırı mantar çıktığından bu ayım da, emeğim de çöpe gitti gibi hissediyorum. Gerçi ona rağmen gebe kalan da var, mantarın engel olduğu da var, hayırlısı artık. Bat 3 Kasım ama çatlatma iğnesi nedeniyle erken olur muyum bilmem. Sizin kaçıncı gün, nasıldı süreciniz?
Benim bugün 17.gün aşılamanın dün test yaptırdım 66 çıktı beta:) ama doktor düşük artması lazım dedi iki gün sonra bidaha test yaptırıcam umarım artar

Benim bugün 17.gün aşılamanın dün test yaptırdım 66 çıktı beta:) ama doktor düşük artması lazım dedi iki gün sonra bidaha test yaptırıcam umarım artar
Ay çok sevindim, hayırlı olsun. Artar o merak etmeyin, rabbim hayırlısıyla güzel bir gebelik geçirmeyi, kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. 😊

Hayırlı uğurlu olsun canım inşallah kat ve kat yükselir sağlıkla ilerler🤲bu arada belirtileriniz nelerdi acaba benim de çatlatma iğnesinin 10. Günü asilamanin da 8. Günü ayın 20 sinde kan vermem lazım inşallah tutmuştur bizimde

Bide sperm sonucunuz yıkandıktan sonra kaç milyondu bizimkisi 18 milyondu sizce nasıl

Ayy hamiş derken nasıl mutlu ettin beni 😘❤️

Midem bulanıyor çok az birde göğüslerim ağrıyor yarın sabah hem kan testi yapicam hemde doktora gidicem bakalim inşallah keseyi kalp atışını götürürüz birde anlamadığım birşey var ben 7 Eylül son adet tarihim arkadsasim ve kuzen 5 haftalık olmuşsun hile doyorlar ama ben aşılama yaptım 29 Eylül'de nasıl oluyor anlamadım yarın öğrenebilir miyim herşeyi bilemiyorum

Ayy hamiş derken nasıl mutlu ettin beni 😘❤️

Midem bulanıyor çok az birde göğüslerim ağrıyor yarın sabah hem kan testi yapicam hemde doktora gidicem bakalim inşallah keseyi kalp atışını götürürüz birde anlamadığım birşey var ben 7 Eylül son adet tarihim arkadsasim ve kuzen 5 haftalık olmuşsun hile doyorlar ama ben aşılama yaptım 29 Eylül'de nasıl oluyor anlamadım yarın öğrenebilir miyim herşeyi bilemiyorum
Tabiki yarın doktor ultrason dan bakacak herşeyi söyleyecek kaç haftalık olduğunu da kuzenlerinin dediği gibi son adet tarihine göre hesaplaniyor doktor bilgi verir zaten yarın bize de yaz merak ediyorum hamişsin çünkü artık canım moralini yüksek tut keyfini çıkar bizlere de dua et bu arada 🥰😍🤲😘

Çok sağol evet tabiki dualarimdasiniz hepiniz isteyen herkese sizlere rabbim nasip etsin rabbim gönlümüze göre versin inşallah 😘❤️ ben hep dua ettim Meryem suresi Yusuf suresi İbrahim suresi ve el karnında hem Rabbi Hebli Minessalihin dedim. Çok şükür Rabbime bu gunungordum. Evdede test yaptım çift çizgiyi de görünce çok mutlu oldum

Çok sağol evet tabiki dualarimdasiniz hepiniz isteyen herkese sizlere rabbim nasip etsin rabbim gönlümüze göre versin inşallah 😘❤️ ben hep dua ettim Meryem suresi Yusuf suresi İbrahim suresi ve el karnında hem Rabbi Hebli Minessalihin dedim. Çok şükür Rabbime bu gunungordum. Evdede test yaptım çift çizgiyi de görünce çok mutlu oldum
Acaba yarın sabah evde idrar testi yapsam mı ya çatlatma iğnesinin 11. Günü asilamanin da 9.gunu

Bence yapma bak ben 10. Günü kan testi yaptım 1.66 çıktı çok üzüldüm moralim bozuldu bekle yani beni dinlersen evet beklemek çok zor ama birazcık sabır ve bol bol dua

Bence yapma bak ben 10. Günü kan testi yaptım 1.66 çıktı çok üzüldüm moralim bozuldu bekle yani beni dinlersen evet beklemek çok zor ama birazcık sabır ve bol bol dua
Haklısın canım biraz daha bekleyecem pazartesi günü 12. Günüm belki o gün direk kan veririm

Evet canım mantılı olan o yoksa modun hemen düşüyor rabbim hayırlısı ile güzel haberini verirsin 😘

Bugün test yaptım 366.22 çıktı muayene de gittim degerlerin güzel artmış hayırlı olsun dedi sonra ulturasyon ile baktı dedi hatfaya cuma gel keseye bakalim dedi şimdilik sorun yok dedi

Merhabalar inşallah rabbim herkesin gönlüne göre versin. Bende pazratesi çatlatma Çarşamba aşılama oldu. Gonal f iki kutu kullandım ve klomen 21 mm olmuştu sağ tarafta yumurta.sperm 24 milyon %60 hız yazıyordu. İnşallah tutar polikistik over im ben. Valla iş felan yapmiyorum annem geldi bize bakıyor dinlenip duruyorum .dualarınıza

Bende 10. Günümdeyim aşılama da heyecanla bekliyorum gebelik belirtileri taşıyorum ama aldığım hormon ilaçlarındanda olabilir

Rabbim hayırlısıyla inşallah nasip eder birbirimize dualarımızı eksik etmeyelim inşallah

X