Aşılama yapanlar tecrübelerinizi bizimle paylaşır mısınız

Rabbim gonlunuze gore versin evet bende de kasık ağrısı ve göğüs ağrısı olmuştu
Bol bol dinlenin ve avakado kabak çekirdeği ve çiğ kuruyemisler yiyin insalalh olur

Rabbim gonlunuze gore versin evet bende de kasık ağrısı ve göğüs ağrısı olmuştu
Bol bol dinlenin ve avakado kabak çekirdeği ve çiğ kuruyemisler yiyin insalalh olur
Tamam benim de kasik agrim var hayla geçmedi hep hissediyorum sadece göğü arım gittik ce artiyor umut olabilirmi önce uclariydi sonra tamamen

Tabiki hatırlarım ilk önce kasıklarım ağrıdı sağa sola dönerken ağrım oluyordu ayıptır söylemesi biraz kabızlık oluustu bir hafta sonrasına göğüs ağrım oldu benim. Ama bildiğim kadarıyla yazanlar hep göğüs ağrısı olduğunu soyluyorlar herkese aynı belirtiler verilmiyordu.

İnşallah inşallah rabbim gönlümüze göre versin
Amin benim hiç ayırmaz baya ilgilendim benim de sag kasik agrisi oyle saat başı diye bilirim o derece bicak saplanir gibi önceki tedavilerde ben kendimi hamile histmezdim bunda hissediyorum ama sonuç negatif olur diyede içim içimi yiyor

Merhaba aşılama sürecinde eşlerinizin sperm değerleri neydi acaba? Şunu merak ediyorum çok düşük rakamlarla aşılanması olumlu sonuçlanan var mı?

Merhaba arkadaşlar Eylül ayında aşılama oldum ve şuan 2,5 aylık hamileyim ilk aşımı olmuştum biontek ikinci asiyi hemen olmadım olmalı mıyım bilmiyorum korkuyorum da. Hamile olup ta korona aşısı olan var mı arkadaşlar lütfen yardım

Merhaba arkadaşlar Eylül ayında aşılama oldum ve şuan 2,5 aylık hamileyim ilk aşımı olmuştum biontek ikinci asiyi hemen olmadım olmalı mıyım bilmiyorum korkuyorum da. Hamile olup ta korona aşısı olan var mı arkadaşlar lütfen yardım
Ben 2 doz snovac oldum canım. Ama ilk 3 ayımı doldurduktan sonra.

X