Aşılama Aşılama yaptıranlar yaptıracak olanlar destek lütfen

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kan testi yapmadım canım daha bugün 13.günüm evde test yaptım negatif çıktı çarsamba günü kan testi verecem
Bende dayanamadım dün 12. Gün yaptım negatif çıktı. Üzüldüm ama yapacak birşey yok belkide daha erkendir. Yarın kan testi vermeye gidecem sende yarın yada diğer gün ver bence beklemek daha kötü öyle olunca adette gelmiyor maalesef.

Bende dayanamadım dün 12. Gün yaptım negatif çıktı. Üzüldüm ama yapacak birşey yok belkide daha erkendir. Yarın kan testi vermeye gidecem sende yarın yada diğer gün ver bence beklemek daha kötü öyle olunca adette gelmiyor maalesef.
Aynen öyle canım bende giderim bu sabah kan vermeye belki sende gidersin sonucunu haber et mutlaka insallah pozitif çıkar🤲🏻

Merhaba kızlar ben 2.aşılamamı oldum bu ay bugün 8.günüm be dayanamadım idrar testi yaptım negatif çıktı üzüldüm ama progesteronu bırakmadım bi umudum var yine de belki kan testinde pozitif çıkar diye ama beklemek çok zor yaa
Ben de 18. 08 de aşılama yaptırdım 7.günümde yani 25.08 de beta ya baktırdım 7.26 çıktı 2 gün sonra baktırdım tekrardan 3.5 çıktı ne yapacağımı bilmiyorum doktorum adet gününü bekle gecikirsen bir daha yaptır dedi. Testleri de farklı hastanelerde yaptırdım cihazlardan kaynaklanabilir mi acaba var mı böyle sıkıntı yaşayan bilmiyorum

Selam hanımlar Perşembe günü aşılamam var bugun kontrole gittim doktor bir yumurta var 16 mm olmuş dedi bugun yarın iğneye devam yarın akşam çatlatma iğnesi Perşembe aşılama dedi aklıma takılan şu bir yumurta ile gebe kalma ihtimali daha düşük değil mi ? Doktorum çoğul gebelik olmaması için dozu düşük verdiğini söyledi oysaki ben ikiz istiyordum 😃 tek yumurta ile hamile kalan var mı ? birde bugun aşırı derecede sağ yumurtalığımda ağrı var aşırı derecede akıntı da var. Ya yumurtam perşembeye kadar çatlarsa aşılamayı kaçırırsak diye cok korkuyorum birde ne yeyip içeyim neye dikkat edeyim fikir verirseniz sevinirim
merhabalar gebelik varmi.Birde toplam asilama ucreti nekadar tuttu acaba yardimci olabilirmisinz.Devlet hastanesimiydimOzel mi

X