Aşılama Aşılama yaptıranlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Başka benim gibi bi durum yaşayan ya da duyan yok mu kızlar? Lütfen cevap verir misiniz çok kafam karışık
Canım progesteron hormonuna yumurtlamadan 7 gün sonra bakılır, gerçek değer odur. Senin 1.20 çıkması çoook normal bence. Daha yumurtlaman yeni olmuş oluyor 7 gün sonra baktırmalısın

Canım progesteron hormonuna yumurtlamadan 7 gün sonra bakılır, gerçek değer odur. Senin 1.20 çıkması çoook normal bence. Daha yumurtlaman yeni olmuş oluyor 7 gün sonra baktırmalısın
Cevap verdiğin için teşekkür ederim canım. Geçen aşılamalarımda hep 25- 30-37 gibi değerler çıktığı için bu sefer böyle çıkması korkutuyor beni

Kızlar merhaba bende 23 şubatta mikroçipli aşılama oldum progestan fitil kullanıyorum ağız kuruluğu yaptı bende bel agrım var ara ara sol kasığım da batmalar oluyor 2 gündür de bazen soğuk ter atıyorum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah hepimiz Burda anne olduğumuzun haberini veririz amin

Canım bende 15 şubatta yaptırdım aşılama. Sol tarafımda yumurta büyüdü ve aşılamadan 1 hafta sonra sol kasigim ağrıdı 5 gün sürdü dünde saat 13. 00 dan 22.00 kadar baş dönmesi oldu ve azalarak bitti. Bugün hicbir belirti yok . O kadar kaygıliyim ki. Göğüslerde herhangi bir belirti yok gibi. Sende belirtiler nedir? Yarın test yapicam dua edin güzel kalpli anne olmak isteyen kardeşlerim.

Canım bende 15 şubatta yaptırdım aşılama. Sol tarafımda yumurta büyüdü ve aşılamadan 1 hafta sonra sol kasigim ağrıdı 5 gün sürdü dünde saat 13. 00 dan 22.00 kadar baş dönmesi oldu ve azalarak bitti. Bugün hicbir belirti yok . O kadar kaygıliyim ki. Göğüslerde herhangi bir belirti yok gibi. Sende belirtiler nedir? Yarın test yapicam dua edin güzel kalpli anne olmak isteyen kardeşlerim.
Kuzum benim de gogus hassasiyetim oldu az once idrar gebelik testi yaptım ikinci silik çıktı ama ilaçlardan da olur diyorlar allah hepimize hayırlı haberler almayı nasip etsin yarın kan testim dua ediyorum senin için ve kendim için canım

Kuzum benim de gogus hassasiyetim oldu az once idrar gebelik testi yaptım ikinci silik çıktı ama ilaçlardan da olur diyorlar allah hepimize hayırlı haberler almayı nasip etsin yarın kan testim dua ediyorum senin için ve kendim için canım
Allah razı olsun canım amin inşallah. Ben az önce test yaptım sonuç negatif 😦😦

Ben zaten ilk test yaptıgımda negatıf görünce umudumu kaybrttım kısmet dedım sonra erken yaptım deyıp 14.gun tekrar yaptım oda negatıf zatende bugun adet oldum yarın tekrar hastane yolları Allah kımseyı aratmasın hayırlısıyla guzelliklerrle sonuçlandırsın

Bir yanım ilki tutmadı bu da tutmaz diyor bir yanım kimisinin 5. De tutuyor nerden bileceksin diyor, Rabbim nasip ederse tutar ☺️
Şüphesiz öyle herşey onun istemesiyle olur inşAllah bizim de emeklerimiz boşa gitmez ama bu progesteron çok kafamı karıştırıyor ne olacak bilmiyorum

Kizlar sonuçlarınızı mutlaka paylaşın çok merak ediyorum benim daha 10 günüm var tahlil için hic vakit gecmiyo:KK12:

Cevap verdiğin için teşekkür ederim canım. Geçen aşılamalarımda hep 25- 30-37 gibi değerler çıktığı için bu sefer böyle çıkması korkutuyor beni
Canım merhaba benımde aynı durum oldu aşılama gunu progesteron 1.47 çıkmış ertesi gun gordum doktor sonucu gormeden aşılamayı yaptı bence tutmadı yanı yumurta çatlamadı ben kendı adıma oyle düşünüyorum boşuna yapılan bir işkem oldu

Aşılama öncesi progesteron baktırmak sartmi benimde 5. Günüm fitil verdi ama hiç kanda progesteron falan bakılması,umarım hepimiz pozitifi görürüz,🤗

Aşılama öncesi progesteron baktırmak sartmi benimde 5. Günüm fitil verdi ama hiç kanda progesteron falan bakılması,umarım hepimiz pozitifi görürüz,🤗
Benimde bakılmadı aşılama gününü sayarsam bugün 8 . Günüm hayırlısı olsun allahım🙏

Benimde bakılmadı aşılama gününü sayarsam bugün 8 . Günüm hayırlısı olsun allahım🙏
Belkide şart değildir evham yapmayalım sonuçta eksikse de fitil kullanıyoruz ,aminnn. İnşallah Rabbim kalbimize çiçekler actiririr🙏kasik ağrınız varmı böyle az az

Belkide şart değildir evham yapmayalım sonuçta eksikse de fitil kullanıyoruz ,aminnn. İnşallah Rabbim kalbimize çiçekler actiririr🙏kasik ağrınız varmı böyle az az
Aminn 🙏ara ara çok az oluyor bel ağrım bazen çok oluyor göğüslerim bugün ağrısı fazlalaştı

Akşamları fitil kullandıktan ne kadar süre sonra ilişki oluyor yada ilişkiden sonra mı fitili kullanıyorsunuz

Aminn 🙏ara ara çok az oluyor bel ağrım bazen çok oluyor göğüslerim bugün ağrısı fazlalaştı
Benimde bugün uykuda bile kasık ağrım vardı halada ince ince devam ediyor hayra çıkar inşallah ,bize aşılamanın ertesi günü ilişki sonrası yasak dedi doktor bizde onu dinledik size ne dedi

X