Aşılama Aşılama yaptıranlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Çok doğru diyorsun 💐ama birbirimizin yaşadığı o karmaşık duyguların ne olduğunu çok iyi anlıyoruz aynı şeyleri yasadigimiz için,çok üzüldüm tez zamanda olur inşallah canim 🤲🤗
Amin canım inşallah burası o yüzden çok güzel bir site birbirini tanımayan ama derdi aynı olan insalarız en iyi biz anlarız birbirimizi ve yine tanımadığımız insalara dualar ve teselliler verebiliyoruz o yüzden çok seviyorum burayı. Dualarım seninle inşallah güzel sonuçlar alır ve burdan güzel haberler veririz birbirimize 🤲🏻😊🥰

Fitil falan kullanıyomuydun kuzum benimde 12 günüm ama dün kan verdim negatif testte pozitif yükselmez artk heralde vajinal kasılma varmı bide sende kasık ağrısı bugün regl günmdğ benim
Merhaba canım benimde 11 . Günüm 6 şubatta adet olmuştum 23 şubatta aşılamam oldu bugün adet olacakmışım gibi belim ve bacaklarımda ağrı ve vajinal kasılma oldu test yaptım negatif Çarşamba günü kan verecem inşallah adet olmam allahım inşallah bebeğim benimledir amin🙏

Merhaba canım benimde 11 . Günüm 6 şubatta adet olmuştum 23 şubatta aşılamam oldu bugün adet olacakmışım gibi belim ve bacaklarımda ağrı ve vajinal kasılma oldu test yaptım negatif Çarşamba günü kan verecem inşallah adet olmam allahım inşallah bebeğim benimledir amin🙏
Kuzum aynı bende aynısını yaşıyorum 6 şubatta olmuştm adet 22sinde aşılamam oldu ağrım var adet gibi aynıyız senle

Amin canım inşallah burası o yüzden çok güzel bir site birbirini tanımayan ama derdi aynı olan insalarız en iyi biz anlarız birbirimizi ve yine tanımadığımız insalara dualar ve teselliler verebiliyoruz o yüzden çok seviyorum burayı. Dualarım seninle inşallah güzel sonuçlar alır ve burdan güzel haberler veririz birbirimize 🤲🏻😊🥰
Bencede çok güzel bı site , aminnn Allah razı olsun canım inşallah inşallah 🤲❤️🤗

Merhaba çok şükür dün hayrlı sonucu aldık.sizde test yaptınız mı isallah hayırlı haberi alirsiniz
Cok cok sevindim gözleriniz aydın canım benim 11 Mart adet başlangıcı ama ben gecikme olursa bi kaç gün geçsin öyle yaparım hep negatifleri görmekten üzülüyorum çünkü

Merhaba çok şükür dün hayrlı sonucu aldık.sizde test yaptınız mı isallah hayırlı haberi alirsiniz
Hayırlı olsun canım sağlıklı kucağına alırsın inşallah dün 11 günümde evde test yaptım negatif çıktı adet olmazsam Çarşamba kan verecem kasık bel bacak agrım var sanki adet olacam senin ne gibi belirtilerin vardı

Cok cok sevindim gözleriniz aydın canım benim 11 Mart adet başlangıcı ama ben gecikme olursa bi kaç gün geçsin öyle yaparım hep negatifleri görmekten üzülüyorum çünkü
Çok teşekkür ederim rabbim sanada yasatsin Benimde 2 tane başarısız asilamam var idrardaki çift çizgiye inanamadim bu son hakkimdi umudumun bittiği yerde .bizim için mucize gibi oldu yrn kan vermeye gidicrm tekrar isallah değerim sağlıklı yükselmiştir

Hayırlı olsun canım sağlıklı kucağına alırsın inşallah dün 11 günümde evde test yaptım negatif çıktı adet olmazsam Çarşamba kan verecem kasık bel bacak agrım var sanki adet olacam senin ne gibi belirtilerin vardı
Amin rabbim isteyen herkese nasip etsin benim 2 tane basarisiz asilamam vardi.15. günde test yaptım diğerlerinden farkı göğüslerim hep ağrıdı akintim hiç durmadı ve adete 3 gün kala kasıklarım çok ağrıdı adet ağrısıyla aynıydı

Benim de 3. Günüm bugün 1 yumurta gelişmişti 18 mm inşallah hayırlı sonucu alırız pek ümidim yok ama tek yumurta diye bakalım ..
kızlar bide sizdeyse aşılama işlemi bittiğinde böyle dışarıya akar gibi oldu mu ?

X