Aşılama Aşılama yaptıranlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Evet canım doktorumuzu değiştirdik,folik asit uzun zamandır kullanıyorum eşimde ilaç kullanıyor keçi boynuzu çakşır tüketiyor biraz ise yaramış , teşekkür ederim ilgin için 😍aynen öyle herşey nasip demekki bizimde burda bununla sınavımız var Rabbim nezaman nasip ederse ozaman olucak ,amh sıfır olup üstüne bir spermle hamile kalanlar var mucize bizide bulucak ben inanıyorum sende inancını kaybetme 🤲
Rica ederım canım ne demek 😊
Haklısın bahsettıgın konuda cok dogru... bır sperm bır yumurta ıle hamıle kalan cok var Allah bekletıyorsa guzellestırıyordur herseyde bır hayır vardır bız goremıyoruz geleceğı Allah görüyor hayırlısıyla isteyen herkese nasip etsin 🥰

Rica ederım canım ne demek 😊
Haklısın bahsettıgın konuda cok dogru... bır sperm bır yumurta ıle hamıle kalan cok var Allah bekletıyorsa guzellestırıyordur herseyde bır hayır vardır bız goremıyoruz geleceğı Allah görüyor hayırlısıyla isteyen herkese nasip etsin 🥰
Amin hepimize etsin🥰

Merhaba benim üç yumurtam olusmustu ikisi 18 biri 22 olmak üzere eşimin hareketliliği yıkama sonrası %74 sperm sayısı 48 milyondu .Dün yani 24 şubatta aşılama yapıldı şuan beklemekteyim. Bugün adet olacakmış gibi ağrım var daha önce yaptıranlar var mı değerler nasıl sizce ? Eşimde ve bende hiçbir sorun yok sebepsiz interfelite dediydi doktor
Çok merak ettim tuttu mu aşılamanız sonuç ney? Benimde sebepsiz infertilite durumum. Adet olmayı beklyrm doktorum Nisan ayında aşılama yapacak büyük ihtimal 🤔merak ettim sizi?

Merhaba bende 20subat yaptırdım bizimde sebebsiz interfelite aşılama değerleriniz gayet güzel isallah güzel sonuçlar alırız
Ayy sizi de merak ettim sonuç belli oldu mu benim de sebepsiz interfelite sorunum. Bu ay aşılama önerdi doktorum bakalım. Adetimi bekliyorm inşlh sizler umut olursunuz bana 🙏🏻

Ben Diyarbakır’da tüp bebek merkezinde mikroçipli aşılama oldum 3 yumurtam olmuştu kontrole gittiğim gün biri 15 ml digerleri 14 ml olmuştu doktor 4 gün daha ilaçları kullan sonra gel aşılama yapacaz dedi gitmeden 36 saat önce çatlatma iğnemi göbekten yaptım aşılama günü yumurtalarımın kaç ml olduğunu söylemedim doktorda söylemedi belki çatladıkları için söylememiştir
Sonuç nedir ? Nerede yaptırdınız

Çok merak ettim tuttu mu aşılamanız sonuç ney? Benimde sebepsiz infertilite durumum. Adet olmayı beklyrm doktorum Nisan ayında aşılama yapacak büyük ihtimal 🤔merak ettim sizi?
Tutmadı.Bugün doktora gittim normal yolla gebe kalmaya engel hiçbir durum yok bu ay ara verdik önümüzdeki ay tekrar aşılama deneyecem bakalım nasip 🙏 sebepsiz infertelite benimde değerlerimiz gayet iyi Rabbim nasip edecek demek ki.

Tutmadı.Bugün doktora gittim normal yolla gebe kalmaya engel hiçbir durum yok bu ay ara verdik önümüzdeki ay tekrar aşılama deneyecem bakalım nasip 🙏 sebepsiz infertelite benimde değerlerimiz gayet iyi Rabbim nasip edecek demek ki.
Bu ay da ben denicem bendede hiçbir şey yok ama işte olamayınca olmuyor. 🤔Benim arkadaşım da 1 kere yaptı 6 ay sonra hamiş kaldı inşallah bizede nasip olur böyle 🙏🏻🙏🏻

X