Aşılama Aşılama yaptıranlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım bende seninle aynı durumdayım 2 yillik evliyim çocuk istiyoruz ama olmadı hiç benim herşeyim normal esimde varikosel başlangıcı varmış derece 1 bu yüzden olmuyo olabilir mi
Evet canım aynı sekilde ama canını sıkma bu nedenden olunca asılama hemen tutuyor git yaptır ilkinde tuttu benim şükür hamileyim suan normal olmuyor malesef

Hayırlı olsun çok sevindim ,benim ilki tutmadı sizde neler yaptılar
Gonal f iğne yaptım daha sonra otriville catlatma iğnesi verdi 36 saat sonra hastanede işlem yapıldı yarım saat yattım . Eşimin toplam spermi 200 milyon aşılama esnasında ki spermi 15 milyon kalmıstı yıkandıktan sonra . Hareketlilik de Yuzde yuz olmustu tuttu. Aşılamadan sonra yatim tutsun deme normal hayatına devam et ve hiç dusunme ben oyle yapmaya calıstım allah nasip etti şükürler olsun. Darısı basına olsun yavrunu saglıkla kucagına alırsın insallah

Gonal f iğne yaptım daha sonra otriville catlatma iğnesi verdi 36 saat sonra hastanede işlem yapıldı yarım saat yattım . Eşimin toplam spermi 200 milyon aşılama esnasında ki spermi 15 milyon kalmıstı yıkandıktan sonra . Hareketlilik de Yuzde yuz olmustu tuttu. Aşılamadan sonra yatim tutsun deme normal hayatına devam et ve hiç dusunme ben oyle yapmaya calıstım allah nasip etti şükürler olsun. Darısı basına olsun yavrunu saglıkla kucagına alırsın insallah
Aminnn Allah razı olsun inşallah ,sizde sağlıkla kucağınıza alın bebeginizi ,insan kendisi için çok istesede kendi ile aynı şeyleri yaşayan insanlarin mutluluğu cidden kendi mutluluğu oluyor çok sevindim😍🤗💕

Ben baya okudum tek yumurtası olan yaptıran. Ama önemli olan kaliteli olması. Doktorun kalitesiz olsaydı yapmazdı bence. Benım 6 yumurta oldu bende kist olur diye korkuyorum
Merhaba bende bu ay femara kullandım 5 yumurtam oluştu bende sizin gibi kist olacak diye korkuyorum çatlatma iğneside vermedi kendileri çatlar diye siz ne durumdasınız ?

Çok teşekkür ederim 3.asilamamdi fakat busefer özel hastanede değil tüp bebek merkezinde yaptırdım herşey çok fark ediyor özel hastanelere benim gibi boşuna para kaptirmayin
Hangi şehirde yaptırdınız merak ettim allahım sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inş özelle tüp bebek arasında ne gibi fark gördünüz bende tüp bebek merkezinde başladım geçen ay hgs çekildi bugün adet oldum ptesi dr gideceğim aşıma için allahım isteyen herkese nasip etsin inş

X