Aşılama Aşılama yaptıranlara umut olsun diye🌺

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Evet sırayla ilerliyor doktorlar ama ben mesela forumlarda okuyorum 6 ay klomen kullanan var. Buda bana fazla geliyor açıkcası zaman kaybı
Merhaba canım bende yarın yumurta çatlama iğnesi kullanip cuma aşılama yapilacak doktorum banada bi sıkıntı yok dedi bence nirmal yolla hamile kalmayi deneyelim once dedi ama zamanim yok diyosan asilamada yaparız sen nasil istersen oyle yapalim dedi tabi ben 2.5 yıl bekledigim için hemen olsun istiorm artik negatif olursa cok uzulcem belki ama ne yapayim denemeye değer

Merhaba arkadaşlar, iki kere femara ve çatlama iğnesi kullandim olmadi bu ay aşılama denicem ilk defa, tavsiye ve onerilerinizi paylaşır mısınız rica etsem. Nelere dikkat edeyim ne olur ne olmaz
Eşimde herhangi bir sorun yok bende pcos var, iki kere 19 mm ve 15 mm yumurta oldu igneyle tutmadı şimdi aşılama yapalim dedi doktor adeti bekliyorum

Canım 20 ye yakın yumurta ile aşılama mı yapıldı yanlış anlamadım demi ben ? Normalde doktorlar 3 yumurta üstünde gelişince iptal ediyorlar aşılamayı nerede yaptırdın sen
Evet canım doktorda dedi fazla oluşmuş yumurtan diye 20ye yakın yumurta var dedi iptal etmedi asilamami.. Antalyada vitale Hastanesi'nde yapıldı. İkizden çok korktum yarım rahimli oldugum için şuan 5+3 günlük dün gittim doktora gittim kesem oluşmuş ama 10gune kalp sesini anca duyarız dedi doktorum . İnşallah vardır bebeğim kimyasal ve dış gebelik korkum bitti. Şimdi boş gebelik korkum var. İnşallah bı sorun olmaz

Merhaba. Ben bu ay femara kullanarak aşılama yaptırdım dün. Bugün ikinci günüm. İğne maliyetli şu an için gerek yok dedi bana doktor. 4-5 bin tutar dedi. Bizim için sorun yoktu ama klomenden de güzel cevap almıştık. Femara daha etkiliymiş. Ama bu yorumunuzu okuyunca moralim bozuldu şimdi bu arada bir yumurtam oluştu 20 mm. Lütfen dua edin bana

Merhaba
İnşallah olumlu sonuçlar alırsınız. Bende dün yaptırdım aşılamamı. 14 Aralık da. 29 u adet günüm hemde 15. güne denk geliyo o gğne kadar beklemeyi düşünüyorum kısmetse pozitifi görürüz inşallah. Dünden beri dualar okuyorum durmadan. Yetersiz kaldığımı hissediyorum her an dua olmalıymış gibi dilimde. Benimde bir sürü negatif sonucum var 3.5 yıllık evliyim. 3 yıldır istiyorum ama hiç hamile kalamadım. Bende de eşimde de bi sorun yok. Bütün bunlar yetersiz alırsa ki inşallah kalmaz sonu tüp bebek ama onu yaptırmadan önce ara vermeyi düşünüyorum en az bi 4-5 ay. O kadar yoruldum ki umut etmekten korkar oldum artık

Öyle mi oldu umudunuzu kırmış olmak istemem klomen veya femara bu haplarla hamile kalan hatta çoğul gebelik yaşayanlar var ama sanki internette okuduklarimda kullanan beş kişiden biri hamile kalıyor gibi geldi. Bide biz takip edemedik yumurtaları onun da etkisi oldu. Ama gonal f gerçekten çok etkili tüp bebekde de kullanılıyor aslinda iğne maliyeti SGK olduğu için 380 mi neydi benim. Çok da değil aslında ama bu hapları hiç denemediysen denemeni istemistir çok var aşılaması tutan bu ilaçlarla da. Bı kere aşılama olasılığı artırıyor öyle düşün. Yumurtan mükemmel bence maşallah güzel haberleri olsun inşallah canım

Merhaba inşallah alırız güzel sonuçlar bende eğer tutmazsa bu ay yumurta catlatma denicem sadece oda olmazsa tekrar aşılama oda olmazsa tüp bebek artık su gunler gecsede hemen test yapsam die sabirsizlaniyorum yoksa herşeyi hamilemiyim acabaya yoruyorum hakkimizda hayirlisi olsun ya Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah canım

İnşallah. Ben beklemeyi düşünüyorum hayal kırıklığı yaşamamak için.. zaten 15. günüm adet tarihime denk geliyor o gün olmazsam test yapıcam inşallah tutar sevinçli haberler vermek nasip olur

Bilmiyorum bana 4-5 bin tutar ilk etapta femara deneyelim dedi doktorum. Zaten klomenlede güzel yumurtalar elde ediyoduk. Her iki tarafta 18-20 mm oluşuyodu mutlaka. Umutluyum ben bilemiyorum en iyisini Rabbim bilir dualarınızı eksik etmeyin hamilesiniz kabul olur belki

İnşallah. Ben beklemeyi düşünüyorum hayal kırıklığı yaşamamak için.. zaten 15. günüm adet tarihime denk geliyor o gün olmazsam test yapıcam inşallah tutar sevinçli haberler vermek nasip olur
Ya bende adet düzensizliği var bide ilaçla oluyorum anca adet 14 gun sonra yapcam 20 gun sonrada ilac icerim artik

Ya bende adet düzensizliği var bide ilaçla oluyorum anca adet 14 gun sonra yapcam 20 gun sonrada ilac icerim artik
Aşılama da düzensiz olmazsın ilaçlar düzene sokuyor adeti ama beklemekte fayda var tabiki. Her negatif sonuç ayrı bir hüsran .. seninle aramızda 3-4 gün var galiba. İnşallah güzel haberlerle gelir umut oluruz herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…