Aşılama Aşılama yaptıranlara umut olsun diye🌺

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Aşılama igne ilemi oluyor cok aciyormu bu arada saglikla kucaginiza alin insallah sadece ilk yaziyi okudum ben .
Teşekkürler canım amin inşallah rabbim hepimize sağlıkla dogurmayi nasip etsin Hiç acı duymuyorsun şırınga gibi düşün kataterle yumurtana yakın bir yere bırakılıyor spermler

Allah yüreğin gibi hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah, sağlıkla. Nasolsa oldu diye çekip gitmemişsin. Ben de dün ilk asilamami oldum, yaşım 38, amh 2.00, 12 gün 50 ml gonal f ardından ovitrel kullandım, şimdide progestan hormon fitil başladım. Cahillik bir yandan, yanlış yönlendirmeler bir yandan, hastane ilgisizlikleri bir yandan, covid bir yandan yaş oldu 38, Allah hepimize hayırlar nasip etsin. Sağ ol var ol

Aşılama igne ilemi oluyor cok aciyormu bu arada saglikla kucaginiza alin insallah sadece ilk yaziyi okudum ben .
Aşılama, önce yumurta geliştirilip eşinden alınan spermin rahim ağzın bir aletle tutulup uzun bir şırınga ile içine bırakılması. Anladığım kadarı ile kişiden kişiye değişiyor, ben kkarnımda ciddi basınç hissettim, ama 5 dakika sürüyor, dayanilamayacak bir acı yok merak etme

Tesekkurler

bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı renkte de akıntım var

Daha ben de ilk aşılamamin 4.günündeyim, ama arastirdiklarima bakarak kan testinin daha güvenilir olduğunu anladım. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

Aşılamadan sonra kasık bel ağrınız ne zaman ve ne zamana kadar devam etti

Amiin inşallah canım rabbim herkese hayirlisiyla sağlıklı bebekler nasıl etsin Yazalı baya olmuş şuan ne durumdasın inşallah tutmuştur ayrıca yaşının nesi varmış neler duyuyoruz burda dualarım seninle rabbim inşallah hayırlı haberler aldırsın canım

Benim ağrılarım aşılamadan 2. gün sonra başladı 8 gün sürdü ve şimdi hiç bi şekilde ağrım yok
Belirtiler farklılık gösterebilir canım kimseyle karşılaştırma biliyorum çok zor beklemesi ama sabırla bekle 13-14.gunu kan testi yaptır en guzeli

Peki tutunma kanamanız oldu mu kaç gün sonra oldu
Benim aşılama olduğu gün kanamam oldu canım baya hemde. Aşılama yapıldıktan sonra kesildi birden. Ama sonra bat gelince kahverengi lekelenme oldu ve 5-8.hafta arası hep devam etti progestan kullandım kesildi

Çok teşekkürler Allah tüm bekleyenlere hayırlı yazılar yazsın bugün tam 1 hafta oldu. Geçen gün hafif kanamam oldu Çok korktum. Bugün de önce rahimde bir batma, adet sancısı gibi ağrı ama saniyelik, çok kısa. Sonra tuvalete gittiğimde peceteye 1,2 damla kan geldi. Hayırlısı, inşallah hayırlı alametlerdir

İnşallah hayırlısı olsun canım bende de adet sancısı gibi olmuştu güzel haberler ver inşallah bize

Meraba özelde mi aşılama yaptırdınız acaba

Canım üstunden cok gecmis ama durumun ne ? İnsallah bebegini kucagina almissindir. Bende 75 olarak kullandim toplam 6 gun ve 9. Gunde asilama yaptilar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…