Aşılama Aşılama yaptıranlara umut olsun diye🌺

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
O günler gelecek canım ben canı gönülden inanıyor dualarım seninle

Evet sırayla ilerliyor doktorlar ama ben mesela forumlarda okuyorum 6 ay klomen kullanan var. Buda bana fazla geliyor açıkcası zaman kaybı gibi
Merhabalar. 6 ay kliman kullanmak gerçekten fazla,zaman kaybı bi yana birde bende kiste sebep oldu. 2 senedir bebek sahibi olamıyoruz ve bir sebep bulamıyorlar. Doktora gider gitmez klomen başlattı 6 ay sürekli kullandım itiraz etmeme rağmen dinlemedi. 3 kere de catlatma iğnesi. Sonuç alamayınca rahim filmi çektirdi o da temiz cıktı. Aşılama istedim yapmayı kabul etmedi,klomen tarzı başka bir ilaç tedavisine başlamak istedi ama o an bıraktım tedaviyi. 4-5 ay ara verdim. Doktor degistirdim ve bana boşa zaman kaybettiğini,gereksiz yere ve fazla ilaçtan yumurtaliklarimda kist oluştuğunu söyledi. Şu an doğum kontrol hapiyla kistten kurtulmaya çalışıyorum. Maddi açısından gectim de psikolojim açıdan çok yıprandık gerçekten. Bu ay kistten kurtulursam aşılama yapacaklar Herşeyin hayırlısı ama doktorunuzu sakın şansa bırakmayın kızlar. Iyi araştırın bizim düştüğümüz hatalara düşmeyin

Kıyamam ya aynı durumdaymisiz canım
Malesef bu ilaçlar mahvediyor dengemizi. Bence klomen femara hiç etkili değil milyon tane satiyorlar her yıl ama kaç kişinin gebeliği tutuyor resmen bir tuzak bence. Gerçi hepsi aynı ama gonal f biraz daha farklı ve etkili bence. İnşallah kistlerden kurtuluruz ben hamile kaldım yine de kistim kaldı.

Sonu mutlu bitmiş çok sevindim,sağlıkla mutlulukla büyüt bebeğini darısı bana insaallah. Ilk tedavi acemiligimize geliyor hiçbirşey bilmiyoruz doktor ne derse kabul ediyoruz. Sonradan öğreniyoruz herseyi ama yaşanılan zorluklar yanımıza kâr kalıyor maalesef. Rabbim aratmasın kimseye gerçekten çok yıpratıcı bi süreç

Teşekkürler canım inşallah Rabbim herkese nasip etsin aynen öyle insan yaşamam dediği şeyleri yaşıyor ama sonucuna değiyor

Evet ben 2ay kullandım doktorum zaten sonra aşılama yaptı kendi söyledi. Sizinki neden o kadar diretmiş anlamadım tuhaf gerçekten

Ya maşallah canim rabbim nasip etsin kucağına almayı insallah bana da dua et lütfen rabbim nasip etsin herkeseee bizede. Cok duygulandım okurken hayirli haberlerini aliriz inşallah

Öncelikle gebeliğiniz hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın. İki yumrtanız varmış gebelik tek mi acaba? Birde sıkıntı neydi

Merhaba peki hamile olmadan oncede adet olucak gibi kasik agriniz varmıydı bende asilama oldum bugün 12. Günum karnim cok agriyo ve belim

Öncelikle gebeliğiniz hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın. İki yumrtanız varmış gebelik tek mi acaba? Birde sıkıntı neydi
Teşekkürler canım tek yumurta döllenmiş şuan bir kese bir bebek yani diğerleri kist oldu. Yukarıda yazdım aslında bizim sıkıntımız yoktu Açıklanamayan infertilite deniyor

Merhaba peki hamile olmadan oncede adet olucak gibi kasik agriniz varmıydı bende asilama oldum bugün 12. Günum karnim cok agriyo ve belim
Adet ağrısının aynısı zaten canım ben ağladım adet oluyorum diye. Hadi inşallah tutmuştur seninkisi de Rabbim yüzünüze baksın

Bende aşılamayla hamile kalıp yavrusunu kucagina alan 80 günlük taze anneyim..rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Ayy rabbim sağlıkla analı babali büyütmeyi nasip etsin canım çok sevindim ne güzel böyle şeyler duymak ilk aylarda lekelenmen olmuş muydu peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…