Aşılama Aşılama yaptıranlara umut olsun diye🌺

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İnşallah canım hadi bakalım sağlıklı gebelikler akıllı bebisler inşallah 🤗🌸
Merhaba ben size birşey sormak istiyorum ben aşılama yaptığım hastaneye devam etmiyorum baska doktora gittim dun kontrolüm vardı asilamami 11 aralikta oldum 4 haftalik falan hamileyim dedim son adet tarihim 25 kasim onu sordu dedi asilamaya gore degil adet tarihine gore bakalir sen 7 haftalik hamilesin dedi aklım karıştı neys göre hesaplicaz ☹️

Merhaba ben size birşey sormak istiyorum ben aşılama yaptığım hastaneye devam etmiyorum baska doktora gittim dun kontrolüm vardı asilamami 11 aralikta oldum 4 haftalik falan hamileyim dedim son adet tarihim 25 kasim onu sordu dedi asilamaya gore degil adet tarihine gore bakalir sen 7 haftalik hamilesin dedi aklım karıştı neys göre hesaplicaz ☹️
Son adet tarihine göre hesaplaniyormus canım ben de sen gibi zannediyordum. Son adet tarihi önemli. Ve tabiki bebeğin usgdeki görüntüsü belki şuan kese görünür sadece kesen hangi hafta ile uyumluysa ona göre hesaplarlar🙏

Normal gebeliklerde adet bitimninden itibaren sayıyorlar doktorlar aşılamada normal gebelik gibi olduğu için ondan öyle demiştir

hayırlı olsun inşallah yardımcı olması açısından belirtilerin neydi test gününe kadar neler yaşadın yazabilir misin benim 9. günüm olasına rağmen negatif çıktı ama bir başkasına umut olur belki🙏😊
9 gün daha erken Canım idrar testinde eğer idrar tesri yaptıysan benim belirtim yok adet olcak gibiyim adetten önce ne yaşadıysam onu yaşıyorum valla şuan umutsuzum açıkcası😞

hayırlı olsun öncelikle😊döllenmenin hangi gün olduğu bilinemediği için son adet tarihi baz alınır sağlıkla kucağına alırsın inşallah ilk aşılamanmıydı belirtilerin neler oldu😊süreci yaşayanlara da anlatarak yardımcı olurmusun😊

K
yani hafif hafif kasık ağrılarım acılarım oldu 7 günde de aşırı bel ağrısı ve kasık ağrısı oldu bugün 9.günüm idrar testi yaptım negatif ilaçların etkisiymiş sanırım çok ümitliydim ama olmadı😪hayırlısı
Daha. Erken idrar testinde kanda bile çıkmaz belki şimdi 14 gün sonra kesin sonuç alırsın

K

Daha. Erken idrar testinde kanda bile çıkmaz belki şimdi 14 gün sonra kesin sonuç alırsın
ne bilim 9.günde silik çıkanları okuyunca heveslendim ama yerle bir oldum😪az bi umudum vardı daha doğrusu 7.gün o kadar sancım ve bel ağrım oldu ki kesin tuttu yerleşiyodur dedim doktorda tutarsa 6.günden sonra yerleşme olur demişti ama bütün hayallerim suya düştü hayırlısı neyse o olsun bakalım bidaha da düşünmüyorum denemeyi yine her ihtimale karsı sonra da yapıcam test adet olmazsam bakalım

yani hafif hafif kasık ağrılarım acılarım oldu 7 günde de aşırı bel ağrısı ve kasık ağrısı oldu bugün 9.günüm idrar testi yaptım negatif ilaçların etkisiymiş sanırım çok ümitliydim ama olmadı😪hayırlısı
Bende de bulantı dahil tüm belirtiler oldu, ama ilaçların yan etkisiymiş.

ne bilim 9.günde silik çıkanları okuyunca heveslendim ama yerle bir oldum😪az bi umudum vardı daha doğrusu 7.gün o kadar sancım ve bel ağrım oldu ki kesin tuttu yerleşiyodur dedim doktorda tutarsa 6.günden sonra yerleşme olur demişti ama bütün hayallerim suya düştü hayırlısı neyse o olsun bakalım bidaha da düşünmüyorum denemeyi yine her ihtimale karsı sonra da yapıcam test adet olmazsam bakalım
Hiç üzülme hayırlısını dile Daha zamanı değilmiş deriz olmazsa napalım biz elimizden geldiğini yaptık gerisi takdiri ilahi 🥰

X