Aşılama

Baede

En büyük duamdin!!🙏🙏🙏
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
1.632
918
28
Merhaba hanımlar Klomen den çatlama iğnesinden ve hsg den sonra aşılama yapmaya karar verdik. Aşılama da gebelik şansı ne kadar yüksek daha önce hiç yaptırmadım ve size sormak istedim. Basari şansı nekadar pkos olup da ilk aşılama da hamile kalan arkadaşlar varmı? Düşüncelerinizi ve önerilerinizi merak ediyorum. Bu arada aşılama süreci bugün başladı.

Ben aşılamanın ilişkiden pek farkı olduğunu düşünmüyorum. Çok arkadaş var ama kalan hayırlısı olsun

İlk aşılama da ikizlerim oldu şuan 3 yaşındalar umut olsun 😊 benimle aynı zamanda yaptıran bir arkadaşımın da ikizleri var. Birinin de tek
Allah bağışlasın canım Inşallah benim surecimde olumlu geçer ve mutlu haberi alırım

Merhaba hanımlar Klomen den çatlama iğnesinden ve hsg den sonra aşılama yapmaya karar verdik. Aşılama da gebelik şansı ne kadar yüksek daha önce hiç yaptırmadım ve size sormak istedim. Basari şansı nekadar pkos olup da ilk aşılama da hamile kalan arkadaşlar varmı? Düşüncelerinizi ve önerilerinizi merak ediyorum. Bu arada aşılama süreci bugün başladı.
Merhaba canım ben 2017 de ilk asilama mi oldum 3 yaşında bi oğlum var çok şükür bugünde 2.asilama mi oldum 8 şubatta test yapicam inşallah buda tutar. Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin 🤲

Merhaba canım ben 2017 de ilk asilama mi oldum 3 yaşında bi oğlum var çok şükür bugünde 2.asilama mi oldum 8 şubatta test yapicam inşallah buda tutar. Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin 🤲
Inşallah canım hayırlısıyla inşallah

İlk aşılama da ikizlerim oldu şuan 3 yaşındalar umut olsun 😊 benimle aynı zamanda yaptıran bir arkadaşımın da ikizleri var. Birinin de tek bebeği oldu
Merhaba Allah sağlıklarını arttırsın.😇ben de birşey sormak istiyorum.aşılama ile oldu gebeliğiniz peki eşinizde ya da sizde sağlık problemi var mıydı mesela bizde bir sıkıntı yok ama olmadı bir senedir aşılama yaptırcaz şubatta o yüzden merak ediyorum

Merhaba Allah sağlıklarını arttırsın.😇ben de birşey sormak istiyorum.aşılama ile oldu gebeliğiniz peki eşinizde ya da sizde sağlık problemi var mıydı mesela bizde bir sıkıntı yok ama olmadı bir senedir aşılama yaptırcaz şubatta o yüzden merak ediyorum
Pko var bende. Eşimin de sperm sayısı 18 milyonlardaydı

İlk aşılama da ikizlerim oldu şuan 3 yaşındalar umut olsun 😊 benimle aynı zamanda yaptıran bir arkadaşımın da ikizleri var. Birinin de tek bebeği oldu
Canım asılamanı nerde yaptırdın problem neydi bende bıdahakı ay yaptıracağım sebebsz infertilite dıyır dokotr bize ama korkuyorum olmaz diye

Canım asılamanı nerde yaptırdın problem neydi bende bıdahakı ay yaptıracağım sebebsz infertilite dıyır dokotr bize ama korkuyorum olmaz diye
Devlet hastanesinde yaptırdım. Pko vardı bende eşimin sperm sayısı da 18 milyonlardaydı az mı çok mu bilmiyorum onu

Bende dün aşılamaya başladım bugün aşılamayla hamile kalan 2 arkadaşımın haberini aldım bizede nasip olur inşallah
Inşallah benim de yarın yumurta kontrolüm var 2 sinde yada 3 de aşılama olcak inşallah hepimiz hayırlı haberler alırız

Aşılama süreci nasil oluyor. Adetin 2.3.4 günleri gel dedi doktor bana ne yapicak acaba 🙏 inşallah güzel haber alırsın 💜
Adetin 3.günü iğnelere başladım yumurta geliştirici kullanıyorsun yumurtalar belli olgunluğa gelince çatlatma iğnesi vuruluyorsun o iğneden 36 saat sonra eşinden aldıkları spermden kaliteli olan bi tane seçip yumurtaya koyuyorlar ince bi iğne yardımıyla inşallah canım hepimiz güzel sonuçlar alırız

X