Aşılama

Bakalım canım ayın ikisinde test verecem sonuç güzel çıkar inşallah sonra olmazsa bende çektirmek isteyim o zaman
Yaaaaa bende 1 verecem hafî inşallah ilimizdir güzel şeyler yazarız buraya sende hiç bir ağrı falan filan iğne etkileri varmı canım

Aynen canım hayırlısı benimkide öyle ama bazen sensoylemeden yapmıyorlar işi şansa bırakıyorlar tedavinin ilk başlarında istiyorlar hsg yi istersen gidince sende doktoruna danış
Hsg cektirenlerde problem yoksa eğer 2 ay içinde hamile kalabilirsiniz demişti doktorum genelde öyleymiş benim eşim yurt dışında olduğu için ben aşılama denedim bu ikinci aşılamam bakalım umarım tutar hepimizin ki

Yaaaaa bende 1 verecem hafî inşallah ilimizdir güzel şeyler yazarız buraya sende hiç bir ağrı falan filan iğne etkileri varmı canım
Amin inşallah canım bende hiç bir ağrı sızı bişey yok bende tutmadı diye ondan korkuyorum sende var mı

Hsg cektirenlerde problem yoksa eğer 2 ay içinde hamile kalabilirsiniz demişti doktorum genelde öyleymiş benim eşim yurt dışında olduğu için ben aşılama denedim bu ikinci aşılamam bakalım umarım tutar hepimizin ki
Yok canım alakası yok hsg çektim normaldi benim hala olmadı tabi eşimin değerleri iyi degil ondan olabilir

Yok canım alakası yok hsg çektim normaldi benim hala olmadı tabi eşimin değerleri iyi degil ondan olabilir
Canım bu durum sebepsiz inferlitede oluyor Muş zaten iki tarafta da sorun olmayanlarda valla bilmiyorum ki gerçi Hersey Allah tan herseyinde hayırlısı

Amin inşallah canım bende hiç bir ağrı sızı bişey yok bende tutmadı diye ondan korkuyorum sende var mı
Cidden mi bende de hiç belirtti yok iştah açılması harıcınden başka bende senin gibi düşünmüyor değilim 😢😔ama ilkinde çok ağrım olmuştu tutmamıstı

Canım bu durum sebepsiz inferlitede oluyor Muş zaten iki tarafta da sorun olmayanlarda valla bilmiyorum ki gerçi Hersey Allah tan herseyinde hayırlısı
Aynen canım hayırlısı Vala artık olsunda ne olacaksa olsun diyoruz yıpratıcı süreçler bu süreçler

Aynen canım hayırlısı Vala artık olsunda ne olacaksa olsun diyoruz yıpratıcı süreçler bu süreçler
Psikolojik olarak çok yıprandım ben eşimde yurt dışında çalışıyor anca buraya geldiğinde bu işlemleri yaptıra biliyorum Buda daha da çok yıpratıyor beni

Ben de çok zor bir hsg dönemi geçirdim canım. Korkulu rüyam oldu resmen. Aşılamadan bile korkuyorum o ilk başta yerleştirdikleri cihaz mahvetmişti beni
Benimde hsg cok kolay geçti anestezi olmadan ama doktoru çok araştırdım ve sehirdıalarından hsg için gelenler çok fazlaydı sadece hsg çekimi yapıyor doktor ve asla acı hisseden olmamıştı araştırmalarımda benimde ikinci aşılamam resmen eziyet oldu

Ben de çok zor bir hsg dönemi geçirdim canım. Korkulu rüyam oldu resmen. Aşılamadan bile korkuyorum o ilk başta yerleştirdikleri cihaz mahvetmişti beni
Cihazi ben hisstmedimde ilaci cokmu hizli verdi me yapdiysa ilac verilme aninda oluyodum resmen

X