Aşılamada tek yumurta ile gebelik

Merhaba öncelikle inşallah Allah hayırlısıyla sağlıkla kolaylıkla gebe kalmayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 benimde sağ tarafta tek yumurtam vardı son muanede 19 mm di ama soldada vardı küçük söyle ki doktorlar hepsını göremiyor yumurtaların hatta sonradan birden öne geçen yumurtalar oluyor ondan umudunu kaybetme 😊 bende dün aşılama oldum ilk defa ama umudum hiç yok sperm sonucumuz cok kötü cıktı belki bi umut olur ama hiç inancım yok maalesef
Sperm sonucunuz ne çıktı acaba bizdedir düşüktü aşılama yapıcaz bu ay

Sperm sonucunuz ne çıktı acaba bizdedir düşüktü aşılama yapıcaz bu ay
Toplam sperm 47,5 milyon
Yıkama sonrası 3 milyon çıktı
Toplam ileri hareketli sperm 1 milyondu
İleri hareket %33
Yerinde hareket %11
Hareketsizlik % 56
Morfoloji 4
Ama benim o ay tutmadı aşılamam
Şuan gonal f le yumru büyütüyorum tekrar sperm örneği vermedik doktor gerek görmedi aşılama yapılacağı zaman öğreneceğim 🙄
Önceki alışmamam ekimde olmuştu nasip olmadı bende de pcos var ondan yumurta kalitemde cok iyi olmamış olabilir bi arkadaşım burdan 800 bin olması lazım sperm sayısı çipli aşılamayla gebe kaldı hatta oda pcostu nasip birazda stres yapmayın daha kötü etkileniyor bünyeniz

Tavsiyem keçi boynuzu tüketin herkes cok memnun bizde bi kavanoz bitirdik

Merhaba hanımlaaar🙂 bu ay aşılama yapılacak inşallah gonal f 450 den 75 ml ile başlandı bugün 8. Günüm iğnede. İlk kontrole gittğimde tek yumurta 10 mm dendi bugünki kontrolümde 14 mm olmuş ve hala tek yumurta devam ediyoruz.Doktorum çok güzel dedi ama çift yumurta ile ikiz hayallerim vardı☹️ Nasip tabi olsunda hayırlısıyla yeter ki🙂 aranızda aşılama olup tek yumurta ile güzel haberleri alanınız var mı ya da aşılama sürecinizden biraz bahseder misiniz rahatlamam açısından çarşamba günü tekrar kontrole gideceğim muhtemelen sonrasında çatlatma iğnesi yapılacak sonrasında sizde durumlar nasıl gelişti anlatır mısınız??
Merhaba doktorunuz İnositol de verdi mi size vitamin takviye yumurtalıklar için ? Vermediyse için bence artı omega 3. Desteği ve d vitamin önemli yumurtaları geliştirir çünkü Belkide yaptınız bilmiyorum ama sadece öneri ama gonal F kullanmışsınız keşke tüp bebek direk deneseydiniz daha sonuç hızlı olurdu yani tutma olasılığı da çok daha yüksek inşallah aşılamayla da tutar 🙏🏼 anladığım kadarıyla yumurtalarınız çok dirençli Full vitaminlenmeniz lazım avakado da folik asit bombası rahmi ve yumurtalıkları çok iyi destekliyor

Merhaba doktorunuz İnositol de verdi mi size vitamin takviye yumurtalıklar için ? Vermediyse için bence artı omega 3. Desteği ve d vitamin önemli yumurtaları geliştirir çünkü Belkide yaptınız bilmiyorum ama sadece öneri ama gonal F kullanmışsınız keşke tüp bebek direk deneseydiniz daha sonuç hızlı olurdu yani tutma olasılığı da çok daha yüksek inşallah aşılamayla da tutar 🙏🏼 anladığım kadarıyla yumurtalarınız çok dirençli Full vitaminlenmeniz lazım avakado da folik asit bombası rahmi ve yumurtalıkları çok iyi destekliyor
Malesef ikinciyi de oldum yine de olumlu sonuç almadım devlette yaptırdığım için tüp bebek için 3 kere aşılama şartı sunuluyor o sebeple yaptırıyorum bende vitaminlerim var kullanıyorum yediklerime de bu konuda dikkat ediyorum zaten ama bazen olmayınca olmuyor işte Rabbimin bir hikmeti vardır mutlaka

Malesef ikinciyi de oldum yine de olumlu sonuç almadım devlette yaptırdığım için tüp bebek için 3 kere aşılama şartı sunuluyor o sebeple yaptırıyorum bende vitaminlerim var kullanıyorum yediklerime de bu konuda dikkat ediyorum zaten ama bazen olmayınca olmuyor işte Rabbimin bir hikmeti vardır mutlaka
Hayırlısı olsun canım Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur 🙏🏼

X