Aşılaması tutanlar mayıs

serappp809

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
146
31
25
Selam kızlar bugün ilk aşılamamı oldum aşılama yaptırıp olumlu sonuc alanlar buraya belirtileri ve ne zaman öğrendiginizi yazabilir misiniz bekledigimiz bu süreçte belki sizin yazdıklarınızda moral buluruz💜🌸

Benim sadece sol kasıgımda hep aynı yere ara sıra kasılma gibi agrılar giriyor birde gaz sorunum var bilmiyorum beklemedeyim hala. Sizin varmı belirti

Ben de aşılama yaptım. 20 Mayısta siz bir belirti hissediyor musunuz?
Merhaba ben de 20 mayısta yaptırdım. Ama bugün adet sancısı gibi ağrılarım var avuç içim de iki gündür yanıyor sanırım olmadı bu ay. Umarım sizin pozitif olur🙏🏻 tarihimiz aynı olunca yazmak istedim 🙏🏻

Benimde beklenen adetim bugün ama dün biraz adet sancım oldu bende ümitsizlige kapıldım hala adet olmadım bekliyorum moralim cok bozuldu

Selam kızlar bugün ilk aşılamamı oldum aşılama yaptırıp olumlu sonuc alanlar buraya belirtileri ve ne zaman öğrendiginizi yazabilir misiniz bekledigimiz bu süreçte belki sizin yazdıklarınızda moral buluruz💜🌸
Merhaba. Yumurta rezervim düşüktü kanda AMH değerim 1.02 geldi
Benimde ilk aşılamam bugün 2. Günü.
İğneden mi yoksa spermin rahimdeki etkisi mi bilmiyorum ara sıra kasıkarımda hafif bir hassasiyet mevcut. Onun dışında göğüs ucum çok hassas.
Gonalf 112.5 dan her gün bir tane vurdum. Kontrole gittiğimde doktor yumurtamın bi tanesi 20 mm bir tanesi 16 mm diğer 13 mm idi. Onun dışındaki yumurtalar küçüktü zaten.
20mm-16mm olan dan ümitliyim kendi adıma.Şuan sadece progestoron kullanıyorum sabah akşam günde 2 kere , rahim içine ilerleterek koyulacak bir hap. Hapın etkisi mi bilmiyorum akıntım oluyor. Bebeğin tutunmasını sağlıyormuş sanırım tüp bebek veya aşılama da doktor öneriyor kullanmayı. 14 gün sonra test yaparsın demişti. Zateb regl süresine denk geliyor. Hayırlısı ise bekleyen herkesin olsun inşallah 🙏

İkinci aşılamamı olmuştum. Bugün 14. Gündü. Test negatif çıktı. Gün içinde lekelenmeler de başladı zaten. İkinci aşılamam da tutmadı yani. Tüp bebek sürecine başlıyorum. İnşallah sizler pozitif görürsünüz

Benimde ilk aşılamamdı 9. Günüm bugün. Reglim normalde bu gün baslaması lazim ama dünden beri adet sancsı cekiyorum benimde sonuc negatif sanırım daha adet olmadım ama olucam galiba bilmiyorum. İnsallah sizinde sonuçlarınız olumlu olur rabbim bekleyen herkese güzel haberler almayı nasip etsin… cok zor

X