Asiri kalkik burun...hayata küstüm..yardım

Benim bayaaaaaa düştü 😅 hatta şuan düsmesin diye dua ediyorum. Yani başta gercekten piskojim baya bozuldu. Hatta bu kadar kötü hissetigimi hiç hatırlamıyorum. Ama inanın değmiyor. Bu sürecin tadını çıkarın. Ben pişmanım o kadar stres ettiğime. Sadece bekleyin. Benim düşmesi 4 5 6 hafta buldu. Ama şuan eskisi burnum gibi oldu 😅 üzgünüm hatta.
önden delikleriniz düşmeyle daha da kapandı değil mi? bu arada burun ucu sertliğiniz nasıl ve düzgün nefes alıyor musunuz

önden delikleriniz düşmeyle daha da kapandı değil mi? bu arada burun ucu sertliğiniz nasıl ve düzgün nefes alıyor musunuz
Yani yanlardan görünüyor daha. Nefes alma olayı karışık. Sol delikle mükemmel sağ ise çok kötü...doktor et bırakmış içinde. İçine biraz sokunca et çıkıyor karşıma. Komik olan ameliyattan önce yoktu içinde et.

Merhaba arkadaşlar. Lütfen yardıma ihtiyacım var. Geçen hafta estetik ameliyatı oldum ve doktor pis kalkik burun yapmış. Bana incek diyor ama o kadar dik ki ve sert incek gibi değil. Ve ameliyat resmine bakınca da fark ettim ön tarafı komple kesmiş ve kısaltmış. Psikolojim o kadar bozuldu ki, resmen hayata küstüm. Hayatim boyunca maske ile gezeceğim diye kararlaştırdım. Derslere girecek halim kalmadı. Tüm yaşam motivasyonum gitti çünkü aşırı çirkin hissediyorum. Lütfen aynı durumda olan var ise yardım etsin. Sizde de kalkik varmiydi ve nasıl indi. Bunun için özel egzersiz varmı. Lütfen serüveninizi benimle paylaşın. Lütfen...
Merhabalar şu an sizin yaşadığınız, hissettiğini her şeyi yaşıyorum ömür boyu maskeyle mi dolaşsam diyorum. Septoplasti oldum. Burun şekline dokunmayın kalkık falan istemiyorum diye kaç kere söylediğimi hatırlamıyorum tamam merak etmeyin dedi. Bir kalktım burnum 90 dereceden kalkık dimdik duruyor. Aşırı moralim bozuk doktora söyledim tampnlari alınca inecek dedi ama inse bile ne kadar inecek hiç sanmıyorum. Evet daha çok yeni ama şok oldum deli gibi sürekli yorumlara bakıyorum. Sizin nasıl oldu indi mi acaba 😢

Merhabalar şu an sizin yaşadığınız, hissettiğini her şeyi yaşıyorum ömür boyu maskeyle mi dolaşsam diyorum. Septoplasti oldum. Burun şekline dokunmayın kalkık falan istemiyorum diye kaç kere söylediğimi hatırlamıyorum tamam merak etmeyin dedi. Bir kalktım burnum 90 dereceden kalkık dimdik duruyor. Aşırı moralim bozuk doktora söyledim tampnlari alınca inecek dedi ama inse bile ne kadar inecek hiç sanmıyorum. Evet daha çok yeni ama şok oldum deli gibi sürekli yorumlara bakıyorum. Sizin nasıl oldu indi mi acaba 😢
Baya düştü canım... 2 3 ay bekle daha inmesi için

Merhaba . Bence burnun çok güzel olmuş ve kesinlikle ucu düşecek hiç merak etme :)

X