Asiri kalkik burun...hayata küstüm..yardım

Bu burun kalkık değil bence düşmesin diye dua etmelisin.benim burnumda ilk başta kalkıktı 1 aya kadar yerini aldı endişe etme hatta ben daha kalkık istesemde olurmuş çünkü illaki düşüyor zamanla🤷🏻‍♀️

Gayet normal geldi bana, üstelik çok doğal.

Birde estetik konusunda çoğu insan gerçekten mutlu olamıyor. Bu sizinle alakalı değil.

Burun kalkık mi değil mi cok anlaşılmıyor ama şunu söylemek isterim, eski burnunuz ne kadar güzelmiş. Kemeri bile yok gayet yerindeymis.
Yani ben olsam o burna hiç dokundurmazdim ama olan olmuş artık

Burun kalkık mi değil mi cok anlaşılmıyor ama şunu söylemek isterim, eski burnunuz ne kadar güzelmiş. Kemeri bile yok gayet yerindeymis.
Yani ben olsam o burna hiç dokundurmazdim ama olan olmuş artık
Yok kemerliydi maalesef...gülünce hele baya öne düşüyordu...yoksa o resimdeki hal ile çok memnunum.. hatta içeri girdiğim gibi dedim estetik olmak için gelmedim. Dedim düz olsun eskisi gibi vs vs...ama sagolsun dedi hafif kibarlastircqm...ve şuan biiiiiin pismanim

İyi de bu burun kalkık değil ki. Önceki hali diye atılan fotoğrafta çene yere paralel, şimdiki fotoğrafta çene tavana bakıyor. Ayrıca bu burun kalkık değil bence. Tam 90 derece olmasa da düşecek mecburen. Şimdiden dünyayı kendine dar edeceğine aylar sonra başka şeyler çıkmasın diye düşünülmeli.
Kesinlikle aynı fikirdeyim 👍🏻

Merhaba sorununuz düzeldi mi acaba. Bende hafif kalkık olsun istemiştim ama sargılar çıkınca dünya başıma yıkıldı sanırım. Resmen burnumun yarısı yok olmuş

benim burnum alçıdan çıktıgı gibi kaldı kalkıklık konusunda.
Ama bence sizin burnunuz aşırı kalkık değil. Önden nasıl bilemiyorum ama normal geldi bana.

Sizce ucu eskisi burundakina benzer şekilde düşer mi ? Tek dilegim o. Zaten çok garip kafa formum var. Kalkik olunca hersey cirkinlesiyor.
hıc estetık yaptırmadım. bence sislik varken bunu anlaman ımkansız. tabıkı inecek . yapılmayan burunlar da asagı asagı ınmeye mahkum yercekımıyle :) bence takılma ben begendım burnunu. sadece ustunu yapsa o zaman da neden bu kadar ameliyata gerek duydun kı deymez derdım :) ama saglık problemın de varmıs :)) ama ıyı olmus ıyı :) en azından sekil de degılsmıs kıbar hos bı burun bence. :) sargı da bıraz yukarı kaldırır bantlar topluyor .o da aklında bulunsun su an koca burnumu bantla toparlayabılırm kısmen :))

Eski hali cok hoş...doktora halbuki dedim kaldirma düz kalsin...ama sonuç bu..düscek diyor ama eskisi gibi düşer mi bilmiyorum. Tecrübesi olan varsa, yardım ederse coook sevinirim.
Eski burnunuzun kalkıklığı bence daha güzelmiş. Zaten düşük bir burun ucunuz da yokmuş. Şu doktorlar neden ekstra kaldırırlar anlamam. Sadece biraz kemeriniz varmış belki dolguyla bile halledilebilirdi. Yine de yorumlamak için erken ama çok düşmesini beklemeyin

Eski burnunuzun kalkıklığı bence daha güzelmiş. Zaten düşük bir burun ucunuz da yokmuş. Şu doktorlar neden ekstra kaldırırlar anlamam. Sadece biraz kemeriniz varmış belki dolguyla bile halledilebilirdi. Yine de yorumlamak için erken ama çok düşmesini beklemeyin
Teşekkür ederim 🥰

ya biraz dikkat çeken bir kalkıklık var belki ama aşırı mı bilemedim. kafanıza çok takmayın ya hakkaten. kötü ya da nahoş durmuyor.

Merhaba sorununuz düzeldi mi acaba. Bende hafif kalkık olsun istemiştim ama sargılar çıkınca dünya başıma yıkıldı sanırım. Resmen burnumun yarısı yok olmuş
Merhaba burnunuz şu an nasıl oldu merak ettim aynı durumdan bende muzdarip oldum ve aşırı psikolojim bozuldu domuza benziyorum resmen🥹

Merhaba burnunuz şu an nasıl oldu merak ettim aynı durumdan bende muzdarip oldum ve aşırı psikolojim bozuldu domuza benziyorum resmen🥹
Benim bayaaaaaa düştü 😅 hatta şuan düsmesin diye dua ediyorum. Yani başta gercekten piskojim baya bozuldu. Hatta bu kadar kötü hissetigimi hiç hatırlamıyorum. Ama inanın değmiyor. Bu sürecin tadını çıkarın. Ben pişmanım o kadar stres ettiğime. Sadece bekleyin. Benim düşmesi 4 5 6 hafta buldu. Ama şuan eskisi burnum gibi oldu 😅 üzgünüm hatta.

Benim bayaaaaaa düştü 😅 hatta şuan düsmesin diye dua ediyorum. Yani başta gercekten piskojim baya bozuldu. Hatta bu kadar kötü hissetigimi hiç hatırlamıyorum. Ama inanın değmiyor. Bu sürecin tadını çıkarın. Ben pişmanım o kadar stres ettiğime. Sadece bekleyin. Benim düşmesi 4 5 6 hafta buldu. Ama şuan eskisi burnum gibi oldu 😅 üzgünüm hatta.
Acaba kalkık haliniz nasıldı görebilme şansım var mı ben bayağı domuza benziyorum da🥹 böyle duyunca umutlanıyorum ama bazı kişilerde kalkık diyor hiç de bana kalkık gelmiyor

X