Aşırı kıskanç baskıcı sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alında öyle kapatma gibi bir derdi yok ama açıksam da açık bir insanın en kapalısı olmalıyım ona göre düğünde mezuniyette falanda kapalı yaka uzun giymeliyim falan. Yani ben zaten normal giyinen biriyim ve ben isterimle bana benim yanımda istediğim gibi giy yada tatil yerinde giyebilirsin desin oda yeter gherşekilde yasak bana. Ayrıldıktan sonra bence sen kapalı birini bul dedim kapalı birini istemiyor güni izde kapalı olanların çoğunun kapalılığını tam yerine getiremediğini düşünüyor bunu nedenle tam yapamazsa ona daha çok sinir olurum diyor örneğin kapalı biri ama yüzü ful makyajlı onjnlada çok kavga eder okulda ben bir erkek arkadaş görsem sınav sorularını falan sorsam iki dk konuşsam gelir sinirlenir sen neden konuluyorsun yasa uzatıyorsun diye bana kızar benden çıkartır sinirini. İş yerinde birine soru sorsam yada bir iş yemeği olsa direk sinirleri tepesine çıkıyor napıyorsun orda kimle konuşuyorsun vs
paşamiza bak gunumuz kapalilarini da begenmiyormus makyajli diye.(kufur etmemeliyim kufur etmemeliyim kufur etmemeliyim) herkesle yatip kalkmis ama en iyi musluman bu.ay ben bu adami dovsem icim sogumaz suan.

Size hak vermediğim için sormuyorum bunu sadece sevgi aşk için herşeye katlanılır diyenler oluyor o zaman sevmiyorsun yeteri kadar diye gören oluyor aşk için berşeye katlanmalımıyım bu arada gerçekten beni aldatmayacapına güvendiğim birisiydi o konuşa haramdan hep uzak olduğu için garanti verebilirim
Veremezsin çünkü sevgilin sana o kadar baskıyı dindar olduğu, haramdan kaçtığı için değil, hastalıklı düşüncelerinden dolayı yapıyor. Bu hastalıklı düşüncede olan adamlar en güvenilmeyen tipler asıl.
Eşim dahil etrafımda bir sürü dinini yaşamaya çalışan erkek var hiçbiri sevgilin gibi manyaklık peşinde değil. Sevgiliyken şiddet gördüğün adama duyulacak hangi aşktan bahsediyorsun ayrıca?
Konun ayrı, yorumların ayrı saçma. Hazır birbirinize alışmışken sevgilinle barışıp başkalarının canını yakmasını engel mi olsan, mantıklı duruyor düşününce.

kontrol mangalı da diyebiliriz aslında
berşeye katlanmalımıyım bu arada gerçekten beni aldatmayacapına güvendiğim birisiydi o konuşa haramdan hep uzak
kafasına birşey kıyarsa yapardı. Okul zamanında çok yattığı kişiler oldu .
okul seviyesi basıldı ve menşeyi bereydi bunlar da çok etkiliyor
Oooof, yazıyorsun iki saniye oku da gönder. Biz anlamsız bunca kelimeyi tahmin etmek zorunda mıyız?
Yattığı kişiler oldu diyorsun, beni aldatmaz diyorsun.
Adama kontrol mangalı diyorsun.
Azıcık açtığın konuyu okuyana saygın olsun diyecegim ama böyle birine itaat ettiğin,azarlarla yetistigin için kendine saygın yok ki konuyu okuyana olsun

Size hak vermediğim için sormuyorum bunu sadece sevgi aşk için herşeye katlanılır diyenler oluyor o zaman sevmiyorsun yeteri kadar diye gören oluyor aşk için berşeye katlanmalımıyım bu arada gerçekten beni aldatmayacapına güvendiğim birisiydi o konuşa haramdan hep uzak olduğu için garanti verebilirim
Asıl böyleleri yapıyor aldatma vs...Cift esliligede karşı değildir kesin

Zaten ben eşime müdahale ederim der hep karışamayacağım bir sevgilim eşim olmaz der psikolojik ve fiziksel şiddet de gördüm ancak hep onu düzeltmeye çalıştım doğruyu öğretmeye çalıştım kendimce çok sevdiğim için bende emek verdim eskiye çok daha iyiydi genel olarak ama tabiki değişmeyen bir çok huyu hala var
28 yaşındasin cocukta degilsin, bununla olmayacagini senin dusunmen lazim. Adam sana fiziksel siddet gostermis daha ne yapsin öldursunmu

İstediği herşeyi sadece ikimiz yapmak gezmeyi ikimiz çalışmayı ikimiz ondan başka bir hatayım olmasın kıyafet seçerken ona göstereyim onayını alayım herşeyi haber vereyim sabah akşam mutlaka yazayım internet geçmişlerim bakar neler aradım beler yazdım hesap hareketlerimde neler yedim içtim nerelere gittim yani kontrol mangalı da diyebiliriz aslında
Kusma butonu olsa 500 kere basardım.

Size bir haberim var. Dünyada sadece ikiniz yoksunuz.
Çalışma hayatında, otobüste, denizde, avm de, markette, okulda, apartmanınızda, sokakta, yolda her yerde erkekler var.
Dünyada erkekler de vardır! 😄
Sizi izole edemez.

Ama enteresan olan siz çok da şikayetçi değilsiniz.
Bence hoş bile geliyor size.
Bu ilginç işte araştırılsın bu kafa bence.
Hayır bir de bu durumdaki hanzolara "dindar, muhafazakar, Müslüman" deniyor ya ben ona kıyamıyorum.. Kocamı alnından öpesim geldi şuanda.
Yapmayın yaa valla komik desen değil, acınası.

Oooof, yazıyorsun iki saniye oku da gönder. Biz anlamsız bunca kelimeyi tahmin etmek zorunda mıyız?
Yattığı kişiler oldu diyorsun, beni aldatmaz diyorsun.
Adama kontrol mangalı diyorsun.
Azıcık açtığın konuyu okuyana saygın olsun diyecegim ama böyle birine itaat ettiğin,azarlarla yetistigin için kendine saygın yok ki konuyu okuyana olsun
"Menşeyi bereydi" ne demek siz anladınız mı???

Ay Türkçeyi unuttum resmen dkfnodn kafam karıştı.

Alında öyle kapatma gibi bir derdi yok ama açıksam da açık bir insanın en kapalısı olmalıyım ona göre düğünde mezuniyette falanda kapalı yaka uzun giymeliyim falan. Yani ben zaten normal giyinen biriyim ve ben isterimle bana benim yanımda istediğim gibi giy yada tatil yerinde giyebilirsin desin oda yeter gherşekilde yasak bana. Ayrıldıktan sonra bence sen kapalı birini bul dedim kapalı birini istemiyor güni izde kapalı olanların çoğunun kapalılığını tam yerine getiremediğini düşünüyor bunu nedenle tam yapamazsa ona daha çok sinir olurum diyor örneğin kapalı biri ama yüzü ful makyajlı onjnlada çok kavga eder okulda ben bir erkek arkadaş görsem sınav sorularını falan sorsam iki dk konuşsam gelir sinirlenir sen neden konuluyorsun yasa uzatıyorsun diye bana kızar benden çıkartır sinirini. İş yerinde birine soru sorsam yada bir iş yemeği olsa direk sinirleri tepesine çıkıyor napıyorsun orda kimle konuşuyorsun vs
Ay Allah aşkına yazıp örnekler verme sinir oldum gece gece
Adam seni bulmuş aklını kafalamış senin
Başka birisi layığıyla yerine getirmez sen kuklasın işte ne dersem yapıyorsun diyor adam sen hala hediye zart zurt
Ne alıyor bu kadar pahalı pahalı
Zaradan uzun don mu alıyor nedir yani senin aklını kullanamama sebebin

Adam işyeri açmış. Başkasının konusunda muhafazakar kadınların rahatından bahsediyordu falan, biz zorluk mu çekicez ömür boyu gibi bi şeyler söylüyordu. Bu adamın ailesine karşı sinik olduğunu da söylemişti. Ah be yedirirler mi demek istedim ama şimdi diyorum. Yedirirler mi be?
yalnız başka konulardan beri arkadaşı okuyabildiğin için tebrik ederim. Sıfır noktalama işareti, tek paragraf, keyfe göre kullanılan sesli harfler…. Ben out :confused:

Sevgilin gibiler yedikleri haltları din kisvesine çok güzel sokar. İmam nikahlı metres tutar ev açar. Daha beterini duydum ben, dilim varmıyor, öyle güzel uydurmuş ki dine yediği haltı herifin teki. Offf .

Sabahtan beri her konuya yorum yapıp kendinize destek arıyorsunuz. Bir kişi düzelir, olur böyle şeyler dese koşup barışacaksınız. Sorularınız, cevaplarınız vs çok tuhaf. Memlekette adam mı kalmadı, neden barışmak için bir neden arıyorsunuz sürekli?

Beyimizin yemediği halt da yok. Hocasıyla bile yatmış 🧿 yalnız başka konulardan beri arkadaşı okuyabildiğin için tebrik ederim. Sıfır noktalama işareti, tek paragraf, keyfe göre kullanılan sesli harfler…. Ben out :confused:
Yanlış yazdı galiba o yatma yerini pek anlayamadım ben.

Yarısından sonrasını okuyamadım. Kalbim dayanmadı.

Ne mezunusunuz siZ? Güzel güzel bölümler okurken bu hale nasıl gelebiliyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X