Aşırı kıskanç baskıcı sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haramdan uzak duruyor siz denize girmek isterseniz ikinize özel villa tutuyor. Maşallah,böyle dini bütün adam bulmak zor bu devirde😂😂😂
Bacım, ne diyim ki? Sana mustehak yani. Sen izin vermişsin, sen karıştırmışsin şimdi de şöyle oldu böyle yaptı.
E ,izin vermeseydin. Ne denir ki?
Zararın neresinden donsen kardır. Bu adamla ayrıldın diye mutsuz olacağıni gerçekten düşünüyorsan hiç şüphen olmasın. Sen bu kafayla gidersen aynısının başka sürümünü bulur, yine güdüle güdüle yaşarsın

Kalbimi kırsa üzse ağlatsa bir süre sonra siniri geçince hediyeler alıp gönlümü yapardı. Sinirli hali çok kötüydü ama geçip hafifleyince bana nasıl bir zarar verdiğinin farkına varıp gönül almaya çalışırdı. Beni korumaya çalıştığını söylerdi hep ben istemediğim halde benim talebim olmasa bile gidip bana asılan birini duysa ona zarar verirdi asla lafımı sözümü dinlemez kafasına birşey kıyarsa yapardı. Okul zamanında çok yattığı kişiler oldu hocalar vs ben çok dizginledim onu.
Ay liselilerin okudugu saçma badboy kitaplarina dogru evrildi konu...boyle adamlarda ne bulursunuz guzel kardesim.gidin efendi birini bulun lutfen yapmayin bunu kendinize..

Neden böyle düşündünüz evet kötü bir çok huyu var ama iyi huylarıda vardı. Yani şu açıdan soruyorum aslında dini açıdan beni iyiye yönlendirmeye çalışıyordu kendi kafasınca. Sanki bende zorla kötüye yönlenmek istiyormuşum gibi mi davrandım sizce.
Bu konu daha önce açılmadı mı ya
Daha az anlatımlı olarak
Sanki bende zorla kötüye yönlendirmek istiyomuşum gibi mi davrandım demişsiniz
İşte tam bu cümleye takılıp saçma sapan bir hayat yaşıcaktınız o yüzden şu suçluluk duygusundan çıkın bu koşullu sevecek olan adımdan kurtulduğunuza da şükredin.

Benzer bir şey yaşadım eski erkek arkadaşımla. Bir de güya çok açık görüşlü biriydi kendisi. Ateist, aykırı vs. İlk başta beni öyle beğenmiş ama sonraları dar tişört, diz üstü etek giymeme filan laf etmeye başlamıştı. "Vücudunu göstermek mi istiyorsun" diyordu. Bir keresinde uyurken telefonumu karıştırıp onunla tanışmamın çoook öncesinden kalma, unuttuğum bir ses kaydını bulmuş (ki içeriğinde bir şey yoktu, o zamanlar flörtleştiğim bir çocuk havadan sudan konuşuyordu), beni gece yarısı uyandırıp "bu ne" demişti. Bir keresinde de telefonumu alıp, kaçıp, kendini tuvalete kitlemişti 🤣 Kız arkadaşlarımı bile kıskanıyordu. Fazla dayanamadım, 6 ay içinde bitti. Bu arada kendisi de böyle her yerinde dövme ve pirsing olan birisiydi. İlk flört ettiğimiz dönemde kütüphanede tişörtünü sıyırıp meme ucu pirsingini göstermişti. Böyle biri yani... Hiç beklemezsin. Tövbe dedim, bir daha da böyle kıskanç biri karşıma çıkmadı.

Beraber bir yerde otururken bana mesaj gelse önce alır o okur zaten sosyal medya hesaplarımın şifrelerini bilir benden önce o bakar
Ve siz hala ayrılma kararınızı sorgulamaktasınız?
Neden diyorum sadece..... Neden.........
Babanız kısıtlasa asi olurdunuz, elin paçoz erkeğine sessiz kalıyorsunuz.
Yazık.
Çok kızdım, binlerce kız var ama böyle, değil mi....
İki kız yetiştiriyorum, henüz küçükler ama hep duam odur ki böyle hödük adamların oyuncağı olmasınlar.
Kusura bakmayın ama öyle......

Kalbimi kırsa üzse ağlatsa bir süre sonra siniri geçince hediyeler alıp gönlümü yapardı. Sinirli hali çok kötüydü ama geçip hafifleyince bana nasıl bir zarar verdiğinin farkına varıp gönül almaya çalışırdı. Beni korumaya çalıştığını söylerdi hep ben istemediğim halde benim talebim olmasa bile gidip bana asılan birini duysa ona zarar verirdi asla lafımı sözümü dinlemez kafasına birşey kıyarsa yapardı. Okul zamanında çok yattığı kişiler oldu hocalar vs ben çok dizginledim onu.
Çok özür diliyorum ama eşim benim gönlümü yapmaz, hediyelere boğmaz affettirmek için. Çünkü hiç bu denli kırmaz . Böyle saçma sapan hareketler yapıp ele güne karşı başımı eğmez. Dolayısıyla affettirmek için g.tünü yırtmasına da gerek kalmaz. Koca över gibi oldu ama örnek olması için böyle anlattım.

Bi de , evlenince bunları yapmasına gerek kalmayacaktı zaten, nasılsa elinin altında olacaktınız, bu itibarı evli olmamanıza borçluydunuz.

Ya sen ne anlatıyosun? Bu kadar iyiydi madem ayrılmasaydın. Öve öve bitiremedin. Sen de normal değilsin. Milleti dövmesini övünerek anlatıyorsun.

Son düzenleme:
Feraceli olmanız konudaki adamdan sizi korumaya yetmez. Konudaki adam sizi çarşafa sokmak ister, peçe de taktırır, pencereyi açtırmaz hatta pencerelere battaniye gerer. Yani bu konuda konuşmanız gayet yerinde.
Konudaki adam kadını peçeli şekilde eve de kapatsa yetmeyecek haklısınız. Telefon, internet yasaklanacak, arkadaş kısıtlaması gelecek, ruhunu elinden alacak kadının. Yok edecek onu.
Ruh hastası.

Feraceli olmanız konudaki adamdan sizi korumaya yetmez. Konudaki adam sizi çarşafa sokmak ister, peçe de taktırır, pencereyi açtırmaz hatta pencerelere battaniye gerer. Yani bu konuda konuşmanız gayet yerinde.
Alında öyle kapatma gibi bir derdi yok ama açıksam da açık bir insanın en kapalısı olmalıyım ona göre düğünde mezuniyette falanda kapalı yaka uzun giymeliyim falan. Yani ben zaten normal giyinen biriyim ve ben isterimle bana benim yanımda istediğim gibi giy yada tatil yerinde giyebilirsin desin oda yeter gherşekilde yasak bana. Ayrıldıktan sonra bence sen kapalı birini bul dedim kapalı birini istemiyor güni izde kapalı olanların çoğunun kapalılığını tam yerine getiremediğini düşünüyor bunu nedenle tam yapamazsa ona daha çok sinir olurum diyor örneğin kapalı biri ama yüzü ful makyajlı onjnlada çok kavga eder okulda ben bir erkek arkadaş görsem sınav sorularını falan sorsam iki dk konuşsam gelir sinirlenir sen neden konuluyorsun yasa uzatıyorsun diye bana kızar benden çıkartır sinirini. İş yerinde birine soru sorsam yada bir iş yemeği olsa direk sinirleri tepesine çıkıyor napıyorsun orda kimle konuşuyorsun vs

Hediyeleri mi özlüyosunuz anlamadım ki
Yok maddi açıdan söyleydi yok böyleydi siz göz boyaması maddiyata takılı kalmışsınız.Gidin saray gibi evde pencereden bakmadan oturunda rahat edin!!!!!
Açtığı ofistende bi tane ama inanmıştım boşanıyolardı diyen bi metres bulur.
Ne eve gelir ne hediye alır öyle kalakalırsınız elinizde çocukla
Ay sinir oldum ya

Ya sen ne anlatıyosun? Bu kadar iyiydi madem ayrılmasaydın. Öve öve bitiremedin. Sen de normal değilsin. Milleti dövmesini övünerek anlatıyorsun. Ayrıca maşallah pek muhafazakar beyefendi zinadan da geri durmamış.
Adam işyeri açmış. Başkasının konusunda muhafazakar kadınların rahatından bahsediyordu falan, biz zorluk mu çekicez ömür boyu gibi bi şeyler söylüyordu. Bu adamın ailesine karşı sinik olduğunu da söylemişti. Ah be yedirirler mi demek istedim ama şimdi diyorum. Yedirirler mi be?

Alında öyle kapatma gibi bir derdi yok ama açıksam da açık bir insanın en kapalısı olmalıyım ona göre düğünde mezuniyette falanda kapalı yaka uzun giymeliyim falan. Yani ben zaten normal giyinen biriyim ve ben isterimle bana benim yanımda istediğim gibi giy yada tatil yerinde giyebilirsin desin oda yeter gherşekilde yasak bana. Ayrıldıktan sonra bence sen kapalı birini bul dedim kapalı birini istemiyor güni izde kapalı olanların çoğunun kapalılığını tam yerine getiremediğini düşünüyor bunu nedenle tam yapamazsa ona daha çok sinir olurum diyor örneğin kapalı biri ama yüzü ful makyajlı onjnlada çok kavga eder okulda ben bir erkek arkadaş görsem sınav sorularını falan sorsam iki dk konuşsam gelir sinirlenir sen neden konuluyorsun yasa uzatıyorsun diye bana kızar benden çıkartır sinirini. İş yerinde birine soru sorsam yada bir iş yemeği olsa direk sinirleri tepesine çıkıyor napıyorsun orda kimle konuşuyorsun vs
Keşke kapanmanı isteseydi sadece..

Kutupyıldızı konun zaten sinir bozucu ama sorularin daha sinir bozucu niyr boyle düşündünüz niye şöyle düşündünüz bu yobaz kafalı adam için ne düşuneceğiz Allah aşkına çok iyiyse git evlen evinde otur perde açmadan bize ne
Size hak vermediğim için sormuyorum bunu sadece sevgi aşk için herşeye katlanılır diyenler oluyor o zaman sevmiyorsun yeteri kadar diye gören oluyor aşk için berşeye katlanmalımıyım bu arada gerçekten beni aldatmayacapına güvendiğim birisiydi o konuşa haramdan hep uzak olduğu için garanti verebilirim

Konudaki adam kadını peçeli şekilde eve de kapatsa yetmeyecek haklısınız. Telefon, internet yasaklanacak, arkadaş kısıtlaması gelecek, ruhunu elinden alacak kadının. Yok edecek onu.
Ruh hastası.
İstediği herşeyi sadece ikimiz yapmak gezmeyi ikimiz çalışmayı ikimiz ondan başka bir hatayım olmasın kıyafet seçerken ona göstereyim onayını alayım herşeyi haber vereyim sabah akşam mutlaka yazayım internet geçmişlerim bakar neler aradım beler yazdım hesap hareketlerimde neler yedim içtim nerelere gittim yani kontrol mangalı da diyebiliriz aslında

Size hak vermediğim için sormuyorum bunu sadece sevgi aşk için herşeye katlanılır diyenler oluyor o zaman sevmiyorsun yeteri kadar diye gören oluyor aşk için berşeye katlanmalımıyım bu arada gerçekten beni aldatmayacapına güvendiğim birisiydi o konuşa haramdan hep uzak olduğu için garanti verebilirim
Bikaç mesaj öncede yattığı kişiler diyordun hoca falan ayırmadan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X