Aşırı kıskançlik takıntı ruh hastalığı..

Acilen tedavi gorun, kiskancligin bukadari adami evlilikten ve sizden sogutur. Biz bayan olarak bile fazla kiskancliga gelemiyoruz erkekler hic gelemez heleki ortada bisey yoksa

Eşiniz aşkınızdan ölse bile çekmez sizin bu tavırlarınızı yıllarca, kimse çekmez. Bir yerden sonra boğar, bıktırırsınız. Kıskançlık bir ruh hastalığıdır. Sizinki normal boyutta değil üstelik. Tedavi olmalısınız

Buna kıskançlık demeniz garip. Sizinki basbayağı piskopatlık ama eşiniz bir de sizinle evlenmiş o da hiç normal değil. Ailece tedavi olun.

Konu sahibi genel olarak özgüvensiz ve kıskanç bir insansınız. Sizin probleminiz kendinizle ve diğer kadınlarla. Burada bile gayet objektif yorum ve öneride bulunanlara sanki sizi gereksiz eleştiriyorlarmış gibi çemkirmişsiniz..

Mutlaka tedavi olun hayatı adamcağıza ziyan etmeyin ayrıca dünyada sadece eşiniz yok bütün kadınlar onun peşinde değil

Bir tanıdığımda sizin gibiydi. Tedavi oldu, şuan gayet iyi durumda. Aşırı kıskançlığın sevgiyle bir alakası yoktur, aksine patolojik bir durum. Tedavi olun hem kendiniz hem de aile hayatınız için.

Hep işsizlikten oluyor bunlar. Hayat gayeniz uğraşınız olmadığı için kafada kura kura bu hale gelmişsiniz. Onun yerine eğitime devam edip kendiniz için amacınız olsa zaten vaktiniz de olmaz isteğiniz de.. Yıllar sonra, ne boşuna harcamışım yıllarımı diye pişman olacaksınız.
Seven kıskanır falan değil seven insan sevdiğine de kendine de huzurlu yaşam sunar. Adam birkaç seneye zaten ya aldatır ya da kaçar gider.

Bazı kısımlarda bende eşime öyleyim mesela iş yerinden biri arasa kadın ile mi erkek ile mi konuşuyor hemen anlıyorum ve hesap soruyorum ses tonu niye değişti diye yalnız değilmişim aman diğer mevzular çok yıpratıcı arkadaş tek tek arama falan. Bence bunu kendinize de eşinize de yapmayın yazık.

Bu kıskançlık değil hastalık tedavi olun liseyi bitirip kendinizi eğitin cahillik ve boşluktan oluyor eşiniz dışında koca bir dünya var alın psikoloji kişisel gelişim kitapları okuyun bu konularla ilgili sabahtan akşama boş boş takilirsaniz tabiki de hayatınızın tek gayesi kocaniza kafayı takarsiniz çok korkunç davranışlar ben olsam sizi boşardim şöyle de birşey var ne kadar sikarsaniz elden kaçar gider hata yapar aldatır zaten güvenmiyor sürekli suçluyor diyerek...

Bende öyleyim maalesef bu kıskançlık insanın özünde var lakin iş bizde bitiyor sanırım bu duyguyu geliştirmek lazım

Yaş farkı dediniz ya kaç yaşlar?

Daha bugün YouTubeden adil yıldırım bi videosu çıktı karşıma ve orada adama sürekli aldatıyormuş gibi ithamlarda bulunursanız gerçekten aldatır erkeklerin en nefret ettiği şeyler bunlar diyordu...

Bu saçma davranışlardan vazgeçmezseniz adam cidden aldatacak yani benden demesi...

Hep adamlar niye kadinlar değil acaba merak ediyorum bu konuyu birazda adamlar bizi düşünsün

Acil yatışlı tedavi lazım. İnsan sevdiğini yerinde dozunda kıskanır ama bu hastalık yani.

Hastasın...

Tedavi olmanız sizin için ve evliliğinizi sağlıklı ilerletmeniz için şart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…