aşk acısı çekenler mutlaka okuyun!!

saol canmm bnde zaman gectıkce daa ii hssetmeye basladım gcenlerde yıl donumumuzdu ıcım bı kotu oldu o gunu bı tuhaf gecrdm ama o gun bttgı anda sankı yenı bı baslangc gbı hssettm msnımden sıldm engelledım numaramı deıstrdm her turlu kurtuldm ondan onume bakıorm artık yenı sewglsı dsunsun onun adiliklernıde ben yeternce cektm we kurtuldm cok sukur!bde ogrendmkı o hıc brakmycam, ben senden snra baskasyla olamam sozlerı fln hep yalanms bde bana ole derdı bıgun ayrlrsak snı baskasıyla dsunemem derdı bnde sen baskasyla ckarsan nolcak derdm ben senden snra baskasyla olamam derdıkafamçokkarıştı ama ben onun yaptgı gbı yapmıcam ne ınat olsun dıe nede sırf bu uzuntuden krtulmak ıcın tutupta hmen bı baskasyla cıkmıycam once toparlanmam gerek saglıklı karar wermek ıcın we ben dogru kısıyı beklıycem hihoyyyt

bu işin inadı olmaz cnm zaten inat için başka biriyle görüşsen çıksan, ondan hiç bi farkın kalmaz..msnden silmene tlf değiştirmene şaşırdım ben bu kadar cesaretli olamadım tbrk ederim=) inş karşına seni gerçekten hakeden biri çıkar bundan sonra cnm ..yerimseniben

Ya benim akılsız sevigilime ne demeli..bu bahanelerin hiç birini söylemedi. Herşey yolunda giderken birden aramadı sormadı. Birşeye kızmış sonradan öğrendim ama insan bi sorar ya da kızar bağırır çağırır. Bu ne şimdi böyle çocuk gibi. Dağ dağa küsmüs dağın haberi yok misali:):)

bu işin inadı olmaz cnm zaten inat için başka biriyle görüşsen çıksan, ondan hiç bi farkın kalmaz..msnden silmene tlf değiştirmene şaşırdım ben bu kadar cesaretli olamadım tbrk ederim=) inş karşına seni gerçekten hakeden biri çıkar bundan sonra cnm ..yerimseniben

cook saol canm bnmm :emir_bebek:

Bahane : İlişki adına ben bir şey göremiyorum
Anlamı : İşte en kişiliksiz bahane. Muhtemelen bunu söylemeden bir süre önce sizi aramamaya telefonlarınıza cevap vermemeye buluşmak istediğiniz zaman türlü bahaneler bulmaya başlamıştır. Büyük olasılıkla da sizden kalan bu boş zamanı yeni sevgilisiyle doldurmaktadır. Bu bahaneyi uyduran sizinle geçirdiği zamanları ilişki olarak görmeyen kişi bırakın sevgiliyi arkadaş olmaya bile layık bir insan değildir. İyi ki kurtuldunuz.

buna inanasım gelmiyor.. :/

b

ilk madde zamana ihtiyacım var: teshis: bu aşk kesin btti ..
peki arkadaşlar gerçkten ilşknzn yogun oldgu bir dönem olamaz mı?
birşey ters gttigi yada canınızı sıkaın birşey?
zamana gerçkten ihtiyacı olamaz mı?

olablir.....ama asıl sorum şu sizlere.nasıl ayırt edicezzz??? gerçkten bazı insanlar bu zamana htycm var lafını agızlarına sakız haline gtrmşler..bu dgru.ama bazıları içinde gerçkten zamana ihtycı olblr.bi sorun vardır çözmeye çalışıyordur.illa ki bşi olmş olablr.işte bunu nasıl ayırt edicez...

X