Aşk'a ilk adım

Ya farkındayım saçma bir şey söylüyorum. Kızlar çok belli ediyor ama nerdeysem oraya geliyor uzun uzun bakıyor ben bakınca başını önüne eğiyor. Tam yanıma geliyor raflardaki kitapları düzenliyor
İyi tamam da senin akıl ettiğini o adam edemiyor mu sanıyorsun ? Bir merhaba demeyi ufak tebessümle kafa selamı vermeyi bir kağıda not yazıp göreceğiniz bir yere bırakmayı falan sence adam akıl etmiyor mu gerçekten kaç yaşındasınız böyle saçma sapan uzun uzun bakmalara düşüyorsunuz anlamıyorum ki

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama öğrencisin heralde, adamlar erkekler beğendiği kızı süzünce aşık olmuyor. Tipini beğenmiştir, kıyafetin hoşuna gitmiştir, kafada fantazi kuruyordur, ya da sürekli bakıyorsun diye ilgisini çekmiştir vs vs. Seni süzünce mecnun olmuyor bu erkekler, evlenmek üzere olup kız kesen erkek de var, evli olup yapan da var :KK70: biri birini süzdü diye niye hemen adama yürüyorsunuz yahu. Bir araştır sor illa kendini kullandırmaya yer arıyor bazen hatunlar. 😅 Kendi yaşıtınla ye iç gez toz, iş güç sahibi ol paranı ye.. Kütüphanedeki adamı napcan yahu seviyorsan gene ilerde git konuş ille olacaksa 😅😅😅
Lise zamanı bir arkadaşım market gorevlisinin kendisine baktığını söyledi , sonra anladık ki grupta o markete giden tüm kızlara bakıyor, süzüyor:)

Arkadaşlar karşılıklı olduğuna emin olduğum bir şey var. Kütüphane görevlisi. Uzun uzun göz temasimiz oldu. Her gittiğimde etrafımda geziniyor bakıyor etrafımda dönüyor. Ama sessizce. Kütüphane zaten sessiz bir ortam. Ben nerdeysem oraya geliyor ve oradaki kitapları düzenliyor. Surekli peşimde. Açılamiyor bir türlü. Acaba diyorum kütüphaneyi arasam, görevli olduğu için telefonu o açacak. Söylemek istediğiniz birşey mi var desem? Sizce nasıl olur?
bir görevli benim peşimde sürekli dolansaydı tepkim sert olurdu,hasta etme arkadaşım adamı ne peşimde dolanıyosun kitapmı çalcaz burda fln derdim heralde,bak yemin ediyorum aklıma başka bişey gelmezdi,alıngan insanım ben,konu nasıl aşka evrildi ben anlamadım😂

bir görevli benim peşimde sürekli dolansaydı tepkim sert olurdu,hasta etme arkadaşım adamı ne peşimde dolanıyosun kitapmı çalcaz burda fln derdim heralde,bak yemin ediyorum aklıma başka bişey gelmezdi,alıngan insanım ben,konu nasıl aşka evrildi ben anlamadım😂
Bu kadar beklentisiz olmak lazım aslında hayatta.

X